برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 4 1234 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 37
dqw
  1. masoudr ?????? ??
    masoudr
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2014
    ایران
    7
    تعداد تشکر : 7

Exclamation معضل دندان پر شده !

سلام دوستان خسته نباشید ، من بعد از این همه جست و جو بالاخره نتوانستم مورد کامل و دقیقی در مورد دندان پیدا کنم.

من در رشته ی ریاضی تحصیل می کنم و سال آخری و داوطلب کنکور 94 به رشته خلبانی بسیار علاقه دارم (یکی دو روزه نیست!) از لحاظ شرایط لازم برای جنگنده کاملم الا یک مورد و اون هم دندان های پر شده است

می خواستم بدونم دندان های پر شده تا چه اندازه مهم هستند؟ اینو میدونم که بیش از تا 4 دندان پر شده نباید داشته باشی ولی من 6 دندان دارم ، اگر برای تست پزشکی برم حتما رد میشم ؟ یا شانسی برای

خلبان جنگنده شدن من وجود داره ؟

ضمنا یک سوال دیگر که جوابش رو پیدا نکردم مشکل دندان های پر کرده در جنگنده است آیا این مشکل مربوط به فشار هوا و سرعت زیاد این جنگنده ها است؟

با تشکر از پاسخ های ارزنده شما
    #1 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2014 در ساعت 12:14:27

2. The Following 2 Users Say Thank You to masoudr For This Useful Post:

IRIAF F-14A (December 29th, 2014), سجیل (February 20th, 2017)

3. jb1989 ?????? ??
    jb1989
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    May 2011
    تهران
    290
    تعداد تشکر : 90

??? ??? پاسخ: معضل دندان پر شده !

سلام متاسفانه با اولین معاینه رد میشی.روی دندون پر شده خیلی حساس هستند
    #2 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2014 در ساعت 14:01:01

4. The Following User Says Thank You to jb1989 For This Useful Post:

masoudr (December 30th, 2014)

5. mehdi8822 ?????? ??
    mehdi8822
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    October 2014
    ایران
    34
    تعداد تشکر : 17

??? ??? ????? ???? ???? masoudr ????? ??? ??
    سلام دوستان خسته نباشید ، من بعد از این همه جست و جو بالاخره نتوانستم مورد کامل و دقیقی در مورد دندان پیدا کنم.

من در رشته ی ریاضی تحصیل می کنم و سال آخری و داوطلب کنکور 94 به رشته خلبانی بسیار علاقه دارم (یکی دو روزه نیست!) از لحاظ شرایط لازم برای جنگنده کاملم الا یک مورد و اون هم دندان های پر شده است

می خواستم بدونم دندان های پر شده تا چه اندازه مهم هستند؟ اینو میدونم که بیش از تا 4 دندان پر شده نباید داشته باشی ولی من 6 دندان دارم ، اگر برای تست پزشکی برم حتما رد میشم ؟ یا شانسی برای

ضمنا یک سوال دیگر که جوابش رو پیدا نکردم مشکل دندان های پر کرده در جنگنده است آیا این مشکل مربوط به فشار هوا و سرعت زیاد این جنگنده ها است؟

