برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. stmo ?????? ??
    stmo
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    February 2015
    tehran
    2
    تعداد تشکر : 3

Question سوالات پیرامون آموزشگاههای خلبانی

با سلام خدمت دوستان عزیزم

من متولد بهمن 67 هستم که میشه گفت 26 سالم تموم شده کارت پایان خدمت دارم و زبان هم در حد مکالمه بلدم از کودکی(زمان کارتون جیمبو) عاشق هواپیمای مسافر بری و پرواز بودم , متاسفانه به این دلیل که در زمان مناسب راهنمای خوبی نداشتم از آرزویی که از کودکی در ذهنم پروروندم دور شدم و وارد بازار آزاد شدم خدارو شکر درامد بدی هم ندارم ولی هیچوقت شادی رو درونم حس نمیکنم چرا که به افسانه شخصیم تحقق نبخشیدم و ازش دور موندم .

چند روزیست که این فکر خواب رو از چشمام گرفته و مداوم در حال سرچ کردن اطلاعات هستم.

میخواستم یکی از دوستان که تجربه کافی دارن رک و پوسکنده بهم بگن آیا با شرایط سنی که دارم آیا شانسی برام وجود داره که به آرزوم برسم ؟ اگر احیانا جواب مثبت هیت از طریق چه آموزشگاهی اقدام کنم که باعث سرعت بخشیدن به گذراندن مراحل آموزش بشه؟
    #1 ارسال شده در تاريخ February 16th, 2015 در ساعت 01:27:03

2. The Following User Says Thank You to stmo For This Useful Post:

setare aseman (February 16th, 2015)

3. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? پاسخ: سوالات پیرامون آموزشگاههای خلبانی

??? ??? ????? ???? ???? stmo ????? ??? ??

من متولد بهمن 67 هستم که میشه گفت 26 سالم تموم شده کارت پایان خدمت دارم و زبان هم در حد مکالمه بلدم از کودکی(زمان کارتون جیمبو) عاشق هواپیمای مسافر بری و پرواز بودم , متاسفانه به این دلیل که در زمان مناسب راهنمای خوبی نداشتم از آرزویی که از کودکی در ذهنم پروروندم دور شدم و وارد بازار آزاد شدم خدارو شکر درامد بدی هم ندارم ولی هیچوقت شادی رو درونم حس نمیکنم چرا که به افسانه شخصیم تحقق نبخشیدم و ازش دور موندم .

چند روزیست که این فکر خواب رو از چشمام گرفته و مداوم در حال سرچ کردن اطلاعات هستم.

میخواستم یکی از دوستان که تجربه کافی دارن رک و پوسکنده بهم بگن آیا با شرایط سنی که دارم آیا شانسی برام وجود داره که به آرزوم برسم ؟ اگر احیانا جواب مثبت هیت از طریق چه آموزشگاهی اقدام کنم که باعث سرعت بخشیدن به گذراندن مراحل آموزش بشه؟
    با سلام
    به نظر بنده حقیر با توجه به اینکه شما خداروشکر وضعیت شغلی و درآمد مناسبی دارید و به دلیل عشق و علاقه دیرینه میخواهید به حرفه خلبانی وارد بشوید بنده رده خلبانی فوق سبک رو براتون پیشنهاد می کنم که از نظر هزینه هم از سایر رده ها کم هزینه تر می باشد و هم میتوانید با داشتن مدارک مربوطه به آن به صورت تفریحی با هواپیماهی UL پرواز بکنید.
    #2 ارسال شده در تاريخ February 16th, 2015 در ساعت 08:45:47

4. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

pakradm (February 16th, 2015), setare aseman (February 16th, 2015), stmo (February 16th, 2015)

5. mehdi8822 ?????? ??
    mehdi8822
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    October 2014
    ایران
    34
    تعداد تشکر : 17

??? ??? ????? ???? ???? stmo ????? ??? ??

سلام دوست گرامی
    شما متولد نیمه دوم 67 هستید و معیار سنجش سن قانونی شما 1368/07/01 می باشد بنابراین پیشنهاد بنده به شما اینه که شخصا به مراکز آموزش خلبانی مراجعه کنید و از اونها راهنمایی بخواهید.قطعا افرادی مثل کپتن حسنی در مرکز آرتا کیش و افرادی مثل ایشان به واسطه عمری که در این رشته فعالیت کردند و به طبع اون شناخت بیشتری که دارن بهتر میتوانند شما را راهنمایی کنند.البته با تمام احترامی که برای عزیزان فعال در این انجمن قائل هستم باید عرض کنم خدمتتون این افراد هم مثل شما علاقمند به خلبانی هستند و اطلاعاتشون رو از مطالعه مطالب قدیمی همین سایت بدست آورده اند.
    از طرفی قوانین استخدام همجا یکسان نیست گاهی حداکثر سن استخدام 28 سال گاهی 30 و گاهی 35 سال هم اتفاق افتاده است(در همین سال 93)
    در آخر هم موردی که جناب Ali pilot گفتند هم قابل تامل میباشد.میتونید در صورت تمایل به صورت تفریحی از پرواز لذت ببرید.
    #3 ارسال شده در تاريخ February 16th, 2015 در ساعت 15:42:47

6. setare aseman ?????? ??
    setare aseman

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    March 2013
    شیراز
    63
    تعداد تشکر : 922

ببخشید منم دقیقا مشکل ایشون رودارم میخواسم بدونم برای یادگیری خلبانی فوق سبک بازم محدودیت سنی داره ؟بعدش میتونید یه اموزشگاه خلبانی در شیراز را به من معرفی کنید و هزینه هاش چقدره ؟
    یه سوال دیگم داشتم مثلا کسی که رشته دامپزشکی خونده باشه ایا استخدام نیروی هوایی میتونه بشه ؟مثلا من فرم ثبت نامش رو دیدم ولی نمیدونم قضیش چیه .
    زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
    خبر رفتن موشک به فضا
    لمس تنهایی ماه
    فکر بوییدن گل در کره ای دیگر

#4 ارسال شده در تاريخ February 16th, 2015 در ساعت 15:55:38

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0