برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 9 ?? 9
dqw
  1. B727 ?????? ??
    B727
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    December 2012
    بم
    363
    تعداد تشکر : 12,519

??? ??? کمک در مورد نصب و اجرای REX4

درود...
    2 تا سوال دارم که اگه لطف کرده و جواب کاملی بدید ، بزرگواری کردید دوستان :

1- برنامه REX4 رو با مشکلات زیاد ، بطور کامل نصب کردم البته در فولذری به غیر از آدرسی که FSX رو نصب کرده بودم،شورت کاتشم اومده روی صفحه، حالا بازش که میکنم صفحه تنظیماتش یا همون SETTING میاد و
    یکسری تنظیمات داره و یه جاهایی آدرس میخواد و نوشته که انتخاب کنید کدام سیمولاتور رامیخواید که تکسچر در اون نصب بشه... میشه بزرگواری کنید و راهم بندازید که توی شبیه سازم اجرا بشه...چون پس از نصب
    یه مسیر پریدم که اثری از تغییر ندیدم.... شبیه سازم هم FSX gold edittion هست...

2- من 737 شرکت pmdg هم تهیه کرنم که برام روی dvd رایت کردن فایلاشو و احساس میکنم درهم و بر همه و setup و اینجور چیزایی ندیدم.لطفا در اینموردم کمکم کنید.وووسپاس

ضمنا من تا حالا هیچ افزونه ایی در هیچ رابطه اضافه نکردم و برای همین وارد نیستم و چند ماهه که با دیفالت ها لذت میبرم و روی تایپ 738 و 744 مهارت پیدا کردم و چه ILS و چه در فرودگاه های فاقد اون به دستور کنترلر
    visual ، عالی لندینگ دارم و سعی میکنم بر طبق پروسیجرهای هواپیما پرواز کنم و خلاصه قوانین رو رعایت میکنم....و میخوام pmdg ها رو یاد بگیرم....ممنون از همه....
    #1 ارسال شده در تاريخ July 9th, 2014 در ساعت 21:42:36

2. yasin135 ?????? ??
    yasin135
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    January 2014
    tehran
    146
    تعداد تشکر : 288

??? ??? پاسخ: کمک در مورد نصب و اجرای REX4

سلام برادر....
    برای نصب کامل REX نیاز به برنامه های .net frame work دارید که میتونید از اینجا دانلود کنید.LINK1 و LINK2.موقع نصب انتی ویروس خاموش و اکسلریشن نصب باشه و FSUIPC.
    برا نصب pmdg هم فرمت فایلی که تو دی وی دی هست چیه؟iso یا mfd یا چی؟
    اگه مشکل در نصب هست میتونید تیم ویوور رو از اینجا دانلود و نصب کنید تا در صورت داشتن اینترنت با سرعت بالا بیام ببینم قضیه چیه به شرط 200 صلوات حالا چون شمایی 100 تا با وعجل فرجهم....
    يا أَيُّهَا الْعَزيزُ... وَ تَصَدَّقْ عَلَيْنا إِنَّ اللَّهَ يَجْزِي الْمُتَصَدِّقينَ

#2 ارسال شده در تاريخ July 9th, 2014 در ساعت 23:50:07

3. The Following User Says Thank You to yasin135 For This Useful Post:

B727 (July 10th, 2014)

4. mohamadheidarikhoei ?????? ??
    mohamadheidarikhoei
    January 2014
    iran
    143
    تعداد تشکر : 23

??? ??? ????? ???? ???? B727 ????? ??? ??
    درود...
    2 تا سوال دارم که اگه لطف کرده و جواب کاملی بدید ، بزرگواری کردید دوستان :

1- برنامه REX4 رو با مشکلات زیاد ، بطور کامل نصب کردم البته در فولذری به غیر از آدرسی که FSX رو نصب کرده بودم،شورت کاتشم اومده روی صفحه، حالا بازش که میکنم صفحه تنظیماتش یا همون SETTING میاد و
    یکسری تنظیمات داره و یه جاهایی آدرس میخواد و نوشته که انتخاب کنید کدام سیمولاتور رامیخواید که تکسچر در اون نصب بشه... میشه بزرگواری کنید و راهم بندازید که توی شبیه سازم اجرا بشه...چون پس از نصب
    یه مسیر پریدم که اثری از تغییر ندیدم.... شبیه سازم هم FSX gold edittion هست...

