برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. MAMN ?????? ??
  MAMN
  هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
  October 2012
  نجف آباد
  308
  تعداد تشکر : 776
  Thanked 498 Times in 278 Posts

  ??? ??? ابداع روش جدید برای حفظ ایمنی سرنشینان هواپیما در مواقع اضطرار ی توسط محققان آنتونف

  این کابین جدید در زمان برخاست، فرود یا پرواز می‌تواند از سایر بخشهای هواپیما جدا شده و بطور ایمن بر روی زمین یا دریا فرود بیاید و جان مسافران را نجات دهد. محققان اکراینی سه سال گذشته را به طراحی این سیستم مشغول بوده‌اند.

  چترهای نجات بر روی سقف کابین متصل شده‌اند که به محض جدا شدن آن از هواپیما، باز می‌شوند. همچنین لوله‌های لاستیکی نیز در این کابین تعبیه شده‌اند که ضربه فرود بر روی زمین یا آب را گرفته و به شناور ماندن آن بر روی آب کمک می‌کنند.
  در طراحی این سیستم از فناوری مورد استفاده در ساخت بدنه، بال‌ها، فلپ‌ها، الوران‌ها و دم هواپیما با کولار و کامپوزیت‌های کربنی بهره برده خواهد شد.
  این طراحی شامل یک فضای ذخیره است که چمدان‌های مسافران را در زیر کابین نگه می‌دارد، از این رو در زمان جدا شدن کابین مسافران از بدنه هواپیما، حتی لوازم آن‌ها گم نخواهد شد.در صورت موفقیت این روش بشر یک گام اساسی در ارتقای ایمنی صنعت حمل ونقل هوایی برداشته است.برای مشاهده فیلم انیمیشن این طرح به سایت ایسنا -قسمت علم وفنآوری جهان -کد خبر95031713570 مراجعه کنید.
  #1 ارسال شده در تاريخ July 14th, 2016 در ساعت 19:12:15

 2. The Following User Says Thank You to MAMN For This Useful Post:

  سجیل (July 14th, 2016)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0