برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. kamyar2 ?????? ??
    kamyar2
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    dsadas
    19
    تعداد تشکر : 13

??? ??? مشكل در نصب هواپيما

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    دوستان من در ابتدا نسخه فارسي شده شبيه ساز رو داشتم و مسلمه كه هيچ نوع هواپيمايي روش نصب نميشد رفتم نسخه اصليو گرفتم اولين هواپيمايي كه ميخواستم اضافه كنم هواپيماي a340 ماهان بود خب فايله اصلي كه در پوسه airplanes ريختم فايل gauges هم باز كردم پوشه tom340 رو در پو شه gauges شبيه ساز ريختم محتويات پوشه effect رو هم در پوشه effect شبيه ساز ريختم وارد شبيه ساز شدم بدنه هواپيما كاملا خوب نشون داده ميشه ولي پنل هواپيما كاملا تاريكه و سياه نشون داده ميشه چي كار كنم درست شه لطفا كمك كنين
    #1 ارسال شده در تاريخ May 29th, 2015 در ساعت 01:19:27

2. A1996 ?????? ??
    A1996
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    October 2013
    tehran
    158
    تعداد تشکر : 232

??? ??? پاسخ: مشكل در نصب هواپيما

??? ??? ????? ???? ???? kamyar2 ????? ??? ??
    با عرض سلام خدمت همه دوستان
    دوستان من در ابتدا نسخه فارسي شده شبيه ساز رو داشتم و مسلمه كه هيچ نوع هواپيمايي روش نصب نميشد رفتم نسخه اصليو گرفتم اولين هواپيمايي كه ميخواستم اضافه كنم هواپيماي a340 ماهان بود خب فايله اصلي كه در پوسه airplanes ريختم فايل gauges هم باز كردم پوشه tom340 رو در پو شه gauges شبيه ساز ريختم محتويات پوشه effect رو هم در پوشه effect شبيه ساز ريختم وارد شبيه ساز شدم بدنه هواپيما كاملا خوب نشون داده ميشه ولي پنل هواپيما كاملا تاريكه و سياه نشون داده ميشه چي كار كنم درست شه لطفا كمك كنين
    هنگام انتخاب هواپیما برای اولین بار آقا هیچ پنجره ای مبنی بر اجازه اجرا فایل های gauge نمایان شد؟
    #2 ارسال شده در تاريخ May 29th, 2015 در ساعت 10:34:59

3. kamyar2 ?????? ??
    kamyar2
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    dsadas
    19
    تعداد تشکر : 13

??? ??? پاسخ: مشكل در نصب هواپيما

??? ??? ????? ???? ???? A1996 ????? ??? ??
    هنگام انتخاب هواپیما برای اولین بار آقا هیچ پنجره ای مبنی بر اجازه اجرا فایل های gauge نمایان شد؟
    ممنونم از پاسخگوييتون نه دوست عزيز همچين چيزي نشون داده نشد
    #3 ارسال شده در تاريخ May 29th, 2015 در ساعت 11:39:37

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0