با تشکر از پاسخ های ارزنده شما
    ببین دوست عزیز درسته که علاقه داری و خدارو شکر که از لحاظ جسمی سالمی.بامید خدا میری امتحان میدی و برای معاینات در تاریخ مشخصی اقدام میکنی و تقریبا در همان روز همچی دستت میاد.منتظر اینم نباش بچه های اینجا جواب رد یا قبولی بهت بدن . تورو باید دکتر معاینه کنه نه بچه ها .درضمن اینا مثل خودتن نه جزو هیات گزینشن نه جزو پزشکان
    فک کن 8000 تا 10000 نفر آدم میاد اونجا همه هم میخوان خلبان جنگنده بشن بیش از نیمی از اون ها هم مثلا پارتی دارن...
    در مورد این جمله هم که گفتی"از لحاظ شرایط لازم برای جنگنده کاملم الا یک مورد" بهت بگم عزیز مگر بقه کج و کوله بودن که نرفته داخل رد شدن؟؟!!!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد جواب سوالات:
    معاینات اونجا بستگی به سلیقه افراد داره و اینطور نیست طرف تشریف ببره دکتر بشینه دندوناشو بشماره ببینه همشون هستن کدوما پر شدن یا بگه برو عکس بگیر عکسشونو ببینم طرف یک نگاهی میکنه و به صلاح دید خودش یا میگه قبول یا میگه رد.
    سوال دومتم علمیه من که ب شخصه در این رابطه اطلاعاتی ندارم...
    ?????? ???? mehdi8822 : December 29th, 2014 ?? ???? 15:08:24
    #3 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2014 در ساعت 15:04:53

6. The Following 2 Users Say Thank You to mehdi8822 For This Useful Post:

masoudr (December 30th, 2014), سجیل (February 20th, 2017)

7. IRIAF F-14A ?????? ??
    IRIAF F-14A
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Tehran
    1,352
    تعداد تشکر : 6,626
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? ????? ???? ???? masoudr ????? ??? ??

سلام
    شما روال عادي تحصيلي خودتان را طي كنيد ، اين موضوع خلباني جنگنده را هم به موازات دنبال كنيد .
    در مورد دندان پر شده هم ، تعداد دو دندان مجاز مي باشد ، با اين حال پيش آمده كه شخصي حتي با همين دو دندان هم مردود شود ، يا علاوه بر پوسيدگي دندان ها ، مشكل ديگري در دندان ها داشته باشد . با اين حال شما اقدام كنيد ، در كنار آن هم نيم نگاهي به خلباني بالگرد داشته باشيد كه شرايط دندان پزشكي سهل تري دارد .

??? ??? ????? ???? ???? mehdi8822 ????? ??? ??
    فک کن 8000 تا 10000 نفر آدم میاد اونجا همه هم میخوان خلبان جنگنده بشن بیش از نیمی از اون ها هم مثلا پارتی دارن...
    اصلا خبري از اين تعداد مراجعه كننده نيست ! شايد براي هر روز از ميان داوطلبان خلباني هواپيما ، 30 نفر براي طي معاينات تخصصي خلباني عازم بيمارستان بعثت بشوند .
    به هيچ وجه هم خبري از پارتي و اين مسايل در گزينش دانشگاه هاي افسري آجا نيست ، به هيچ وجه !

اِلـهي و رَبـّـي مَن لي غَيـرُك

Aeronautics was neither an industry nor a science
    It was a miracle

Igor Sikorsky

#4 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2014 در ساعت 16:36:11

8. The Following 5 Users Say Thank You to IRIAF F-14A For This Useful Post:

Ali Pilot (December 29th, 2014), B727 (December 31st, 2014), Esmaiel_F4 (December 31st, 2014), masoudr (December 30th, 2014), سجیل (February 20th, 2017)

9. jb1989 ?????? ??
    jb1989
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    May 2011
    تهران
    290
    تعداد تشکر : 90

اولین باره میشنوم پزشک هوایی سلقیه ای عمل کنه .حد اقل برای خلبانای جنگی
    #5 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2014 در ساعت 22:39:54

10. mehdi8822 ?????? ??
    mehdi8822
    October 2014
    ایران
    34

??? ??? ????? ???? ???? IRIAF F-14A ????? ??? ??

