برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. js0nerxx ?????? ??
    js0nerxx
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    July 2015
    چویبار
    14
    تعداد تشکر : 2
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

??? ??? مشکل در ORBX FTX Global

باسلام

دوستان من این برنامه رو از فروشگاه هوانوردی ایرانیان خریداری کرده و شروع به نصب کردم بطوری که در دو مکان عملیات نصب آن ادامه پیدا میکنه بطوری که در لودینگ اول مکان نصبی را از brower انتخاب میکنیم که فایلهایی از نوع texture در آنجا با این لودینگ اول ریخته میشه اما بعد از آن، در لودینگ دوم از همین ستاپ، فولدرORBX در مسیر نصب fsx نصب میشه. این افزودنی رو اجرا کردم و تغییرات اعمال شد و مناظر کاملا طبیعی و واقعیه واقعی شده بود . اما وقتی که یکی از فرودگاه های داخلی رو انتخاب کردم دیگه
    ، fsx قفل شد (یه چیزی تو مایه های هنگ). برای سایر فرودگاه های داخلی و خارجی یا همینجور هنگ میکرد و نمیشد فرودگاهی رو باز کرد و یا اینکه محیط و مناظر کاملا غیر طبیعی شد که این محیط از سادگی ای که داشت واقعا غیر قابل تحمل بود. ویندوزم عوض کردم حالا بنظرتون چیکار کنم هر کاری که به ذهنم میومد رو انجام دادم.بعدا دوباره orbx رو نصب کردم اما ایندفعه فقط لودینگ اول ستاپ میومد و بعد از لودینگ texture میومد و خبری از فایل اجرایی orbx نبود. ایندفعه ورژن پایینتر برنامه رو دانلود کردم که اونم نصب شد اما بعدش خودش کاملا پاک شد. عجیبه، نمیدونم ولی فکر کنم بخاطر فایل رجیستری ای هست که همراه دی وی دی بود، اتصال به اینترنت هم ممکنه در این مشکل تاثیر داشته باشه. بهر حال نمیدونم مشکل از کجاست.راه حل دیگه ای سراغ دارین؟
    #1 ارسال شده در تاريخ July 27th, 2015 در ساعت 17:11:34

2. js0nerxx ?????? ??
    js0nerxx
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    July 2015
    چویبار
    14
    تعداد تشکر : 2
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

??? ??? پاسخ: مشکل در ORBX FTX Global

ببخشید دوستان حداقل اگه میدونید بگید روش نصب و کار کردن با ORBX چگونه است؟؟؟ نفهمیدم پوشه ی backup رو کجا باید نصب کرد؟؟ تنظیمات خود fsx چگونه میشه؟؟ لطفا راهنمایی کنید. باتشکر
    ?????? ???? js0nerxx : July 29th, 2015 ?? ???? 20:11:34
    #2 ارسال شده در تاريخ July 29th, 2015 در ساعت 19:53:04

3. Alfons ?????? ??
    Alfons
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    May 2014
    تبعیدگاه
    38
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ: مشکل در ORBX FTX Global

??? ??? ????? ???? ???? js0nerxx ????? ??? ??
    ببخشید دوستان حداقل اگه میدونید بگید روش نصب و کار کردن با ORBX چگونه است؟؟؟
    بصورت پیام خصوصی ارسال شد .
    #3 ارسال شده در تاريخ July 29th, 2015 در ساعت 22:33:46

??????? ?????

1. TFX Global 2
    ???? bijan_khbayat ?? ????? سوالات از شبيه ساز پرواز
    ????: 7
    ????? ?????: September 6th, 2014, 22:52:52
  2. جديدترين تصاوير از Global Hawk چيني
    ???? IRIS 74 SAHAND ?? ????? هواپیماهای بدون سرنشین UAV
    ????: 3
    ????? ?????: April 14th, 2011, 01:52:13
  3. NASA Prepares 'Global Hawk' for Takeoff
    ???? NightVision ?? ????? English corner
    ????: 0
    ????? ?????: April 1st, 2010, 00:43:46

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0