برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  new_4 امضای تفاهم‌نامه آموزشی سه شركت هواپیمایی معراج ، اتا و قشم اير با محوريت معراج

  معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايی كشوری از امضای تفاهم نامه آموزشی سه شركت هواپيمايی خبرداد و گفت:شركت های مورد تفاهم متعهد می شوند كه نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را از طریق شركت معراج پیگیری و تامین كنند.


  به گزارش ايروسنتر به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری، معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری از امضای تفاهم نامه آموزشی سه شركت هواپیمایی خبرداد و گفت: به منظور ایجاد گسترش همكاری های آموزشی بین شركت های هواپیمایی آتا، معراج و قشم ایر تفاهم نامه جهت استفاده از حداكثر امكانات و توانایی های آموزشی شركت های مذكور نسبت به ارتقا سطح كیفی و كمی آموزش توافق و به امضا می رسد.


  محمد جواد تقوایی افزود: شركت آتا با توجه متعهد شده است به دریافت مجوز پارت ۱۴۷ جهت آموزش فنی هواپیمای MD و B۷۳۷، مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعد می شود كه در صورت درخواست شركت های مورد تفاهم نسبت به برگزاری آموزش های مذكور اقدام لازم به عمل آورده و نیازهای آموزش های مرتبط را فراهم آورد.


  معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری تصریح كرد: شركت های مورد تفاهم متعهد می شوند كه نیازهای آموزش مربوط به ناوگان مورد توافق را در این زمینه از طریق شركت آتا پیگیری و تامین كنند.


  تقوایی افزود: شركت قشم ایر با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ جهت آموزش های فنی و عملیاتی هواپیماهای ایرباس F۵۰ , F۱۰۰, A۳۱۰, A۳۰۰-۶۰۰ مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعهد می شود كه در صورت درخواست شركت های مورد تفاهم نسبت به برگزاری كلاس های فوق اقدام كرده و نیازهای آموزش های مرتبط را فراهم آورد همچنین شركت های مورد تفاهم متعهد می شوند كه نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را در این خصوص از طریق شركت قشم ایر پیگیری و تامین كنند.


  وی اظهارداشت: شركت هواپیمایی معراج با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ در خصوص آموزش فنی و عملیاتی هواپیمایی ایرباس A۳۴۰ و A۳۲۰ مطابق با اختیارات گواهینامه های صادر شده توسط سازمان متعهد می شود كه در صورت درخواست شركت های طرف تفاهم در برگزاری كلاسهای فوق الذكر اقدام مقتضی عمل آورده و نیازهای آموزشی مرتبط را فراهم آورد.


  تقوایی تصریح كرد: همچنین شركت های مورد تفاهم متعهد می شوند كه نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را از طریق شركت معراج پیگیری و تامین كنند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 7th, 2016 در ساعت 14:00:39

 2. The Following 3 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  B727 (August 7th, 2016), MAMN (August 7th, 2016), سجیل (August 8th, 2016)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0