برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 10
dqw
  1. mh1376 ?????? ??
    mh1376
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    terhan
    17
    تعداد تشکر : 2

??? ??? شروع کار با شبیه ساز ولی شبیه ساز اونی که میخواستم نیست !×

سلام

اقا ما اینو دانلود کردیم شبیه ساز ایکس رو ولی انگار دارم تو بازی های سال 2002 بازی میکنم تو فرودگاه تهران هیچ ساختمونی نیست موقع فرود باند اصلا چراغ نداره ! یعنی اصلا چراغ اینا نیست و پله برقی و این بند بساط هم ندارم یه هواپیما خالی میاد یه افزونه ریختم ترافیک ماهان بود اون خوب بود ولی میخوام بازم فرودگاه اوکی بشه

باید چیکار کنم ؟! چیزی باید نصب کنم ؟ حالا یه سوال چجوری این کامپیوتر هواپیما رو روشن کنم ؟ بهش ils میگن چی میگن ؟ کلا برام خاموشه یعنی صفحش خاموشه !!

ممنون
    #1 ارسال شده در تاريخ July 21st, 2014 در ساعت 23:21:06

2. alireza3258 ?????? ??
    alireza3258
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    July 2013
    teh
    140
    تعداد تشکر : 123

??? ??? پاسخ: شروع کار با شبیه ساز ولی شبیه ساز اونی که میخواستم نیست !×

هواپیمات چی هستش؟؟؟
    احیانا pmdg 747 نیستش؟؟؟
    و همچنین شبیه سازت نسخه اصلیه؟؟؟
    ?????? ???? alireza3258 : July 22nd, 2014 ?? ???? 00:09:09
    #2 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 00:03:56

3. mh1376 ?????? ??
    mh1376
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    terhan
    17

هواپیما که واسه خودش بود الان یک ماهان ا 310 ریختم یکمی کیفیت بهتر شد مثلا صدا ها

نه اون نیست

نسخه اصل و غیر اصل داره ؟! من از پی سی دی دانلود کردم !
    #3 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 00:29:58

4. yasin135 ?????? ??
    yasin135
    January 2014
    tehran
    146
    تعداد تشکر : 288

برادر سلام...
    گرافیک شبیه ساز به شدت به سخت افزار وابستست.نباید از یه سیستم ضعیف چیز فوق العاده درنظر داشت.خود شبیه ساز به صورت پیش فرض با توجه به سخت افزار تنظیمات گرافیکی رو ست میکنه.اگه تنظیماتتون روی low هست یعنی سخت افزار ضعیفه.
    يا أَيُّهَا الْعَزيزُ... وَ تَصَدَّقْ عَلَيْنا إِنَّ اللَّهَ يَجْزِي الْمُتَصَدِّقينَ

#4 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 00:48:35

5. mh1376 ?????? ??
    mh1376
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    terhan
    17

??? ??? ????? ???? ???? yasin135 ????? ??? ??
    برادر سلام...
    گرافیک شبیه ساز به شدت به سخت افزار وابستست.نباید از یه سیستم ضعیف چیز فوق العاده درنظر داشت.خود شبیه ساز به صورت پیش فرض با توجه به سخت افزار تنظیمات گرافیکی رو ست میکنه.اگه تنظیماتتون روی low هست یعنی سخت افزار ضعیفه.
    نه اصلا مشکل گرافیک و سخت افزار نیست روی دوتا کارت گرافیک تایتان دارم اجرا میکنم فقط گرافیک ها روی هم شده 10 تومن اصلا مشکل گرافیک نیست ولی بازم گرافیکش خیلی کمه !!! مثلا میزان استفاده از گرافیک من روی 0 هست و داره از گرافیک سی پیو من که i7 4770k هست تغذیه میکنه ! مثلا وقتی میرم تو ترافیک میزان استفاده از یکی کارت هام میشه 0.12% گرافیک هم تا اخر گزاشتم ولی مثلا زمین انگار عکس گوگل ارث هست میخوام مثل فیلم اون افکت ها و نور ها فعال بشه ممنون
    #5 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 01:33:02

