برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. Mahanair1042 ?????? ??
    Mahanair1042
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    July 2014
    Tehran
    34
    تعداد تشکر : 9

فلش_جدید مشکل در voice و ارتباط با برج مراقبت

با سلام خدمت دوستان خلبانچند روزی هست که شبیه از جدید fligh simulator x را تهیه کردم اما در انجام پرواز های free flight به مشکل خورده ام اول اینکه مثل شبیه ساز قبلی هنگام صحبت با برج در پنجره مربوطه دیگر صحبت برج و من را نمی نویسد بدتر از ان که دیگر حتی ان را هم به انگلیسی نمی خواند تا به فهمم یعنی گزینه پنجره وجود دارد اما با انتخاب ان دیگر صحبت ها را نمی نویسد به صورت خالی باقی می ماند لطفا اگر راهی یا برنامه ای می شناسید معرفی کنید راستی ادرس ایمیل من :saeedmehrzad@aol.comشماره تماس با من:0921279723راستی در قسمت setting قسمت voice خالی است و وقتی رو ان کلیک می کنی چیزی رویت نمی شود (خالی است)
    ?????? ???? EP-IBZ : December 15th, 2014 ?? ???? 23:05:24
    #1 ارسال شده در تاريخ December 14th, 2014 در ساعت 17:19:34

2. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

??? ??? پاسخ: لطفا کمک کنید خواهش می کنم مشکل در voice و ارتباط با بج مراقبت

سلام؛شبیه ساز نسخه ی تقلبی هست.کاملترین و دست نخورده ترین شبیه ساز موجود در بازار که به جرات میتونم بگم اورجینال اورجینال هست،شبیه ساز شرکت سرزمین رایانه هست.خود من شخصا از این شبیه ساز استفاده میکنم.
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #2 ارسال شده در تاريخ December 15th, 2014 در ساعت 09:59:51

3. mohamadheidarikhoei ?????? ??
    mohamadheidarikhoei
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    January 2014
    iran
    143
    تعداد تشکر : 23

??? ??? پاسخ: لطفا کمک کنید خواهش می کنم مشکل در voice و ارتباط با بج مراقبت

با سلام

طارق جان منظور شما نسخه ای نیست که از 2 DVD برای شبیه ساز و یک DVD جهت Acceleration تشکیل شده که می بایست هر دو dvd شبیه ساز رو در یک پوشه کپی و سپس نصب کرد. این نسخه دارای یک فایل به نام Sarzamin.dll نیز می باشد!!اگر منظور شما این نسخه هستش واقعا بنده نیز خیلی ازش راضی هستم.
    #3 ارسال شده در تاريخ December 17th, 2014 در ساعت 23:46:26

4. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

??? ??? پاسخ: مشکل در voice و ارتباط با برج مراقبت

اون نسخه ای که شما می فرمایید کاملا اورجینال هست دکتر.نسخه ای که من بهش اشاره کردم هم همون نسخه ی شماست که اشاره کردید با این تفاوت که براش فایل Install.exe گذاشتن و نصبش راحت تر شده...!
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #4 ارسال شده در تاريخ December 19th, 2014 در ساعت 10:21:10

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0