برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

??? ??? تربیت عقاب برای شکار پهپادها در هلند / روش جدید مقابله با جاسوسی

هلند در ابتکاری جدید با تربیت عقاب ها به پاسداری از حریم هوایی خود در برابر هواپیماهای بدون سرنشین روی آورده است.

با استفاده روز افزون از هواپیماهای بدون سرنشین در ابعاد مختلف و مطرح شدن مسائل امنیتی که ممکن است توسط این نوع از هواپیماها تحت الشعاع قرار بگیرد، این بار پلیس هلند با آموزش عقاب ها به کنترل آسمان این کشور روی آورده است.
    پیش از این اقداماتی نظیر استفاده از شعاع رادیویی برای از کارانداختن کانال های دستگاه کنترل و استفاده از نرم افزارهای خاص از سوی شرکت های تولید کننده در این نوع از هواپیماها به منظور محدود کردن پرواز در یک سری از مناطق خاص اعمال می شد. اما این بار پلیس هلند با تربیت دسته ای از عقاب ها به جمع آوری این هواپیماهای بدون سرنشین در مناطق مورد نیاز می پردازد.

نحوه کنترل این هواپیماها توسط عقاب ها به این گونه ای است که ابتدا مستقیم به سمت هواپیما پرواز می کنند و در یک موقعیت مناسب بدنه هواپیما را در چنگال های خود قلاب می کنند و به آرامی آن را بر روی زمین می نشانند.
    قرار است که طرح آزمایشی این ابتکار جدید از چند ماه دیگر آغاز شود و ناوگان عقاب های شکارچی هواپیماهای بدون سرنشین در آسمان هلند، عهده دار پاسداری از حریم هوایی مراکز مهم و حساس این کشور باشند.
    #1 ارسال شده در تاريخ February 2nd, 2016 در ساعت 15:54:47

2. The Following 2 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

ehsanmilitant (February 5th, 2016), سجیل (February 3rd, 2016)

3. ansarian1371 ?????? ??
    ansarian1371
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    February 2016
    تهران
    2
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ: تربیت عقاب برای شکار پهپادها در هلند / روش جدید مقابله با جاسوسی

سلام دوستان

شاید این سوال و درخواست من اینجا جاش نباشه اما اگه همه دوستان گل اجازه بدن من سوالم رو می پرسم.
    من فارغ التحصیل و علاقه مند به کارمند پذیرش مسافر(کارمند ترافیک) هستم .23 سال دارم و زبان انگلیسی من در حد متوسط هستش.مدرک مقدماتی خدمات مسافر رو با نمره 96 از 100 در ایران ایر گذروندم و برای شرکت هندلینگ سامان و همراه کوشا درخواست کار دادم برای همون کارمند پذیرش مسافر.
    به من گفتن که باید معرف( پارتی) داشته باشم توی فرودگاه یا همون دو تا شرکت هندلینگ که من رو وارد کار کنن . من همه شرایط پذیرش رو دارم به غیر از معرف .میتونم خواهش کنم اگر کسی رو میشناسید که میتونه پارتی(معرف) من بشه یا آشنایی دارید توی شرکت هندلینگ سامان توی ترمینال 4 مهراباد یا کسی رو میشناسید توی فرودگاه مهراباد به من معرفی کنید ...خیلی ممنون میشم !

Salam_bye1371@yahoo.com
    #2 ارسال شده در تاريخ February 2nd, 2016 در ساعت 16:57:32

4. The Following User Says Thank You to ansarian1371 For This Useful Post:

سجیل (February 3rd, 2016)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0