برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 10
dqw
  1. hadiaec20h ?????? ??
    hadiaec20h
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    October 2014
    gilan
    2
    تعداد تشکر : 1
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? فوق لیسانس یا دوره آزاد اویونیک؟

سلام
    من میخواستم دوره آزاد اویونیک شرکت کنم چون شندیم که بازار کار مناسبی داره. در عین حال در رشته الکترونیک در مقطع ارشد غیر انتفاعی قبول شدم. حالا من نمیدونم دقیقا کدوم رو برم. اینکه میگن اویونیک آینده خوبی داره منو وسوسه میکنه برم دوره تطبیقی آزاد B2 رو ثبت نام کنم. میخواستم ازتون درخواست کنم که در حال حاضر آیا رشته اویونیک ارزششو داره که من ارشد رو نرم؟؟؟؟؟؟ لطفا هرچه زودتر منو راهنمایی کنید. با تشکر.
    #1 ارسال شده در تاريخ October 30th, 2014 در ساعت 00:28:52

2. Azi ?????? ??
    Azi
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    April 2010
    teh
    37
    تعداد تشکر : 348

??? ??? پاسخ: فوق لیسانس یا دوره آزاد اویونیک؟

سلام
    اول اینکه شما برای این رشته تو هر شرکت هواپیمایی که میخواهید بروید و استخدام شوید علاوه بر مدارک باید بند پ را داشته باشید.....
    همچنین باید بگم که خیلی از بچه ها را میشناسم که با مدرک لیسانس و داشتن B2 هنوز بیکار هستند.این حرف شما که میگویید اینکه میگن اویونیک آینده خوبی داره منو وسوسه میکنه برم دوره تطبیقی آزاد B2 رو ثبت نام کنم. درسته اویونیک آینده خوبی داره ولی برای وقتی که بتونید کاری تو همین رشته داشته باشید.به نظر بنده تا دیر نشده شما همون رشته الکترونیک در مقطع ارشد غیر انتفاعی را ثبت نام کنید .باز هم انتخاب با خود شخص شماست...
    ?????? ???? Azi : October 30th, 2014 ?? ???? 01:34:30
    #2 ارسال شده در تاريخ October 30th, 2014 در ساعت 01:32:14

3. The Following User Says Thank You to Azi For This Useful Post:

hadiaec20h (October 30th, 2014)

4. hadiaec20h ?????? ??
    hadiaec20h
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    October 2014
    gilan
    2
    تعداد تشکر : 1
    ارسال هاي وبلاگ : 1

ممنون از پاسختون.
    پس با این حساب چندان نمیشه به آینده اویونیک مطمئن بود. هرچند با این اوضای کار کلا به هیچ چیزی نمیشه مطمئن بود.
    ?????? ???? hadiaec20h : October 30th, 2014 ?? ???? 01:42:40
    #3 ارسال شده در تاريخ October 30th, 2014 در ساعت 01:37:48

5. houra179 ?????? ??
    houra179
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    March 2014
    tehran
    12
    تعداد تشکر : 6

بله دوست عزیز حرف دوست عزیر آزی کاملا درسته من ارشد مهندسی برق الکترونیک دارم مدرک بی 2 هم دارم اما کار تعمیر هنوز پیدا نکردم خیلی از هم دوره ای هامم همینطور هستند توی این رشته پارتی حرف مهمی میزنه اگر پارتی نداشته باشی باید خیلی صبر کنید!تازه ارشدم کار براش نیست برای کارشناسی بهتر کار پیدا میشه!نکته دیگه اگر ارشدم بگیرید شرکت های هواپیمایی مدرک ارشد شمارو قبول ندارند!مگر پارتی داشته باشید
    #4 ارسال شده در تاريخ October 30th, 2014 در ساعت 19:59:03

6. e&e man ?????? ??
    e&e man

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    February 2013
    ایران سرای من است
    63
    تعداد تشکر : 59

