برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 2 12 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 16
dqw
  1. امیر دادگر ?????? ??
    امیر دادگر
    هوانورد عادی-استوار دوم
    December 2014
    Madison Wisconsin
    125
    تعداد تشکر : 86

new_3 پیشنهاد تاسیس یک شرکت هواپیمایی جدید در ایران

سلام دوستان

دیروز یه ایمیل از طرف یکی از دوستان خانوادگیمون در ایران دریافت کردم. تصمیم دارن همه چیزشون بفروشن و

بیان امریکا و یه استادیوم راگبی رو با سرمایه اینها بسازن. اما من بهشون گفتم در این شرایط در ایران به پول شما

بیشتر احتیاجه تا در امریکا. بهشون پیشنهاد دادم که چرا پولشونو توی خود ایران در غالب یک شرکت هواپیمایی

سرمایه گذاری نکنن. اونجا سرمایه گذاری کنین برای حالتون بیایین اینور.( هم خدا رو دارین هم خرمارو) براشون

جالب بود، چون بلافاصله خانمش بهم زنگید. استقبال کردن، من بهشون پیشنهاد دادم یه شرکت هواپیمایی

منطقه ایی نه چندان بزرگ در حد 6 فروند هواپیمای کوچیک مثل ERJ-135 یا هواپیماهای این مدلی رو خریداری

کنن و فرودگاهشم که هست. این بنده خدا کلا سرمایه گذاره، مطمئن نیستم اما فکر کنم اینقدر پول داره که

شاید بتونه 80 فروند هواپیمای صفر مسافربری سنگین بخره. به نظرتون پیشنهاد خوبیه؟ اصلن عملی و عقلانی

هست؟ با چقدر سرمایه بهتره شروع بشه؟ چه کار کنن؟ فضای رقابت هست؟ شنیدم خیلی مافیایی هست،

واقعا اینجوریه؟

راهنمایی کنین لطفا تا من بهشون بگم چه کنن، نگین برن وزارت خونه و اینا، اینا رو که هرکسی میدونه، استارت

کاروچطور باید زد؟

ضمنا دختر و پسری هم ندارن، اصلن بچه دار نمیشن بنده خداها.

#1 ارسال شده در تاريخ January 21st, 2015 در ساعت 13:14:42

2. The Following 6 Users Say Thank You to امیر دادگر For This Useful Post:

Dream Bird (January 23rd, 2015), IRIAF F-14A (January 21st, 2015), Nima Amini (January 24th, 2015), pakradm (January 21st, 2015), sky 2014 (January 23rd, 2015), سجیل (September 12th, 2018)

3. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? پاسخ: پیشنهاد تاسیس یک شرکت هواپیمایی جدید در ایران

??? ??? ????? ???? ???? امیر دادگر ????? ??? ??
    فکر کنم اینقدر پول داره که

شاید بتونه 80 فروند هواپیمای صفر مسافربری سنگین بخره.

80 فروند هواپیمای نو(صفر) مسافربری؟؟!!!
    جدا از اینکه به دلیل مسائل تحریم چنین حجمی از هواپیما امکان ورود به ایران رو ندارند آن هم نو . احیانا" ایشون از وابستگان راکفلر نیستند؟
    مسئله تاسیس ایرلاین صرفا" بحث مادی و پول نیست شما نمونه نیمه موفق اش رو در هواپیمایی قشم می توانید ببینید.
    #2 ارسال شده در تاريخ January 21st, 2015 در ساعت 15:27:03

4. The Following 9 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

att89 (January 25th, 2015), Dream Bird (January 23rd, 2015), Esmaiel_F4 (January 21st, 2015), Hamidreza rt (January 21st, 2015), IRIAF F-14A (January 21st, 2015), Nima Amini (January 24th, 2015), pakradm (January 21st, 2015), sky 2014 (January 23rd, 2015), سجیل (September 12th, 2018)

5. امیر دادگر ?????? ??
    امیر دادگر
    هوانورد عادی-استوار دوم
    December 2014
    Madison Wisconsin
    125

چندتا اذ اینها میشناسم، این چیذیه که من خبر دارم، مطمئنم خیلی بیشتر اذ اینها دارن، 80 هواپیما

نو درواقع مثالی برای میذان ثروت اونهاست، نه اینکه بخان وارد کنن، شما فک کنین برای اومدن به

آمریکا فقط با یکبار رفتن به سفارت ویذا شدن، این یعنی مراحل سرمایه گذاری 4 تا 5 ساله در آمریکا

رو اصلن طی نکردن.... یه ورذشگاه که طرحشم قراره توی ایلینوی انجام بشه رو اینها میخان تقبل

کنن، نباید گذاشت اینها اذ ایران خارج بشن. ایران باید بسترمناسبی رو برای سرمایه گذاری اینها

فراهم کنه نه اینکه همین دوست ما خیلی اذ هتلهایی که داره توی دوبی باشه. به نظرم کار درستی

نیست.