6. mohamadheidarikhoei ?????? ??
    mohamadheidarikhoei
    January 2014
    iran
    143
    تعداد تشکر : 23

??? ??? ????? ???? ???? mh1376 ????? ??? ??
    نه اصلا مشکل گرافیک و سخت افزار نیست روی دوتا کارت گرافیک تایتان دارم اجرا میکنم فقط گرافیک ها روی هم شده 10 تومن اصلا مشکل گرافیک نیست ولی بازم گرافیکش خیلی کمه !!! مثلا میزان استفاده از گرافیک من روی 0 هست و داره از گرافیک سی پیو من که i7 4770k هست تغذیه میکنه ! مثلا وقتی میرم تو ترافیک میزان استفاده از یکی کارت هام میشه 0.12% گرافیک هم تا اخر گزاشتم ولی مثلا زمین انگار عکس گوگل ارث هست میخوام مثل فیلم اون افکت ها و نور ها فعال بشه ممنون
    با سلام
    ورود شما را هم به جامعه سیمرهای ایران خوش آمد می گم.

دوست عزیز من با یک مثال توضیحاتی خدمتتان عرض میکنم،همه ی ما می دونیم ویندوز خودش دارای برنامه های paint و nodpad هستش ولی کدوم کاربر را سراغ دارید برای نوشتن پایان نامه یا طراحی کارت ویزیت سراغ این برنامه ها بره!!!!مسلما هیچ کسی این کار را انجام نمی دهد و به دنبال نصب برنامه photoshop و یا microsoft office می گردد.
    شبیه ساز هم به همین صورت هست.خودش از هر چیز دیفالت یا پیش فرض هایی در حد کمینه دارد ولی شما برای به دست آوردن حداکثر کیفیت باید دنبال افزونه های الحاقی بگردید.

شما گاهی در یک فیلم از شبیه ساز بیش از 20 برنامه الحاقی خواهید دید.برای شبیه ساز پرواز N تا برنامه الحاقی هست که می توانید دانلود و استفاده نمایید.یکی از دوستان و همکاران ما برای تهیه فیلم های آموزشی شبیه ساز نزدیک 20 میلیون تومان هزینه سیستم کردو لی بعد از نصب برنامه ها،فرودگاهها ،هوایماها بازهم در فرودگاههای شلوغ به مشکل افت فریم ریت مواجه بود تصور کنید در یک فرودگاه بیش از 200 هواپیما پارک و نصف این تعداد هم در حال پرواز اطراف فرودگاه هستند.حالا شما فقط همین ترافیک را تصور بفرمایید چه فشاری به سیستم شما خواهد آورد جایی که با چند تا هواپیمای ترافیک دیفالت و ماهان 0.12% گرافیکتون مورد استفاده قرار می گیره.
    شب خوش
    #6 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 06:15:26

7. The Following User Says Thank You to mohamadheidarikhoei For This Useful Post:

mh1376 (July 22nd, 2014)

8. nikfly ?????? ??
    nikfly
    هوانورد عادی-استوار دوم
    March 2012
    کرمانشاه
    102
    تعداد تشکر : 376

??? ??? ????? ???? ???? mohamadheidarikhoei ????? ??? ??
    با سلام
    ورود شما را هم به جامعه سیمرهای ایران خوش آمد می گم.

دوست عزیز من با یک مثال توضیحاتی خدمتتان عرض میکنم،همه ی ما می دونیم ویندوز خودش دارای برنامه های paint و nodpad هستش ولی کدوم کاربر را سراغ دارید برای نوشتن پایان نامه یا طراحی کارت ویزیت سراغ این برنامه ها بره!!!!مسلما هیچ کسی این کار را انجام نمی دهد و به دنبال نصب برنامه photoshop و یا microsoft office می گردد.
    شبیه ساز هم به همین صورت هست.خودش از هر چیز دیفالت یا پیش فرض هایی در حد کمینه دارد ولی شما برای به دست آوردن حداکثر کیفیت باید دنبال افزونه های الحاقی بگردید.

