برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Farhan ?????? ??
  Farhan

  مدیر موقت بخش اخبار
  May 2011
  تهران
  1,694
  تعداد تشکر : 4,615
  Thanked 9,798 Times in 1,667 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_1 بازسازی ترمینال یک فرودگاه مهراباد تا عید

  مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور با بیان اینکه تاپایان سال ترمینال یک فرودگاه مهرآباد بازسازی می شود، گفت: تا قبل از نوروز 16 هزار مترمربع به فضای ترمینال یک فرودگاه امام اضافه می‌کنیم.


  محمدعلی ایلخانی با اشاره به اینکه تاپایان سال ترمینال یک فرودگاه مهرآباد بازسازی شده و در اختیار پروازهای داخلی قرار می‌گیرد، گفت: برنامه ای برای انتخاب مشاور بین الملی برای بازنگری در طرح فرودگاه مهرآباد داریم تا آن را به فرودگاهی زیبا و شایسته برای مردم تهران تبدیل کنیم.


  وی با اشاره به اینکه خوشبختانه چند سرمایه گذار داخلی برای این فرودگاه اعلام آمادگی کرده اند، اظهار داشت: چند شرکت هواپیمایی علاقه مند به بازسازی و بهسازی فرودگاه مهرآباد هستند که به زودی با آنها قرارداد بسته می شود.


  مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور با یک شرکت خارجی ارتباط برقرار کردیم که وسیله ارتباطی بین ترمینال ها به هواپیماها را خریداری کنیم که اولین پروژه در فرودگاه مشهد به اجرا می رسد، بیان کرد: پنج AIRBRIDGE برای مشهد خریداری می‌کنیم که تا 6 ماه آینده حمل و نصب می شود.


  ایلخانی با بیان اینکه خوشبختانه پروژه نیمه تمام در کشور نداریم، بیان کرد: در ساخت فاز 2 فرودگاه امام هم تعریف یک نت ورک اختصاصی برای اتصال فرودگاه امام به مهرآباد و در آینده به فرودگاه پیام داشته ایم.


  وی تصریح کرد: برای ساخت فاز دوم فرودگاه امام برای 20 میلیون مسافر و یک باند پروازی حداقل 3 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز داریم که وزیر پیشنهاد داد که هم شرکت فرودگاه های کشور و بخش خصوصی سرمایه گذاری کنند تا فاز دوم را راه اندازی کنیم.


  مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور با بیان اینکه هیچ طرحی در فاز یک برای ساخت ترمینال نداریم و تمرکز بر فاز دو است، افزود: طرحی از سوی فرانسوی‌ها و مالزیایی ها ارایه شد که همه اینها در قالب طرح است و نیاز به مشاور بین المللی داریم تا این طرح ها را بررسی کند.


  ایلخانی با اشاره به اینکه امسال در بودجه عمرانی فرودگاه های کشور بودجه قابل ملاحظه ای برای ساخت فرودگاه امام در نظرنگرفتیم، بیان کرد: اما در سال 94 بودجه مناسب برای شروع عملیات اجرایی شرکت فرودگاه در نظر می‌گیریم و امیدواریم با سرمایه گذاران داخلی و خارجی این پروژه را انجام دهیم.


  وی با اعلام اینکه کار اجرایی ترمینال یک را شروع کردیم، اظهار داشت: تاپایان سال و قبل از عملیات نوروزی حدود 16 هزار مترمربع به فضای ترمینال فعلی اضافه می کنیم.

  مهر
  #1 ارسال شده در تاريخ January 5th, 2015 در ساعت 17:36:50

 2. The Following 5 Users Say Thank You to Farhan For This Useful Post:

  Ali Pilot (January 5th, 2015), B727 (January 6th, 2015), baran92 (January 7th, 2015), pakradm (January 19th, 2015), سجیل (January 6th, 2015)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0