2- من 737 شرکت pmdg هم تهیه کرنم که برام روی dvd رایت کردن فایلاشو و احساس میکنم درهم و بر همه و setup و اینجور چیزایی ندیدم.لطفا در اینموردم کمکم کنید.وووسپاس

ضمنا من تا حالا هیچ افزونه ایی در هیچ رابطه اضافه نکردم و برای همین وارد نیستم و چند ماهه که با دیفالت ها لذت میبرم و روی تایپ 738 و 744 مهارت پیدا کردم و چه ILS و چه در فرودگاه های فاقد اون به دستور کنترلر
    visual ، عالی لندینگ دارم و سعی میکنم بر طبق پروسیجرهای هواپیما پرواز کنم و خلاصه قوانین رو رعایت میکنم....و میخوام pmdg ها رو یاد بگیرم....ممنون از همه....
    برای نصب textur های برنمه rex4 کافی است روی ایکون این برنامه که بر روی دسکتاپتون احتمالا موجو است کلیک کنید. حتما توجه داشته باشید که رزولوشن تصویر مانتیتورتان 1280*1024 باشد.
    پس از اجرا برنامه،در قسمت بالای سمت راست بر روی Main setting کلیک فرمایید با این کار وارد تنظیمات این برنامه می شوید.
    از قسمت flight simulator location مسیر شبیه سازتان را به برنامه بدهید.برای اینکار browse را انتخاب کرده و مسیر زیر را وارد کنید.
    xxx:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X
    که xxx نشاندهنده ی درایویست که شبیه ساز در آننصب گردیده است.

سپس برای وارد کردن تکسچرهای rex4 کافی است از قسمت پایین برنامه که شامل 6 ایکون متفاوت از تکسچر ابر گرفته تا آب هر کدام را که خواستید انتخاب و گزینه install را اجرا نمایید.

2- برای نصب 737 pmdg احتمالا شما 7 فایل در پوشه aircraft دارید به ترتیب آنها را نصب فرمایید سپس فایل PMDG_737Ngx.dll را در پوشه اصلی شبیه ساز کپی نمایید.
    موید باشید.
    #3 ارسال شده در تاريخ July 10th, 2014 در ساعت 10:54:00

5. The Following User Says Thank You to mohamadheidarikhoei For This Useful Post:

B727 (July 10th, 2014)

6. B727 ?????? ??
    B727
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    December 2012
    بم
    363
    تعداد تشکر : 12,519

درود...
    ممنونم دوستان عزیزم همچنین جناب حیدری گرامی که ارادت ویژه ای خدمتشون دارم....سپاس
    #4 ارسال شده در تاريخ July 10th, 2014 در ساعت 12:55:51

7. The Following User Says Thank You to B727 For This Useful Post:

mohamadheidarikhoei (July 10th, 2014)

8. arashhh ?????? ??
    arashhh
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2015
    تهران
    16
    تعداد تشکر : 3

سلام دوستان

من برنامه REX 4 رو از تورنت دانلود کردم و .net و اون ستاپاشو نصب کردم حالا که میخوام ستاپ اصلی رو نصب کنم وسط نصب میگه :

the file "runway12.dds_24" cannot be installed because the file cannot be found in cabinet file "rexte2.cab" This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or a problem with this package.

احتمالا بد دانلود شده ولی من دیگه نیمتونم دوباره کلشو دانلود کنم 5.7 گیگ بود لطفا راهنمایی کنید !
    #5 ارسال شده در تاريخ August 19th, 2015 در ساعت 11:52:40

9. رضا انصاری ?????? ??
    رضا انصاری

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    August 2012
    AWZ
    96
    تعداد تشکر : 24

سلام برنامه rex 4 باید وقتی از فایل فشرده خارج بشه 16 گیگ بشه
    #6 ارسال شده در تاريخ August 19th, 2015 در ساعت 13:46:59

10. arashhh ?????? ??
    arashhh
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2015
    تهران
    16

??? ??? ????? ???? ???? رضا انصاری ????? ??? ??
    سلام برنامه rex 4 باید وقتی از فایل فشرده خارج بشه 16 گیگ بشه
    نه عزیز اشتباه میکنی
    #7 ارسال شده در تاريخ August 19th, 2015 در ساعت 17:53:35

11. commando ?????? ??
    commando
    April 2015
    OIMM
    142
    تعداد تشکر : 376

??? ??? ????? ???? ???? arashhh ????? ??? ??
    سلام دوستان

من برنامه REX 4 رو از تورنت دانلود کردم و .net و اون ستاپاشو نصب کردم حالا که میخوام ستاپ اصلی رو نصب کنم وسط نصب میگه :

the file "runway12.dds_24" cannot be installed because the file cannot be found in cabinet file "rexte2.cab" This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or a problem with this package.