شما گاهی در یک فیلم از شبیه ساز بیش از 20 برنامه الحاقی خواهید دید.برای شبیه ساز پرواز N تا برنامه الحاقی هست که می توانید دانلود و استفاده نمایید.یکی از دوستان و همکاران ما برای تهیه فیلم های آموزشی شبیه ساز نزدیک 20 میلیون تومان هزینه سیستم کردو لی بعد از نصب برنامه ها،فرودگاهها ،هوایماها بازهم در فرودگاههای شلوغ به مشکل افت فریم ریت مواجه بود تصور کنید در یک فرودگاه بیش از 200 هواپیما پارک و نصف این تعداد هم در حال پرواز اطراف فرودگاه هستند.حالا شما فقط همین ترافیک را تصور بفرمایید چه فشاری به سیستم شما خواهد آورد جایی که با چند تا هواپیمای ترافیک دیفالت و ماهان 0.12% گرافیکتون مورد استفاده قرار می گیره.
    شب خوش
    با اجازه دوستان یه سیستم خوب بستم که بیام حال کنم با شبیه ساز خورد تو ذوقم. gtx780 و i7 4770k و 8 گیگ رم بازم مجبورم تنظیماتو کم کنم. یه چیزی هست به نام پردازش سربار (overhead) که اگه 50% سخت افزار باشه 50% بهینه بودن اون نرم افزار هست مثلا به جای اینکه صاف بگه متغیر x رو کم کنه میگه به cpu برو شما اون چیزیو که بعد اجرای فلان چیز با این مشخصات عوض شده پیدا کن. خوب cpu بار اضافی روش میاد. یا مثلا اگه . من یک بازی نصب کردم (استراتژیک.) کیفیت جوری بود که شما میتونستید از ارتفاع 30000پایی به صورت کاملا real زمین رو ببینیبد و اینقدر میشد زوم کرد که سنگای کف رود رو هم دید.(بازم با اجازه دوستان فقط قسمت heli و air پر unit بود) و در عین حال به سیستم فشار نمیاورد . محصول 2014. ولی c&c 3 که محصول 2007 بود شدیدا افت فریم داشت. افسوس میخورم که شبیه ساز رو ماکروسافت ول کرده.
    توپولف هواپیمای دوست نداشتنی
    #7 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 19:08:38

9. yasin135 ?????? ??
    yasin135
    January 2014
    tehran
    146
    تعداد تشکر : 288

برادر درسته شبیه ساز قدیمیه ولی ایراد از سیستم خودتونه ...
    اگه میتونید تیم ویور رو نصب کنید تا با اجازتون بیام ببینم چه خبره...
    يا أَيُّهَا الْعَزيزُ... وَ تَصَدَّقْ عَلَيْنا إِنَّ اللَّهَ يَجْزِي الْمُتَصَدِّقينَ

#8 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 21:54:55

10. mh1376 ?????? ??
    mh1376
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    terhan
    17

امروزی p3d رو دانلود کردم با حدود 10 گیگ افزونه از تورنت کیفیت واقعا بی نظیر شده ممنون
    #9 ارسال شده در تاريخ July 22nd, 2014 در ساعت 22:30:30

11. EP-IBL ?????? ??
    EP-IBL
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    May 2013
    OIFM
    19
    تعداد تشکر : 43

مشکل همینجاست که سرعت اینترنت متاسفانه پایینه و دانلود کردن این حجم افزونه اونم(ت.و.ر.ن.ت)یکم کارو مشکل میکنه که آدم بی خیالش میشه و بجاش عکس های دوستان رو میبینه و حسرت میخوره.
    #10 ارسال شده در تاريخ July 23rd, 2014 در ساعت 02:49:41

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0