برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? دلال نیستم؛ معترضان خرید هواپیمای "نو" دلالند / دفاع معاون وزير از خريد 118 فروند ايرباس

  اگر مشخص شود هر کسی حتی بنده، از ایرباس پول گرفته، معامله باطل خواهد شد و ایرباس هم صدمیلیون دلار جریمه می‌شود؛ از ایرباس تعهد گرفتیم


  اصغر فخریه کاشان گفت: صدها دلال در کشور با افراد مختلف تماس گرفته‌اند و اعتراض این عده از افراد برای خرید هواپیمای نو، به دلیل حذف دلال بازی‌ها بوده، زیرا در هواپیمای نو قیمت ها کاملا مشخص بوده اما در هواپیمای کهنه قیمت ها گم بوده و هر قیمتی را می توان مطرح کرد.


  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل، اعتراض برخی نسبت به واردات هواپیمای نو در روزهای اخیر را ناشی از حذف دلال بازی در قرارداد های اخیر خرید هواپیما دانست و اعلام کرد که در سالیان اخیر، معاملات خرید و واردات هواپیما توسط همین دلالها صورت می گرفته است.

  از قرار معلوم، تفاهم نامه اولیه خرید 114 فروند هواپیمای ایرباس به ارزش بیش از 10.5 میلیارد دلار در سفر رئیس جمهوری اسلامی به فرانسه به امضا رسیده است.
  به گزارش ايروسنتر به نقل از نسيم ، "اصغر فخریه کاشان" افزود: صدها دلال در کشور با افراد مختلف تماس گرفته اند و اعتراض این عده از افراد برای خرید هواپیمای نو، به دلیل حذف دلال بازی ها بوده زیرا درهواپیمای نو قیمت‌ها کاملا مشخص بوده، اما در هواپیمای کهنه قیمت‌ها گم بوده و هر قیمتی را می‌توان مطرح کرد.
  فخریه کاشان، در عین حال به درخواست مقامات ایرانی برای صدور اقرار نامه‌ای از ناحیه ایرباس اشاره داشت که بر اساس آن به هیچ‌یک ازمقامات ایرانی در جریان معاملات خرید هواپیما، ریالی پول پرداخت نشده و اگر مشخص شود که هر کسی حتی بنده، از سوی ایرباس پول دریافت کرده، معامله باطل خواهد شد و ایرباس یکصد میلیون دلار جریمه می شود. وی اطمینان داد که کمپانی ایرباس گواهینامه مذکور را به زودی صادر خواهد کرد.

  فخریه کاشان، معترضان را افرادی خواند که منافع آنها در ماجرای خرید هواپیماهای نو تهدید شده و به نسیم آنلاین ادامه داد که برخی از منتقدان کنونی خرید هواپیمای نو در داخل کشور، خواستار خرید هواپیمای دست دوم بوده‌اند. وی ادامه داد: هواپیمای دست دوم به زودی کهنه تر شده و نیازمند تعمیرهای دوره ای خواهد بود و اتخاذ این روش، به مثابه آفتابه را خرج لحیم کردن است.
  فخریه کاشان، تصریح کرد که هواپیماهای قدیمی، به دلیل وزن زیاد، سوخت فراوانی هم مصرف می کنند و توضیح داد که از 250 فروند هواپیمای موجود در کشور بخشی از آنها زمینگیر بوده که تعمیر آنها مقرون به صرفه نیست.

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل، مضرات استفاده از هواپیمای دست دوم را بالا بودن ریسک استفاده از آنها، مصرف بالای سوخت، فاصله گرفتن صنعت حمل ونقل هوایی کشور از استانداردهای بین المللی و سلب قدرت رقابت پذیری آنها برشمرد.

  وی، زمان ورود ایرباس A 380 به کشور را بعد از سال 2019 میلادی، یعنی در مدت هفت سال بعد دانست و گفت که طبق تفاهم صورت گرفته، قرار است که 12 فروند از این نوع هواپیما خریداری شود اما ایران، اجباری ندارد که همه این تعداد را هم خریداری کند.

  فخریه کاشان، در عین حال گفت که زیرساخت های حمل و نقل هوایی کشور اکنون از آمادگی کافی برای حضور این تعداد ایرباس A 380 برخوردار نیست، اما باید هر چه سریعتر زیرساخت های ورود آنها مهیا شود.

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل، توضیح داد که ایران یکسال قبل از تحویل این نوع هواپیماها، برحسب آماده شدن زیرساخت های فیزیکی و نیروی انسانی نسبت به دریافت آنها مبادرت خواهد ورزید.

  وی، با بیان اینکه هدف نهایی در کشور داشتن هواپیمای ای 380 بوده، گفت که یکی از اهداف واردات این هواپیما، برقرار شدن خط پرواز مستقیم به کشورهایی چون چین، ژاپن و کانادا و حتی ایالات متحده بوده و اذعان داشت که در حال حاضر، مسافران مسیرهای دوردست کشور توسط شرکت های هواپیمایی ترکیه ای، اماراتی و قطری جابجا می شوند که در صورت مهیا بودن خط جابجایی مسافران از تهران، این مسافران با خطوط پروازهای داخلی کشور به مقاصد دور دست جابجا می شوند.

