برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. SaeidBadri ?????? ??
    SaeidBadri
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    December 2015
    شیراز
    1
    تعداد تشکر : 0
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

Post تغییر رشته از کاردانی الکترونیک به کاردانی اویونیک هواپیمایی

با سلام خدمت دوستان.
    من تاپیک های انجمنو کامل خوندم ولی هنوز به جواب نرسیدم.ممنون میشم هرچه زودتر کمکم کنید.
    من دانشجوی کاردانی الکترونیک دانشگاه بیرجند دولتی هستم و میخواستم که کاردانی اویونیک علمی کاربردی بخونم و چن تا سوال واسم پیش اومده.
    1-اول اینکه میخواستم بدونم میتونم همچین کاری رو بکنم؟
    2-دوم اینکه میخواستم ببینم تا چه حد واحدام تطبیق میخوره؟
    3-و اینکه با توجه به اینکه محل سکونتم شیرازه پیشنهاد شما عزیزان برا تحصیل کجاست؟
    4-و اینکه به نظرتون تصمیم عاقلانه اینه که کارشناسی اویونیک بخونم یا کاردانی بخونمو واحدامو تطبیق بدم؟
    بازم ممنون میشم که زود جوابمو بدین.و در اخر مرسی از وقتی که میذارید...
    #1 ارسال شده در تاريخ December 9th, 2015 در ساعت 17:46:46

2. The Following User Says Thank You to SaeidBadri For This Useful Post:

Mohammadme (December 12th, 2015)

3. علی 254 ?????? ??
    علی 254
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    October 2012
    ir
    154
    تعداد تشکر : 147

??? ??? پاسخ: تغییر رشته از کاردانی الکترونیک به کاردانی اویونیک هواپیمایی

جناب محمد ؛ مدیر بخش اویونیک بهتر می دونن ولی منم نظرمو بگم:
    1-حب همچین چیزی بیش تر به خود شما مربوط میشه...مثلا شما اگر همین الکترونیک عمومی رو بخونید در خیلی جاها مثل کارخانجات و.. می تونید استخدام بشید ولی با مدرک اویونیک فقط در زمینه ی هوانوردی می تونید کار کنید! حالا اگر استخدام نشدین به نظر من مدرکتون فایده آنچنانی نباید داشته باشه(البته من اینطوری فک می کنم و شاید حرفم اشتباه باشه!) یعنی با مدرک اویونیک فقط یک انتخاب دارین ولی با مدرک الکترونیک صدها انتخاب!
    2-والا فک نکنم واحدهای آنچنانی تطبیق بخوره...اینو بر طبق خود واحدهای کاردانی اویونیک می گم چرا که اصلا دو تا درس الکترونیک و الکتریک هست که با درس های شما ممکنه یکی باشه وگرنه بقیه درسها در مورد اصول مربوط به هواپیما مثل آیرودینامیک و... هست و بقیه اش هم تجهیزات تخصصی هواپیما مثل ماکرویو و...
    3-خب این خودش یه معضلی هست!شما اگر دانشگاه دولتی هستی که پول خوابگاه فک نکنم بدی ولی اگر بخوای بری علمی کاربردی توی یه شهر دیگه ، این هزینه ها رو باید حساب کنی! به نظر من نزدیک ترین جا بهتره...چون فک نکنم بخاطر سطح آموزش انقدر مهم باشه که بخواین مثل برین راه دورتر و به عنوان مثال برین تهران...البته سطح آموزش مهمه منتها باید اینو توی عمل دید و باید گفت خیلی دانشگاه ها شاید صرفا اسمشون در بین مردم خوب جا افتاده باشه وگرنه در عمل.....بنابراین شما نزدیک ترین دانشگاه رو برین به نظر من باید بهتر باشه...
    4-والا توی این رشته ، با توجه به واحدهای کاردانی و کارشناسی ، چجوری یک نفر که هیچی از هوانوردی و اصول پایه ای الکترونیک هواپیما نمی دونه ، می خواد بره کارشناسی اویونیک بخونه؟ اینکه چنین چیزی شدنی هست یا نه رو نمی دونم ولی به نظر من اگر شدنی باشه یا سطح سواد اون طرف میاد پایین ! یا اینکه شاید یکسری واحدهای پیش نیاز رو باید حتما بگذرونه...! خلاصه من اینو سردرنمیارم...
    #2 ارسال شده در تاريخ December 9th, 2015 در ساعت 22:39:16

4. The Following User Says Thank You to علی 254 For This Useful Post:

Mohammadme (December 12th, 2015)

5. Mohammadme ?????? ??
    Mohammadme

مدیر انجمن E&E
    October 2009
    تهران
    943
    تعداد تشکر : 12,603

??? ??? پاسخ: تغییر رشته از کاردانی الکترونیک به کاردانی اویونیک هواپیمایی

ضمن تایید فرمایشات علی آقا :
    میتونید تغییر رشته بدید و بالطبع واحدهاییتون که مشترکه تطبیق می خوره . . . فکر می کنم در حدود 20 واحد تطبیق بخوره (برای مطمئن شدن سیلابس های درسی رشته ی اویونیک رو از سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی دانلود کنید و با واحد هایی که پاس کردید مطابقت بدید . . . بالطبع واحد های مشترک تطبیق خواهند خورد) . . .

#3 ارسال شده در تاريخ December 12th, 2015 در ساعت 09:50:49

6. The Following User Says Thank You to Mohammadme For This Useful Post:

علی 254 (December 21st, 2015)

??????? ?????

1. ????: 1
    ????? ?????: January 18th, 2015, 14:49:45
  2. تغییر تایپ مسیر فرانکفورت - تهران هواپیمایی لوفتهانزا
    ???? Ali Pilot ?? ????? اخبار ایرلاین های قاره اروپا
    ????: 0
    ????? ?????: February 19th, 2013, 12:56:43
  3. ????: 6
    ????? ?????: January 25th, 2011, 12:45:03

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0