احتمالا بد دانلود شده ولی من دیگه نیمتونم دوباره کلشو دانلود کنم 5.7 گیگ بود لطفا راهنمایی کنید !

سلام دوست عزیز

بعضی از فایل های تورنت دارای ویروس هستند که شما باید حتما آنتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید.

فایل های خود را در یک پوشه که نام فارسی نداشته باشد(هیچ یک از پوشه های تو در تو)ترجیحا در یک پوشه در صفحه اصلی کپی کنید.

حتما برای نصب روی setup راست کلیک کنید و در حالت Run as administrator اجرا کنید.

و قویترین احتمالی که من میدم برنامه ی دانلود شما است.به طور مثال فایل های سنگین به هیچ وجه توصیه نمیشه که با خود مرورگر دانلود بشه و باید حتما توسط یک نرم افزار مدیریت دانلود دریافت بشه.البته تورنت که نرم افزار هستش اما من توصیه میکنم که اگه راه های بالا جواب نداد با یه نرم افزار دیگه شروع به دانلود مجدد کنید(مثلا به جای uTorrent
    از BitTorrent استفاده کنید)

و حتما حتما حتما برنامه دانلود خودتون رو توسط آنتی ویروس اعتماد سازی کنید.

تنها چیزایی که به نظرم رسید همینا بود امیدوارم راهگشا بوده باشند
    #8 ارسال شده در تاريخ August 19th, 2015 در ساعت 19:39:29

12. The Following User Says Thank You to commando For This Useful Post:

arashhh (August 19th, 2015)

13. arashhh ?????? ??
    arashhh
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2015
    تهران
    16

??? ??? ????? ???? ???? commando ????? ??? ??
    سلام دوست عزیز

بعضی از فایل های تورنت دارای ویروس هستند که شما باید حتما آنتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید.

فایل های خود را در یک پوشه که نام فارسی نداشته باشد(هیچ یک از پوشه های تو در تو)ترجیحا در یک پوشه در صفحه اصلی کپی کنید.

حتما برای نصب روی setup راست کلیک کنید و در حالت Run as administrator اجرا کنید.

و قویترین احتمالی که من میدم برنامه ی دانلود شما است.به طور مثال فایل های سنگین به هیچ وجه توصیه نمیشه که با خود مرورگر دانلود بشه و باید حتما توسط یک نرم افزار مدیریت دانلود دریافت بشه.البته تورنت که نرم افزار هستش اما من توصیه میکنم که اگه راه های بالا جواب نداد با یه نرم افزار دیگه شروع به دانلود مجدد کنید(مثلا به جای uTorrent
    از BitTorrent استفاده کنید)

و حتما حتما حتما برنامه دانلود خودتون رو توسط آنتی ویروس اعتماد سازی کنید.

تنها چیزایی که به نظرم رسید همینا بود امیدوارم راهگشا بوده باشند

تشکر از پاسخ شما , والا من همه ایتم ها رو که شما فرمودید انجام دادم الا اون عوض کردن برنامه دانلود من از یو تورنت دانلود کرده بودم الان دیگه نمیصرفه مجدد دانلود کنم , 'گفتم اگه راهی باشه که دانلود نخواد خیلی خوب میشه در غیر این صورت اگه نشه باید پکیج رو خریداری کنم .
    #9 ارسال شده در تاريخ August 19th, 2015 در ساعت 22:07:33

14. The Following User Says Thank You to arashhh For This Useful Post:

commando (August 19th, 2015)

??????? ?????

1. مشکل در rex4
    ???? ali gogoli ?? ????? الحاقی های سری X
    ????: 3
    ????? ?????: July 19th, 2014, 16:50:10

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0