  فخریه کاشان، گفت عده ای از همسایگان خارجی و رقیب کشور، با ثبت سفارش هواپیمای ایرباس، می کوشند تا مانع از نوسازی ناوگان هواپیمایی کشور شده و در کنار این امر به نوسازی صنعت حمل و نقل هوایی خود مبادرت می ورزند.

  وی ادامه داد: این کشورهای رقیب، قبل ازسررسید موعد تحویل هواپیما از ایرباس و یا سایر سازندگان هواپیما، این هواپیما ها را در بازار های بین المللی به قیمتی گزاف می فروشند و ضمن کسب درآمد، می‌کوشند تا ایران را از میدان به درکنند و افزود که با این اقدامات، مسافران ایرانی را جذب کرده و کسب درآمد هم می کنند. وی، تاکید کرد که قرار نیست مردم شریف ایران، نوکر شرکت های هواپیمایی ترکیه، قطر و یا امارات متحده عربی باشند.

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل، با بیان اینکه کشور یک موجود زنده است و باید نگاه رقابتی در همه بخش های آن وجود داشته باشد به نسیم آنلاین افزود: نباید به مسائل کلان کشور، نگاهی جناحی و شخصی داشت.

  وی با بیان اینکه سالانه سه تا پنج میلیارد دلار ارز توسط مسافران خارجی به ایرلاین های خارجی پرداخت می شود، توضیح داد تجمیع این اعداد در مدت 10 سال به رقمی درحدود 50 میلیارد دلارخواهد رسید، بنابراین با خرید یکجای هواپیمای نو، به میزان 10.5 میلیار دلار، مابقی رقم مذکور در کشور صرفه جویی هم خواهد شد.
  فخریه کاشان، خطاب به منتقدان خرید 114 فروند هواپیمای نو در کشور گفت: دعواهای جناجی، سرجای خود، اما منافع ملی کشور را نباید قربانی دعواهای جناحی کرد. وی، با طرح این پرسش که چرا منتقدان کنونی خرید هواپیمای نو درحین خروج سالانه سه تا پنج میلیار دلار ارز بایت جابجایی مسافر با ایرلاین های خارجی اعتراض نمی کنند، خود پاسخ داد: حال که دولت می خواهد با پرداخت 10 میلیارد دلار در مدت 10 سال، سیستم حمل و نقلی کشور را نوسازی کند، آنها اعتراض می کنند.
  وی از امضای تفاهم نامه خرید 20 فروند هواپیمای ملخ دار کوچک از کشور ایتالیا با محوریت جابجایی مسافر در فرودگاههای کوچک و افزایش بازدهی فرودگاهای فاقد بازدهی خبرداد و گفت که این هواپیماها محصول ساخت مشترک ایتالیا و فرانسه بوده اما ایران با ایتالیا تفاهم نامه امضا کرده و بزودی هیات ایتالیایی وارد تهران می شود.
  #1 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2016 در ساعت 14:43:13

 2. The Following 7 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  A1996 (February 1st, 2016), arjemandi1357 (February 1st, 2016), Dream Bird (February 1st, 2016), M.R.H (February 3rd, 2016), parsboy (February 1st, 2016), سجیل (February 1st, 2016), سید عماد رضوی (February 1st, 2016)

 3. سجیل ?????? ??
  سجیل

  كارشناس هوانوردي
  July 2008
  کره زمین
  7,048
  تعداد تشکر : 8,232
  Thanked 7,822 Times in 3,114 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 862

  ??? ??? پاسخ: دلال نیستم؛ معترضان خرید هواپیمای "نو" دلالند / دفاع معاون وزير از خريد 118 فروند ايرباس

  کاملا درست است.

  برخلاف نظرهای برخی کارشناسان این ایرباس بوده است که صنعت هواپیمایی ما را جان دوباره بخشیده است و به ما کمک کرده است.

  اینکه کشورما و ایرلاینهای ما جز 15 کشور دارنده هواپیماهای پیشرفته ATR-72-600 و ایرباس 320 و 330 و 350 و 380 باشد برای اکثر کارشناسان و اهل فن بسیار مفید و ضروری است.

  مخالفان هم مشخص است دنبال ام دی و فوکر 100 و BAE بالای 15 سال هستند و جیب خود.

  نکته جالب هم اینکه تقریبا تو بازار دیگه هواپیمای دست دوم درست و حسابی باقی نمانده است و همهگی در نوبت تبدیل به CARGO و جایگزینی با مدل های به روز و انبار قطعه هستند.
  ?????? ???? سجیل : February 1st, 2016 ?? ???? 19:47:48


  #2 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2016 در ساعت 19:45:50

 4. The Following 7 Users Say Thank You to سجیل For This Useful Post:

  A1996 (February 1st, 2016), Dream Bird (February 1st, 2016), M.R.H (February 3rd, 2016), nd_blacky (February 2nd, 2016), parsboy (February 2nd, 2016), tomcatsrt (February 2nd, 2016), سید عماد رضوی (February 1st, 2016)

??????? ?????

 1. ????: 1
  ????? ?????: February 7th, 2011, 14:58:53
 2. 2 هواپیمای جدید چین با نام های "Seagull 300 " و "Little Eagle-500 "
  ???? reza dezfuli ?? ????? اخبار شرکتهای قاره اسیا
  ????: 2
  ????? ?????: October 18th, 2010, 15:03:19
 3. ????: 0
  ????? ?????: February 9th, 2010, 14:14:59
 4. ????: 0
  ????? ?????: October 25th, 2009, 10:56:15

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0