برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 5 ?? 5
dqw
  1. ali-askari ?????? ??
    ali-askari
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    January 2016
    کرمان
    2
    تعداد تشکر : 0

??? ??? ساخت هواپیما از روی نقشه بدون احتیاج به طراحی و محاسبات

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من مدتی هست که ازاین سایت دیدن میکنم و از مطالب این سایت استفاده میکنم.اما فعالیت چندانی نداشتم .مدتی هست که تصمیم به ساخت یک هواپیمای دست ساز گرفتم تا شاید روزی پیش آید بتوانم به این رویای دیرینه ام تحقق بخشم.
    به دلیل اینکه من متخصص در این امر نیستم برآن شدم که با ساخت هواپیما از روی نقشه های موجود پیش بروم،دو عدد نقشه پیدا کردم که امکان ساخت آن ها در پارکینگ خانه میباشد .معایب ومزایای آن را ذکر میکنم وامیدوارم که با همکاری دیگر دوستان در سرتاسر این کشور عزیز روزی برسد که هرکدام از علاقمندان بتوانند با پیدا کردن متریال آن ها امکان ساخشان برایشان فراهم باشد.
    چرا ساخت از روی نقشه ونه طراحی؟
    چون علاقه مندان زیادی هستند که متخصص این کار نیستند ولی توانایی ساخت را با فراهم کردن متریال مورد نظر را دارند.یکیش خود من
    دو تا نقشه هواپیمایی که انتخاب کردم عبارتند از volksplaneوBEBE
    معایب هر کدام را در خصوص پیدا نکردن متریال آن در شهر خودمان که کرمان میباشد به علاوه مزایای ان هارا شرح میدهم و بعدنقشه های آن ها آپلود میکنم و هر کس مطابق با علاقه اش به هر کدام از هواپیما ها نام آن ها را اعلام میکند حد نصاب رای ها را عدد 9میگذاریم یعنی هر وقت 9 نفر از دوستان رای دادن مطابق با آراءبحثمان را در مورد هواپیمایی که بیشترین رای را میگیرد ادامه میدهیم.واگر هم تا یک ماه آینده کسی رای ای را نداد بحثمان را در نطفه خفه میکنیم

زمانی که هواپیمایی انتخاب شد چ کنیم؟
    با همکاری همدیگر متریال آن را پیدا میکنیم وبا مشورت متخصصانی که میدانم در این سایت کم نیستند در صورت امکان اقدام به تعویض برخی از آنها با دیگر متریال های در دسترس می کنیم.

volksplane:
    معایب :پیدا نکردن متریال هایی نظیرچرخ ها -قطعات آلومینیومی با آلیاژ های 2024وt6-6061-پارچه داکرون-پیچ ها با استانداردANدر کرمان
    مزایا :ساخت نیمی از ان با چوب سه لایی-قابل اطمینان بودن زیرا 600فروند از آن در دنیا وجود دارد وکیت آن هنوز در کشور های غربی به فروش میرسد-ساخت آسان حتی در پار کینگ خانه.

BEBE:
    معایب:سردر گمی در کلمه styrofoamکه مختص به یونولیت میشود یا فوم هایی که کف باشگاه های رزمی پیدا میشود-پیچ هایی با استاندارد an-قابل اطمینان نبودن زیرا منابع کمی از این هواپیما در اینترنت پیدا میشود.
    مزایا:ساختی بسیار آسان وارزان تر ازهوایمایvolksplane
    من با نرم افزار solidworksاقدام به طراحی مدلی سه بعدی از هواپیمای volksplane با کوچکترین جزئیات کرده ام که اسکرین شاتی از ان را میگذارم واگر با قبول شدن این هواپیما در رای گیری وانشالله با پیدا کردن متریال ان به مرحله ساخت رسیدیم میتوانم فایل های ان را از طریقی مناسب در اختبار دوستان قرار بدهم

اینم اسکرین شات از هواپیما اولی: http://s6.picofile.com/file/8235918842/1.PNG
    .شرمنده نتوانستم رندرشو بگیرم تا تصویر واقعی تر به نظر برسد. امیدوارم که علاقه مندان خودشان را نشان بدهند.
    موفق باشید
    ?????? ???? ali-askari : January 29th, 2016 ?? ???? 14:44:44
    #1 ارسال شده در تاريخ January 29th, 2016 در ساعت 12:16:10

2. ali-askari ?????? ??
    ali-askari
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    January 2016
    کرمان
    2

??? ??? پاسخ: ساخت هواپیما از روی نقشه بدون احتیاج به طراحی و محاسبات

اینم نقشه ها ی دوتا هواپیما
    ?????? ???? ali-askari : January 29th, 2016 ?? ???? 14:28:53
    #2 ارسال شده در تاريخ January 29th, 2016 در ساعت 14:24:05

3. SaraAnistion ?????? ??
    SaraAnistion
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    April 2016
    تهران
    2
    تعداد تشکر : 1
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

بسیار عالی بود آقای عسکری، ممنون بابت به اشتراک گذاری
    طراحی وب سایتطراحی سایت
    #3 ارسال شده در تاريخ April 10th, 2016 در ساعت 11:33:44

4. Amir-17 ?????? ??
    Amir-17
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    May 2013
    جزیره کیش | Kish Island
    209
    تعداد تشکر : 13
    ارسال هاي وبلاگ : 4

به نظرم اولی بهتره
    #4 ارسال شده در تاريخ May 21st, 2016 در ساعت 11:39:25

5. The Following User Says Thank You to Amir-17 For This Useful Post:

SAEID71 (September 16th, 2016)

6. erosin ?????? ??
    erosin
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    October 2017
    تهران
    1

??? ??? پاسخ : پاسخ: ساخت هواپیما از روی نقشه بدون احتیاج به طراحی و محاسبات

??? ??? ????? ???? ???? Amir-17 ????? ??? ??
    به نظرم اولی بهتره
    دومی بهتر نیست؟
    #5 ارسال شده در تاريخ October 7th, 2017 در ساعت 16:21:20

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0