برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. azin ?????? ??
    azin
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2014
    تهران
    3
    تعداد تشکر : 6
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

Question دانشکده هواپیما کشوری

دوستان من رشته لیسانسم غیر مرتبط با هوافضا هست و تصمیم دارم ارشد این رشته شرکت کنم

پذیرش دانشگاه هواپیما کشوری فقط از طریق کنکور سراسری هست؟به لحاظ اعتبار علمی به دانشگاه هایی نظیر خواجه نصیر و... اولویت داره؟

در مورد دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ماهان هم کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه
    که چه شهرهایی هست؟ پذیرش از طریق کنکوره یا به صورت آزاد و اینکه جذب نیرو از دانشجو های خودش داره یا نه ؟
    ?????? ???? azin : October 28th, 2014 ?? ???? 19:41:30
    #1 ارسال شده در تاريخ October 27th, 2014 در ساعت 13:33:48

2. The Following User Says Thank You to azin For This Useful Post:

houra179 (October 31st, 2014)

3. houra179 ?????? ??
    houra179
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    March 2014
    tehran
    12

??? ??? پاسخ: دانشکده هواپیما کشوری

فقط یک نکته، اول به دلیل افزایش ظرفیت در دانشگاه ازاد عملا دانشگاه های جامع علمی کاربردی بی فایده است. در مرحله بعد نمیدونم رشته شما چی هست اما کنکور هوافضا نسبت به برق خیلی راحت هست یعنی مثلا بچه های رشته برق یا 3ماه خوندن مالک اشتر روزانه و شبانه قبول میشند و کلا با شش ماه کلاس رفتن امید به قبولی زیاد هست.
    نکته دوم، خود بچه های هوافضا چون کار ندارند میرن مدرک بی1 میگیرن که خود این موضوع باعث شده سراغ ارشدش نرند. یکی از بچه ها ارشد هوافضا داشت از امیرکبیر رفت تو کاره فروش بلیط.
    اگر واقعا این رشته رو دوست دارید برید دنبالش اونم علمی کاربردی نه!آزاد باز قابل قبول تره تا علمی کاربردی
    #2 ارسال شده در تاريخ October 31st, 2014 در ساعت 18:42:34

4. The Following User Says Thank You to houra179 For This Useful Post:

azin (November 15th, 2014)

5. azin ?????? ??
    azin
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2014
    تهران
    3
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

مرسی از راهنماییتون رشته خودم مهندسی هسته ایه کاملا غیر مرتبط با هوافضاست بخاطر علاقم این رشته میخوام انتخاب کنم
    هدفم فقط دانشگاه دولتی هست برای ارشد
    از دروس این رشته من فقط مکانیک سیالات و انتقال حرارت , علم مواد, مبانی برق,ترمو دینامیک و .. پاس کردم
    با این توصیف خودم میتونم مراجع و منابع کنکور و تهیه کنم بخونم یا حتما باید کلاس برم؟
    و اینکه کدوم گرایش هوافضا آینده شغلی بهتری داره؟
    #3 ارسال شده در تاريخ November 15th, 2014 در ساعت 12:46:54

6. maryam 69 ?????? ??
    maryam 69
    هوانورد عادی-استوار دوم
    April 2013
    تهران
    107
    تعداد تشکر : 292

??? ??? ????? ???? ???? azin ????? ??? ??
    مرسی از راهنماییتون رشته خودم مهندسی هسته ایه کاملا غیر مرتبط با هوافضاست بخاطر علاقم این رشته میخوام انتخاب کنم
    هدفم فقط دانشگاه دولتی هست برای ارشد
    از دروس این رشته من فقط مکانیک سیالات و انتقال حرارت , علم مواد, مبانی برق,ترمو دینامیک و .. پاس کردم
    با این توصیف خودم میتونم مراجع و منابع کنکور و تهیه کنم بخونم یا حتما باید کلاس برم؟
    و اینکه کدوم گرایش هوافضا آینده شغلی بهتری داره؟
    میتونید از کتاب هم خودتون بخونید، شما دقیقا درسای غیرتخصصی هوافضارو بلدین برا اینکه رتبه بهتری بیارید باد مکانیک پرواز و طراحی هواپیماو ... بخونید، بچه های هوفضا بیشتر درسای تخصصی رو بالا میزنن و روی بقیه درسا کمتر تمرکز میکنن
    "و همانا روزی شما و آنچه بدان وعده داده شده اید ، در آسمان است"
    #4 ارسال شده در تاريخ November 15th, 2014 در ساعت 20:20:54

7. The Following User Says Thank You to maryam 69 For This Useful Post:

azin (February 9th, 2015)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0