من نمیدونم چرا کسای که الکترونیک میخونن ، این رشته رو با اویونیک مقایسه میکنن ، یا میگن واحدامو تطبیق بدم .مخصوصا" الان که کسای که جدید میرن اویونیک .سازمان هوای گفته تمام ماژولا شون طبق شرکت KLM uk باید باشه یعنی همون دو تا درس الکترونیک ام که با هم مشترکین،بچه های اویونیک به زبان اصلی میخونن ، و وقتی هم که سر کار میری تمام منوال های تعمیراتی به زبان اصلیه ، پس همون درس مشترکیم که خوندی باید دوباره به زبان اصلی بخونی
    البته به عقیده من منظور از سختی در این رشته فقط حجم بیشتر مطالبه وگرنه اگه علاقه داشته باشی رشته شیرینیه
    در ضمن کارگری اشباع نشده ، هیچوقتم نمیشه ، ولی همینکه طرف میخواد بره درس بخون ، جامعه از دکتر مهندس اشباع شده و همه تو خونه نشستن .نه عزیز من ، بله ، دوتا از هم دوره ای من درس نمیخوندن ، خوب بلخره استادم یه نمره قبولی میده دیگه.اخرشم نتیجش میگم بخون برو بی 2 امتحان بده . میگه ....راستم میگه . اونی که مدرکشو میزاره تو تاغچه سوادشم به اندازه همون تاغچست
    تو پای به ره مهو هیچ مگو که خود راه بگویدت که باید رفت
    ?????? ???? e&e man : December 4th, 2014 ?? ???? 05:50:13
    #5 ارسال شده در تاريخ December 4th, 2014 در ساعت 05:38:39

7. The Following 2 Users Say Thank You to e&e man For This Useful Post:

Azi (December 5th, 2014), houra179 (December 5th, 2014)

8. houra179 ?????? ??
    houra179
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    March 2014
    tehran
    12
    تعداد تشکر : 6

??? ??? ????? ???? ???? e&e man ????? ??? ??
    من نمیدونم چرا کسای که الکترونیک میخونن ، این رشته رو با اویونیک مقایسه میکنن ، یا میگن واحدامو تطبیق بدم .مخصوصا" الان که کسای که جدید میرن اویونیک .سازمان هوای گفته تمام ماژولا شون طبق شرکت KLM uk باید باشه یعنی همون دو تا درس الکترونیک ام که با هم مشترکین،بچه های اویونیک به زبان اصلی میخونن ، و وقتی هم که سر کار میری تمام منوال های تعمیراتی به زبان اصلیه ، پس همون درس مشترکیم که خوندی باید دوباره به زبان اصلی بخونی
    البته به عقیده من منظور از سختی در این رشته فقط حجم بیشتر مطالبه وگرنه اگه علاقه داشته باشی رشته شیرینیه
    در ضمن کارگری اشباع نشده ، هیچوقتم نمیشه ، ولی همینکه طرف میخواد بره درس بخون ، جامعه از دکتر مهندس اشباع شده و همه تو خونه نشستن .نه عزیز من ، بله ، دوتا از هم دوره ای من درس نمیخوندن ، خوب بلخره استادم یه نمره قبولی میده دیگه.اخرشم نتیجش میگم بخون برو بی 2 امتحان بده . میگه ....راستم میگه . اونی که مدرکشو میزاره تو تاغچه سوادشم به اندازه همون تاغچست
    تو پای به ره مهو هیچ مگو که خود راه بگویدت که باید رفت
    دوست عزیز

بیکاری اتفاقا مخصوص بچه های با سواد و پشتکار این مملکته!

وضعه هوانوردی ایران اصلا خوب نیست چه برسه به شغل های دیگر! برای کار که بنده چندوقتی کار میکردم هرچی پول در میاوردم هزینه رفت و آمدم می شد! اینکه بهش کار نمیگن! ربطی به سوادم نداره! مخصوصا خانم ها که میخواند به اشتغال کار فنی دربیاند جز کار بازاریابی و مهندسی فروش کار دیگری ندارند! یا کمتر بهشون پیشنهاد میشه!تدریسم که اگه بخوای بری سراغش زیاد دستتو نمیگیره!

