برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. yalda203 ?????? ??
    yalda203
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    October 2014
    تهران
    38
    تعداد تشکر : 6

??? ??? هشدار آسمان؛ وقتی ماهواره‌ها نابود می‌شوند

سال 2013 | 199 صفحه | ISBN: 9781461418290 | 53 MB |

معرفی:
    کتاب “هشدار آسمان” برای اولین بار بررسی می‌کند که اگر سرمایه‌های فضایی‌مان را از دست بدهیم چه اتفاقی برای دنیای ما می‌افتد. نویسنده کتاب وابستگی نوع بشر به ماهواره‌های فضایی را شرح می‌دهد و نشان می‌دهد که اگر آنها ناگهان تخریب شوند. چه اتفاقاتی ممکن است بر جنبه‌های مختلف اقتصادی، دفاعی و زندگی روزمره ما بیافتد.
    این کتاب در ابتدا بر نحوه نابودی سرمایه‌های فضایی از طریق اجسام خرد فضایی،‌ جنگ و طوفان‌های خورشیدی توجه می‌کند. سپس نویسنده بر آنچه پس از نابودی ماهواره‌ها اتفاق می‌افتد، از جمله اثراتی که بر پیش بینی آب و هوا و سیستم موقعیت‌یابی جهانی دارد، نگاهی می‌اندازد.

راستگوترین، بی‌توقع‌ترین، مفیدترین و همیشگی‌ترین رفیق برای هر کسی کتاب است. "مارک تواین"
    #1 ارسال شده در تاريخ January 31st, 2015 در ساعت 22:26:05

2. The Following 4 Users Say Thank You to yalda203 For This Useful Post:

davar_73 (February 1st, 2015), IRIAF F-14A (January 31st, 2015), mohamadbaha (January 31st, 2015), سجیل (February 1st, 2015)

3. davar_73 ?????? ??
    davar_73
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    May 2013
    تهران-ارومیه-مشهد-کرماشان
    376
    تعداد تشکر : 2,826
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? پاسخ: هشدار آسمان؛ وقتی ماهواره‌ها نابود می‌شوند

در پست جدیدی که جمع اوری کردم اما نتونستم بزارم بر روی موشک های ضد رادار ورادار های ضد موشک رادارزن بود به طور تفصیلی درمورد تشدید رزونانس فرکانس و بی تابی میرایی کار کرده بودم که چگونه می توان ماهواره های جاسوسی و همچنین ماهواره های مکان نما رو در بالای جو مورد هدف قرار تا عملا جنگنده هایی همچون اف 35 و اف 22 ناکارامد می شود اما متاسفانه سه بار قرار دادم نشد.بسیار بحث جالبخودتان اثر کر و اثر تونل زنی الکترودینامیکی مطالعه بفرمایید که می توان چگونه منبع انتشار امواج را پیدا کرد و مورد هدف قرار داد. تا اونجا که من متوجه شدم تفاوت مکانیکی دارد ولی از لحاظالکترودینامیکی در فضا راحت تر قابل کشف است
    شما عزيزان پدافند ، بسيجيان نيروي هوايي هستيد .
    #2 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2015 در ساعت 00:24:49

4. The Following User Says Thank You to davar_73 For This Useful Post:

yalda203 (February 1st, 2015)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0