اصلا خبري از اين تعداد مراجعه كننده نيست ! شايد براي هر روز از ميان داوطلبان خلباني هواپيما ، 30 نفر براي طي معاينات تخصصي خلباني عازم بيمارستان بعثت بشوند .
    به هيچ وجه هم خبري از پارتي و اين مسايل در گزينش دانشگاه هاي افسري آجا نيست ، به هيچ وجه !
    دوست عزیز من سال 87 خودم شرکت کردم و از نزدیک شاهد ماجرا بودم این بنده خدا هم خودش میره از نزدیک میبینه منتها گفتم بدونه که منتظر این نباشه که بچه ها تکلیفشو روشن کنن.
    درضمن برادر عزیز وقتی میخوای حرف کسی رو رد کنی درست مطلب رو بخون بعد در موردش اظهار فضل کن.من گفتم "(مثلا)پارتی دارن" یعنی اکثرا خوشحالن که میخوان خلبان بشن اکثرا هم خوشحالن که یکی پارتیشونه.
    نکته دوم: سالی که من شرکت کردم دقیقا از این خبرا بود و حدود 9000 نفر از نقطه نقطه این کشور اومده بودن واسه استخدام آجا منتها همه 9000 نفر تو یک روز مراجعه نمیکردن.جدول زمان بندی وجود داشت هر روز حدود 400 نفر به بیمارستان 519(اگه اشتباه نگفته باشم عددشو) مراجعه میکردن البته همه این 400 نفر نمیومدن حدودا 250 200 نفری هر روز مراجعه کننده بود.
    اینم بگم که اون موقع فقط کسانی میتونستن معاینات رشته های هوانوردی (خلبانی هواپیما -بالگرد-ناوبری هوایی)رو شرکت کنند که در معاینات عمومی و همینطور تست های ورزش و عقیدتی موفق میشدن که خب تعداد نفرات خیلی کم میشد برای مراجعه به بیمارستان بعثت.
    ?????? ???? mehdi8822 : December 29th, 2014 ?? ???? 23:00:33
    #6 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2014 در ساعت 22:57:36

11. IRIAF F-14A ?????? ??
    IRIAF F-14A
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Tehran
    1,352
    تعداد تشکر : 6,626
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? ????? ???? ???? mehdi8822 ????? ??? ??
    دوست عزیز من سال 87 خودم شرکت کردم و از نزدیک شاهد ماجرا بودم این بنده خدا هم خودش میره از نزدیک میبینه منتها گفتم بدونه که منتظر این نباشه که بچه ها تکلیفشو روشن کنن.
    درضمن برادر عزیز وقتی میخوای حرف کسی رو رد کنی درست مطلب رو بخون بعد در موردش اظهار فضل کن.من گفتم "(مثلا)پارتی دارن" یعنی اکثرا خوشحالن که میخوان خلبان بشن اکثرا هم خوشحالن که یکی پارتیشونه.
    نکته دوم: سالی که من شرکت کردم دقیقا از این خبرا بود و حدود 9000 نفر از نقطه نقطه این کشور اومده بودن واسه استخدام آجا منتها همه 9000 نفر تو یک روز مراجعه نمیکردن.جدول زمان بندی وجود داشت هر روز حدود 400 نفر به بیمارستان 519(اگه اشتباه نگفته باشم عددشو) مراجعه میکردن البته همه این 400 نفر نمیومدن حدودا 250 200 نفری هر روز مراجعه کننده بود.
    اینم بگم که اون موقع فقط کسانی میتونستن معاینات رشته های هوانوردی (خلبانی هواپیما -بالگرد-ناوبری هوایی)رو شرکت کنند که در معاینات عمومی و همینطور تست های ورزش و عقیدتی موفق میشدن که خب تعداد نفرات خیلی کم میشد برای مراجعه به بیمارستان بعثت.
    بنده هم دو سال بعد شما وارد شدم ، نهايتا هم از آن حدودا 200 نفر مراجعه كننده ي روزانه ، بعد طي مراحل مختلف و با توجه به انتخاب رشته و نمرات كسب شده ، 25 الي 30 نفر اعزام شديم بعثت و ادامه ي ماجرا .
    كه خب در مجموع شايد روزانه حدود 30 نفر داوطلب انتخاب شده ي خلباني هواپيما براي حدود دو ماه .
    اين خيلي خوبه كه شما از نزديك شاهد ماجرا بوديد ، اما بنده كلا داخل ماجرا بودم و هستم . همچنين پدر بنده ؛ كه دقيقا كار ايشون مربوط به همين موضوع است ، دندان ! فقط هم انجام وظيفه كردم تا دوستمان گمراه نشود . از شما هم بسيار بسيار سپاسگزارم . . .