خلاصه اینکه نباید بگید هرکی بیکاره پس بی سواده!
    باتشکر
    #6 ارسال شده در تاريخ December 5th, 2014 در ساعت 18:53:00

9. e&e man ?????? ??
    e&e man

February 2013
    ایران سرای من است
    63

??? ??? ????? ???? ???? houra179 ????? ??? ??
    دوست عزیز

بیکاری اتفاقا مخصوص بچه های با سواد و پشتکار این مملکته!

وضعه هوانوردی ایران اصلا خوب نیست چه برسه به شغل های دیگر! برای کار که بنده چندوقتی کار میکردم هرچی پول در میاوردم هزینه رفت و آمدم می شد! اینکه بهش کار نمیگن! ربطی به سوادم نداره! مخصوصا خانم ها که میخواند به اشتغال کار فنی دربیاند جز کار بازاریابی و مهندسی فروش کار دیگری ندارند! یا کمتر بهشون پیشنهاد میشه!تدریسم که اگه بخوای بری سراغش زیاد دستتو نمیگیره!

خلاصه اینکه نباید بگید هرکی بیکاره پس بی سواده!
    باتشکر
    سلام houra جان عزیز
    اینکه پی صحبتو گرفتی و محکم حرف میزنی ، نشون میده ادم باغیرت و پشت کار قوی داری و این تحسین برنگیزه .ولی این واقعا" کافیه برای ما؟ برای دوست داشتن،پیشرفت ،کشف کردن،و موفقیت تو هر چیزی که ما میخوایم.
    به نظرت چرا یکی تو اوج بد بختی و گرونی داره راحت زندگی میکنه ؟، ما ها اسمشو میزاریم شانس ، پارتی ،قسمت، تقدیر .ولی واقعیت اینا فقط دلایلین که ما خودمون ساختیم.
    هر کسی که هستی داری این مطلبو میخونی ،دقت کن چی دارم بهت میگم ، دنبال چرت صحبت کردنو ،الکی یه حرفی بزنمو ،صحبتای امیدوار کننده و از این جور چیزا نیستم > متاسفانه این موضوع به نسبت اهمیتی که داره بهش توجه نمیشه
    یا ساده از کنارش رد میشن ، چه بگی بدبختم چه بگی خوشبختم در هر دو صورت حق با توست.چرا؟چرا یه کاری رو متونی انجام بدی یه کاری و نه؟چرا نمیتونی بدون هیچ محدودیتی به هرچی دوست داری فکر کنی و بدستش بیاری ؟ در صورتی که یه نفر راحت داره این کارو انجام میده و به ریش ما میخنده؟به نظرت اونیکه بنز 900 میلیونی سوار شده ،خدا با هاش پارتی داره؟یا حال کرده به اون بده ؟ پس چرا تو قران خدا میگه وقتی تو حاجتی داری قبل از اینکه به زبون بیاری من اونو بهت دادم.بلانسبت اون لحظه خدا حواسش نبوده چی داره میگه؟یا داشته الکی امید میداده؟چرا حضرت علی میگه درد در توست درمان هم در توست؟چرا حضرت میگه اگه به خودشناسی نرسی ، خدا روهم نمیتونی بشناسی؟ چی رو من باید تو خودم بشناسم؟ چرا میگن اب در کوزه و ماتشنه لبان دور حرم میگردیم ؟ تا حالا این سوال رو از خودت کردی که خدا چه چیزی تو ما افرید که به خودش احسنت گفت ؟
    من 26 سال توفقر زندگی کردم،کارتون خوابی کردم ،گشنگی کشیدم ، بعد از خودم میپرسیدم واقعا" چرا خدا میگه من اونقدر مهربونم که حتی نمیتونی درکش کنی ؟ این مهربونی و معرفتش چه ربطی من و اوضاع الانم داره ؟ یا استفادش منوط به شرایط خاصیه ؟ چرا حضرت علی میگه نگاه به جسم کوچک و ضعیفت نکن ، تو روح پر قدرت و عظیمی داری ؟ چرا خدا میگه من از رگ گردن به تو نزدیک ترم ؟ چرا تو احادیث داریم یه ساعت فکر کردن بهتر از هزار سال عبادته؟
    میبینی اینا همه مثل یه شعار شده تو گوش ما .ولی اینا همه سوالایه که من هرروز از خودم میپرسیدم ، و سوالی که الان دوست دارم از خودت بپرسی اینه که تو واقا" کی هستی؟
    یه حرفای هست که این جا نمیتونم بزنم.ولی اینو میتونم بحت بگم خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو بکنی میتونی به چیزای که میخوای برسی
    زندگی منو 5 سال پیش یه کتاب عوض کرد . کتاب قدرت فکر نوشته ژوزف مورفی .الان تو گوگل ام سرچ کنی هست
    دنبال قیاس تو زندگی نباش.فلسفه خودتو پیدا کن.تقلید ساده ترین راه برای تملق است.
    هدف از زنگی درک و لذت ارامش وا شادیه. واز اینکه این حرفارو این جا زدم خیلی حال کردم.و اگه فقط یه نفرم مطلبو بگیره و زندگیشو درست کنه واس من یه دنیاست
    هر کمکی از دست من بر بیاد ، بیشتر دوست داشتی تحقیق کنی ، منابع و کتابای بیشتری دوست داشتی معرفی کنم .من در خدمتم . ولی این بهترین کتابه که معرفی کردم.
    دوست دار همتون-مهدی
    #7 ارسال شده در تاريخ December 6th, 2014 در ساعت 08:56:00

