برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. رضا انصاری ?????? ??
    رضا انصاری

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    August 2012
    AWZ
    96
    تعداد تشکر : 24

new_1 سفر با EP-MDD و EP-ZAZ

با عرض سلام بنده تصمیم به ترک انجمن گرفتم اما دلم نیومد که انجمن رو ترک کنم چون خیلی از چیز هایی رو که نمی دونستم از شما بزرگواران یاد گرفتم

پرواز 957 اهواز به تهران شرکت ایرتور ساعت 17 که من رو داغون کرد تا رسیدم به تهران چون یه توربولانس بسیار بد رو برای اولین بار تجربه کردم ( تهران بارانی بود ) طوری که سر بنده محکم به سقف CABIN گرفت و داشتم می رفتم پیش خدا نفر کناری بنده هم حالش بد شد. موقع فرود که هواپیما دقیقا روی فاینال بود باد از سمت چپ به هواپیما خورد و چنان به سمت چپ منحرف شد که بنده گفتم الفاتحه اما حسابی هیجان داشت
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

این هم از عصرانه ی ایرتوری

[IMG][/IMG]

پرواز بنده روز بعد با ایرباس تازه ریجستر شده ی زاگرس ZAZ و شماره پرواز 4013 خلبان نیکولوسکی انجام شد پرواز فوق العاده ای بود جای دوستان خالی
    خدمه پرواز لطف کردن و به بنده اجازه ی عکاسی دادن اما شرمنده عکس اول کمی تار افتاده به بزرگواری خودتون ببخشید

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

عکس ها اختصاصی ایروسنتر می باشند .
    ?????? ???? رضا انصاری : December 19th, 2015 ?? ???? 04:38:33
    #1 ارسال شده در تاريخ December 19th, 2015 در ساعت 04:23:36

2. The Following 8 Users Say Thank You to رضا انصاری For This Useful Post:

&IranAir& (December 21st, 2015), afi5 (December 22nd, 2015), AIR BUS (December 20th, 2015), Ali Pilot (December 19th, 2015), AliRz (February 5th, 2016), B727 (December 20th, 2015), EP-IBC (December 23rd, 2015), Mohammadme (December 24th, 2015)

3. رضا انصاری ?????? ??
    رضا انصاری

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    August 2012
    AWZ
    96
    تعداد تشکر : 24

??? ??? پاسخ: سفر با EP-MDD و EP-ZAZ

از تشکر شما دوستان سپاس گزارم
    #2 ارسال شده در تاريخ December 22nd, 2015 در ساعت 13:37:23

4. The Following User Says Thank You to رضا انصاری For This Useful Post:

EP-IBC (December 23rd, 2015)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0