?????? ???? امیر دادگر : January 21st, 2015 ?? ???? 15:43:45
    #3 ارسال شده در تاريخ January 21st, 2015 در ساعت 15:35:11

6. The Following 2 Users Say Thank You to امیر دادگر For This Useful Post:

Nima Amini (January 24th, 2015), سجیل (September 12th, 2018)

7. IRIAF F-14A ?????? ??
    IRIAF F-14A
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Tehran
    1,352
    تعداد تشکر : 6,626
    ارسال هاي وبلاگ : 1

حرف شما درست كه نبايد سرمايه از كشور خارج شود ، اما اين دوستان شما چقدر در اين موضوع اطلاع و آشنايي دارند؟ چون واقعيت اينكه الآن حتي مديريت يك آژانس مسافرتي هم كار ساده اي نيست . يا شايد مي خواهند فقط سرمايه گذار باشند؟!
    بنظر من بهتر است سرمايه ي خود را وارد يكي از شركت هاي هواپيمايي خوب كنند و به صورت آزمايشي با شرايط آشنا شوند (كه آيا اصلا سود ده هست يا نه؟!)
    مثال قشم اير هم عليرضا جان گفتند ، بنظر من شگرد هاي واقعا جالبي داشتند . هم در زمينه ي مديريت و هم در زمينه ي واردات هواپيما و هم حركت هاي رسانه اي و نمايشي ! ولي موفق بود .

اِلـهي و رَبـّـي مَن لي غَيـرُك

Aeronautics was neither an industry nor a science
    It was a miracle

Igor Sikorsky

#4 ارسال شده در تاريخ January 21st, 2015 در ساعت 16:19:05

8. The Following 7 Users Say Thank You to IRIAF F-14A For This Useful Post:

Ali Pilot (January 21st, 2015), att89 (January 25th, 2015), امیر دادگر (January 21st, 2015), Nima Amini (January 24th, 2015), pakradm (January 21st, 2015), sky 2014 (January 23rd, 2015), سجیل (September 12th, 2018)

9. امیر دادگر ?????? ??
    امیر دادگر
    هوانورد عادی-استوار دوم
    December 2014
    Madison Wisconsin
    125

??? ??? ????? ???? ???? IRIAF F-14A ????? ??? ??
    حرف شما درست كه نبايد سرمايه از كشور خارج شود ، اما اين دوستان شما چقدر در اين موضوع اطلاع و آشنايي دارند؟ چون واقعيت اينكه الآن حتي مديريت يك آژانس مسافرتي هم كار ساده اي نيست . يا شايد مي خواهند فقط سرمايه گذار باشند؟!
    بنظر من بهتر است سرمايه ي خود را وارد يكي از شركت هاي هواپيمايي خوب كنند و به صورت آزمايشي با شرايط آشنا شوند (كه آيا اصلا سود ده هست يا نه؟!)
    مثال قشم اير هم عليرضا جان گفتند ، بنظر من شگرد هاي واقعا جالبي داشتند . هم در زمينه ي مديريت و هم در زمينه ي واردات هواپيما و هم حركت هاي رسانه اي و نمايشي ! ولي موفق بود .

چقدر جالب، اصلن نمیدونستم میشه اینکارم کرد. عالیه، مطمئنم که هیچی در اینباره نمیدونه، چون

بیشتر در ذمینه هتل، گردشگری فعالیت داره البته میدونم که یه شرکت کشتی رانی هم داره. فک

کنم اینطوری ایمن ترم هست، جالبه. کدوم شرکت رو پیشنهاد میدین؟

?????? ???? امیر دادگر : January 21st, 2015 ?? ???? 18:46:07
    #5 ارسال شده در تاريخ January 21st, 2015 در ساعت 18:02:26

10. The Following 2 Users Say Thank You to امیر دادگر For This Useful Post:

Nima Amini (January 24th, 2015), سجیل (September 12th, 2018)

11. IRIAF F-14A ?????? ??
    IRIAF F-14A
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Tehran
    1,352
    تعداد تشکر : 6,626
    ارسال هاي وبلاگ : 1

واقعيتش دوستان بهتر مي توانند راهنمايي كنند ؛ اما بهتر است شخصا اقدام كنند و يا نماينده اي از جانب خود براي مذاكره با شركت هاي بزرگ هواپيمايي بفرستند .
    شركت هايي مثل ماهان و يا ايران اير و . . .
    اگر هدف خود را از سرمايه گذاري كاملا مشخص كنند ، بهتر به نتيجه خواهند رسيد .
    ?????? ???? IRIAF F-14A : January 21st, 2015 ?? ???? 22:04:00

اِلـهي و رَبـّـي مَن لي غَيـرُك

Aeronautics was neither an industry nor a science
    It was a miracle

Igor Sikorsky

#6 ارسال شده در تاريخ January 21st, 2015 در ساعت 19:51:34

12. The Following 7 Users Say Thank You to IRIAF F-14A For This Useful Post:

Ali Pilot (January 21st, 2015), att89 (January 25th, 2015), امیر دادگر (January 21st, 2015), Nima Amini (January 24th, 2015), pakradm (January 21st, 2015), sky 2014 (January 23rd, 2015), سجیل (September 12th, 2018)

13. امیر دادگر ?????? ??
    امیر دادگر
    هوانورد عادی-استوار دوم
    December 2014
    Madison Wisconsin
    125

??? ??? ????? ???? ???? IRIAF F-14A ????? ??? ??
    قعيتش دوستان بهتر مي توانند راهنمايي كنند ؛ اما بهتر است شخصا اقدام كنند و يا نماينده اي از جانب خود براي مذاكره با شركت هاي بزرگ هواپيمايي بفرستند .
    شركت هايي مثل ماهان و يا ايران اير و . . .
    اگر هدف خود را از سرمايه گذاري كاملا مشخص كنند ، بهتر به نتيجه خواهند رسيد .