10. The Following 2 Users Say Thank You to e&e man For This Useful Post:

Azi (December 7th, 2014), Prana (December 22nd, 2014)

11. mohammad zolghadr ?????? ??
    mohammad zolghadr
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    March 2015
    تهران
    1
    تعداد تشکر : 0
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

اویونیک ارزششو داره ولی تو این رشته اونایی موفق اند که ارشد دارند و اویونیک هم میگیرند
    #8 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2015 در ساعت 23:23:34

12. The Following User Says Thank You to mohammad zolghadr For This Useful Post:

e&e man (March 10th, 2015)

13. e&e man ?????? ??
    e&e man

February 2013
    ایران سرای من است
    63

??? ??? ????? ???? ???? mohammad zolghadr ????? ??? ??
    اویونیک ارزششو داره ولی تو این رشته اونایی موفق اند که ارشد دارند و اویونیک هم میگیرند
    Download QODRQT FIKR pdf
    Download QODRQT FIKR pdf
    Download QODRQT FIKR pdf

به ترتیب از بالا 3،2،1
    You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else." - Albert Einstein
    شما باید قانون بازی (زندگی) رو یاد بگیرید. وسپس،شما باید بهتر از هر کسی بازی کنید . البرت اینشتین

این کتاب شما رو به قوانین زنگی اشنا میکنه ، امیدوارم که از زنگی تون لذت ببرید
    ?????? ???? e&e man : March 10th, 2015 ?? ???? 12:34:41
    #9 ارسال شده در تاريخ March 10th, 2015 در ساعت 12:32:47

14. falconheavy ?????? ??
    falconheavy
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    February 2015
    مشهد
    7
    تعداد تشکر : 4

سلام دوستان
    هیچ وقت از تغییرات نترسید و مستقیم به جلو حرکت کنید
    در این جهان عده ای هستند که تنها می خورن و دفع می کنن اما عده ای هم هستن که به دنبال بهترو بهترن و تنها مجرای خیلی معذرت می خوام هستن که از تغییر می ترسن.
    لیوناردو داوینچی
    پس دنبال کمال باشید
    #10 ارسال شده در تاريخ March 13th, 2015 در ساعت 23:29:29

15. The Following 2 Users Say Thank You to falconheavy For This Useful Post:

e&e man (March 24th, 2015), jasonbourne (March 17th, 2015)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0