برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 8 ?? 8
dqw
  1. RAESI ?????? ??
    RAESI
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    July 2014
    یاسوج
    2
    تعداد تشکر : 0

??? ??? نقشه هواپیمای فوق سبک

با سلام من عضو جدید هستم می خواستم بدونم نقشه هواپیما های فوق سبک چجوری تهیه کنم در اینترنت پیدا نکردم . می تونم خودم بکشم
    #1 ارسال شده در تاريخ July 11th, 2014 در ساعت 19:10:36

2. maryam 69 ?????? ??
    maryam 69
    هوانورد عادی-استوار دوم
    April 2013
    تهران
    107
    تعداد تشکر : 292

??? ??? پاسخ: نقشه هواپیمای فوق سبک

??? ??? ????? ???? ???? RAESI ????? ??? ??
    با سلام من عضو جدید هستم می خواستم بدونم نقشه هواپیما های فوق سبک چجوری تهیه کنم در اینترنت پیدا نکردم . می تونم خودم بکشم
    میشه بگید منظورتون از فوق سبک چیه؟؟
    لطفا بازه وزنیشو مشخص کنید، در حد میکرو منظورتونونه یا شخصی یه نفره ها که کایت داره؟
    "و همانا روزی شما و آنچه بدان وعده داده شده اید ، در آسمان است"
    #2 ارسال شده در تاريخ July 12th, 2014 در ساعت 17:58:26

3. RAESI ?????? ??
    RAESI
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    July 2014
    یاسوج
    2

سلام عزیزم منظورم هواپیمای فوق سبک دونفره بود که بتونم باهاش پروازکنم ضمنا میشه اسمتو بگی؟
    #3 ارسال شده در تاريخ July 12th, 2014 در ساعت 20:49:53

4. maryam 69 ?????? ??
    maryam 69
    هوانورد عادی-استوار دوم
    April 2013
    تهران
    107
    تعداد تشکر : 292

مریم
    شاید انگلیسی و درست سرچ کنید پیدا بشه بهتره home built یا ultralight سرچ کنید

کیت آماده هم توی بازار هست شاید بشه ازونا هم کمک گرفت! کیت هایی رو میگم که رادیو کنترله
    "و همانا روزی شما و آنچه بدان وعده داده شده اید ، در آسمان است"
    #4 ارسال شده در تاريخ July 13th, 2014 در ساعت 23:10:09

5. NikiPink ?????? ??
    NikiPink
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2014
    teHran
    9

ساخت چنین چیزی غیر ممکن است؛ ساخت یک هواپیمای فوق سبک همین جور الکی نیست.

بنده مدتی در یک شرکتی که هواپیمای فوق سبک دو نفره می ساخت به عنوان تکنسین برق، کار کرده ام.
    چنین نقشه هایی به هیچ وجه در دست عموم قرار نخواهند گرفت؛ چون حق کپی رایت و غیره وجود دارد ؛شما فقط زمانی میتوانید چنین هواپیمایی بسازید که اولا در ایران مجوز و شرکت داشته باشید، دوما با یک شرکت هواپیمایی خارجی همکاری تجاری داشته باشید....

پیدا کردن فطعاتی مثل موتور و غیره هم بسیار سخت و پر هزینه است و شما حداقل به 100 میلیون تومان سرمایه نیاز دارید...

پیشنهاد بنده: شما میتوانید برای ساخت کایت، گلایدر ، پاراگلایدر و غیره که تجهیزات کمتری نیاز دارند اقدام کنید؛ که با صرف 20 میلیون الی 50 میلیون تومان، میتوانید یک وسیله پرنده داشته باشید...

با آرزوی توفیق ♥
    تا زمانی که من تلاش می کنم، هیچ کس نمی تواند به من ثابت کند که "من نمی توانم"...
    Покуда не попробовал, никто не докажет мне, что я не могу

www.Airplane.ir
    niKi Pink

#5 ارسال شده در تاريخ October 13th, 2014 در ساعت 00:37:13

6. The Following User Says Thank You to NikiPink For This Useful Post:

IRIAF F-14A (October 13th, 2014)

7. asadof ?????? ??
    asadof
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    November 2015
    ایران
    3

??? ??? ????? ???? ???? NikiPink ????? ??? ??
    ساخت چنین چیزی غیر ممکن است؛ ساخت یک هواپیمای فوق سبک همین جور الکی نیست.

بنده مدتی در یک شرکتی که هواپیمای فوق سبک دو نفره می ساخت به عنوان تکنسین برق، کار کرده ام.
    چنین نقشه هایی به هیچ وجه در دست عموم قرار نخواهند گرفت؛ چون حق کپی رایت و غیره وجود دارد ؛شما فقط زمانی میتوانید چنین هواپیمایی بسازید که اولا در ایران مجوز و شرکت داشته باشید، دوما با یک شرکت هواپیمایی خارجی همکاری تجاری داشته باشید....

پیدا کردن فطعاتی مثل موتور و غیره هم بسیار سخت و پر هزینه است و شما حداقل به 100 میلیون تومان سرمایه نیاز دارید...

پیشنهاد بنده: شما میتوانید برای ساخت کایت، گلایدر ، پاراگلایدر و غیره که تجهیزات کمتری نیاز دارند اقدام کنید؛ که با صرف 20 میلیون الی 50 میلیون تومان، میتوانید یک وسیله پرنده داشته باشید...

با آرزوی توفیق ♥
    جناب ساخت هواپیمای تک سرنشین همچین هم کار سختی نیست من تو یک ماه یدونه واست میسازم پرواز میدم خواهشن به جای تشویق موج منفی ندید. با ساخت هواپیمای فایز هم ابروی ما رو پیش خارجیها بردنداینو یه نوجوان پانزده ساله با کمترین امکانات میتونه بسازه همچین تبلیغ کردند انگار اف 16 ساختند.
    #6 ارسال شده در تاريخ November 25th, 2015 در ساعت 19:59:57

8. asadof ?????? ??
    asadof
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    November 2015
    ایران
    3

برادر گرامی شما این کلمه رو سرچ کنید یکی رو پیدا کنید.در ضمن در مورد ساخت هم از ایرانی جماعت انتظار نداشته باش باید خودتون تلاش کنید.اگه کمک بخواهید یا شما رو گراه میکنند یا اصلا کمک نمی کنند چون خودشون یه هواپیمای تک سرنشین اسباب بازی ساختند فکر میکنند خیلی هنر کردند.در جواب شمکا هم میگنند خیلی سخته نمیشه چند تا چرت و پرت هم که تو اینترنت و کتاب یاد گرفتند اصلا خودشون می دونند چی هستش تحویلت میدند. شما رو نه تنها منصرف بلکه کلا زده میکنند انشاتلله موفق باشید. بذارید اونها هم تو همون فایز و ازیتا بمونند
    خدمت شما
    Aircraft Plans Free
    #7 ارسال شده در تاريخ November 26th, 2015 در ساعت 00:41:32

9. Roozbeh_65 ?????? ??
    Roozbeh_65
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    November 2016
    همدان
    1

??? ??? پاسخ : نقشه هواپیمای فوق سبک

به فرمایید->
    فروشگاه اینترنتی شرکت هواپیماسازان بهنام گستر
    اینجا همه چیز پیدا میشه و عملیه من 10 ساله که اینجا رو میشناسم
    #8 ارسال شده در تاريخ November 5th, 2016 در ساعت 14:11:59

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0