واقعا راهنمایی خوبی بود، الان بهش ایمیل میذنم. ممنونم بابت همه چی....
    #7 ارسال شده در تاريخ January 21st, 2015 در ساعت 21:42:00

14. The Following User Says Thank You to امیر دادگر For This Useful Post:

سجیل (September 12th, 2018)

15. kabiri ?????? ??
    kabiri
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    November 2011
    تهران
    33
    تعداد تشکر : 17

ببخشید میان بحث وارد شدم اما برای یک سرمایه گزار، سودی که از کار می برد بسیار مهم است. تا آنجایی که بنده می دانم ایرلاین هایی مثل ماهان، آسمان، ایران ایر دستشون در جیب بیت المال برای بقا است. یکی از شرکت های معدودی که می​ تواند از صندوق ذخیره ارزی کشور استفاده کند همین ها هستند. البته ناگفته نماند می توان این شرکت ها را به سود رساند اما نه با این سیستم موجود. در این سیستم ها افراد پول دار و صاحب قدرت سیاسی کم نیستند و احساس نیازی هم به دیگران نمی کنند. این سرمایه گزاری برای افرادی مناسب است که نه به پول خود اهمیت می دهند نه به دردسرهای بیشمار این کار.
    در ایرلاین قشم ایر هم اوضاع جور دیگری است. آن شرکت هم اگر پشتوانه مالی شخصی نداشت که برایش خرج کردن در این شرکت یک تفریح به حساب می آمد به اینجا نمیرسید.
    در کل باید بگویم برای ارتقای حمل و نقل هوایی جای خالی افراد لایق و کار بلد باید پر شود وگرنه چیزی که در این بخش به وفور یافت می شود پول است. دوستان اگر ول خرجی های این ایرلاین ها را بررسی نمایند به رقم هایی بیش از هزاران میلیارد خواهند رسید. در حال حاضر هم کم نیستند افرادی که قدرت سیاسی و ثروت کلان دارند و می خواهند ایرلاین ایجاد نمایند.
    اما ذکر این نکته برای دوستان را مفید می دانم که :
    ایرلاین ها بخشی از یک سیستم واحد به نام صنعت حمل و نقل هوایی را تشکیل می دهند. بسیاری از بخش های دیگر این سیستم در کشور وجود ندارد که باید آنها را احیا نمود. اگر در بخش دیگری که بتواند نیازی از این سیستم را برطرف نماید سرمایه گزاری شود قطعا سودی باور نکردنی و فایده ای به مراتب بیشتر از تاسیس و یا سرمایه گزاری در یک ایرلاین را برای کشور و برای سرمایه گزاران خواهد داشت.
    ان شاالله اگر دوستان رغبتی نشان دادند به بعضی از این بخش ها اشاره خواهم کرد.
    #8 ارسال شده در تاريخ January 23rd, 2015 در ساعت 00:00:17

16. The Following 5 Users Say Thank You to kabiri For This Useful Post:

امیر دادگر (January 23rd, 2015), Esmaiel_F4 (January 23rd, 2015), pakradm (January 23rd, 2015), sky 2014 (January 23rd, 2015), سجیل (September 12th, 2018)

17. امیر دادگر ?????? ??
    امیر دادگر
    هوانورد عادی-استوار دوم
    December 2014
    Madison Wisconsin
    125

منم همینارو شنیده بودم که ارلاینها مال اشخاص خاصیه و قطعا هم خیلی برای صنعت هوانوردی هم ارذشی قایل

نیستند. منظورتون اذ صنایع جانبی نه فقط شرکتهای هواپیمایی چی بود؟ توضیح میدین اگه ایراد نداره.... سپاس
    #9 ارسال شده در تاريخ January 23rd, 2015 در ساعت 00:06:58

18. The Following User Says Thank You to امیر دادگر For This Useful Post:

19. IRAN1390 ?????? ??
    IRAN1390
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    February 2012
    خوزستان - دزفول
    360
    تعداد تشکر : 90

عزیز من !!!!

دولت با همه ی عظمتش نتونسته هواپیمای نو بخره . بعد انتظار دارید که یه نفر بدون هیچ گونه سابقه ای در ایران ، بیاد و به قول شما 80 تا هواپیما بخره !!!

واگن نو برای قظار هم به ما نمیفروشن . هواپیمای نو بفروشن !!!

ولی خدا کنه که بشه .
    #10 ارسال شده در تاريخ January 23rd, 2015 در ساعت 02:06:06

20. The Following User Says Thank You to IRAN1390 For This Useful Post:

???? 1 ?? 2 12 ??????????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0