اِلـهي و رَبـّـي مَن لي غَيـرُك

Aeronautics was neither an industry nor a science
    It was a miracle

Igor Sikorsky

#7 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2014 در ساعت 23:53:42

12. The Following 4 Users Say Thank You to IRIAF F-14A For This Useful Post:

Ali Pilot (December 30th, 2014), B727 (December 31st, 2014), Esmaiel_F4 (December 31st, 2014), سجیل (February 20th, 2017)

13. mehdi8822 ?????? ??
    mehdi8822
    October 2014
    ایران
    34

بنده هم دو سال بعد شما وارد شدم ، نهايتا هم از آن حدودا 200 نفر مراجعه كننده ي روزانه ، بعد طي مراحل مختلف و با توجه به انتخاب رشته و نمرات كسب شده ، 25 الي 30 نفر اعزام شديم بعثت و ادامه ي ماجرا .
    كه خب در مجموع شايد روزانه حدود 30 نفر داوطلب انتخاب شده ي خلباني هواپيما براي حدود دو ماه .
    اين خيلي خوبه كه شما از نزديك شاهد ماجرا بوديد ، اما بنده كلا داخل ماجرا بودم و هستم . همچنين پدر بنده ؛ كه دقيقا كار ايشون مربوط به همين موضوع است ، دندان ! فقط هم انجام وظيفه كردم تا دوستمان گمراه نشود . از شما هم بسيار بسيار سپاسگزارم . . .
    سلام مجدد
    هموطن عزیز ایشالله که هرجای ماجرا هستی سلامت و شاد باشی...
    #8 ارسال شده در تاريخ December 30th, 2014 در ساعت 00:52:05

14. Hamidreza rt ?????? ??
    Hamidreza rt
    August 2013
    تهران
    37
    تعداد تشکر : 475

.

سلام
    دوست بزرگوار متاسفانه اينجوري هم نيست و داشتن اشنا مي تونه در مرحله گزينش عقيدتي بسيار كمك كننده باشه .
    بدون اغراق عرض كردم
    پايت را كه از زمين برگيري
    اسمان راه هاي بي كرانش را نشانت خواهد داد ...
    #9 ارسال شده در تاريخ December 30th, 2014 در ساعت 12:05:02

15. The Following User Says Thank You to Hamidreza rt For This Useful Post:

masoudr (December 30th, 2014)

16. masoudr ?????? ??
    masoudr
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2014
    ایران
    7
    تعداد تشکر : 7

در مورد این جمله هم که گفتی"از لحاظ شرایط لازم برای جنگنده کاملم الا یک مورد" بهت بگم عزیز مگر بقه کج و کوله بودن که نرفته داخل رد شدن؟؟!!!
    دوست من کسی که می خواهد خلبان شکاری شود فقط از طریق کنکور و یا آزمون های داخلی ارتش فقط این توانایی را دارد ، بد تیست بدانید که رتبه های بالای 9000 در کنکور سراسر تقریبا دستیابی به شکاری براشون غیر ممکنه(از مشاوران انتخاب رشته پرسیدم ) ، و همینطور مسافربری مگر اینکه آزاد گواهینامه های مسافربری رو بگیرید و با هزینه های سرسام آورش بتونید در جایی مشغول به کار شوید.

صحبت های دیگرتون رو قبول دارم با تشکر
    #10 ارسال شده در تاريخ December 30th, 2014 در ساعت 14:07:12

???? 1 ?? 4 1234 ??????????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0