برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. سجیل ?????? ??
    سجیل

كارشناس هوانوردي
    July 2008
    کره زمین
    6,685
    تعداد تشکر : 8,190
    ارسال هاي وبلاگ : 820

??? ??? کشف کپسول زمان با پیام بعد از مرگ

مهندسان آمریکایی در شهر آلبوکرک واقع در ایالت نیو مکزیکو، یک کپسول زمان را در محل دبیرستان محلی پیدا کردند.

به گزارش "اسپوتنیک" به نقل از نشریه Paleofuture، این کپسول زمان از سال 1968 میلادی بوده است.

و حاوی تعدادی نامه برای آیندگان است که بسیاری از آنها را دانش آموزان سابق این دبیرستان نوشتند.

یکی از نامه های کشف شده در این کپسول زمان حاکی است: "من مرده ام. من در سال 1900 متولد شدم و دانش آموز دبیرستان مونتگومری هستم..

من 10 ساله هستم و خیلی دوست دارم پلیس را بترسانم.. من گیتار بلدم، اگر نمیدانید که گیتار چیست، این نوعی تخته چوبی مجهز به تارها است..

خدا حافظ شما، جاهلان!" این نامه را پسری به نام "گرگ لی یانگمان" نوشته است،

هیچ اطلاعی از سرنوشت آتی این پسر وجود ندارد.

#1 ارسال شده در تاريخ October 21st, 2016 در ساعت 16:35:02

2. The Following User Says Thank You to سجیل For This Useful Post:

B727 (October 21st, 2016)

3. سجیل ?????? ??
    سجیل

كارشناس هوانوردي
    July 2008
    کره زمین
    6,685

??? ??? پاسخ : کشف کپسول زمان با پیام بعد از مرگ

به گفته دانشمندان سفر در زمان ممکن است.

به گزارش « نیویورک پست»، دانشمندان دانشگاه « گریفیت» در استرالیا اعلام کردند که در آینده نزدیک « ماشین زمان» که با کمک آن می توان در زمان و

فضای اطراف سفر کرد به واقعیت مبدل خواهد شد.

متخصصان مطالعه دنیای موازی معتقدند که تعداد گیتی های موازی بی نهایت است که در سیکل های مختلف زمانی قرار دارند. مطابق با اطلاعات

دانشمندان،هر گونه حادثه ای که در یکی از دنیاها رخ می دهد در باقی دنیاها بازتاب می یابد.

برای کشف دنیاهای موازی ، باید نقاط تلاقی دنیاها مشخص شوند.

هم اکنون دانشمندان با کمک مکانیک کوانتومی روی تأیید تئوری خود کار می کنند.

به محض پیدا کردن نقاط تلاقی گیتی ها، می توان به درک حرکت در زمان رسید. به گفته دانشمندان با رسیدن به این درک، اختراع ماشین زمان ممکن

خواهد شد.

#2 ارسال شده در تاريخ November 30th, 2016 در ساعت 14:22:39

4. سجیل ?????? ??
    سجیل

كارشناس هوانوردي
    July 2008
    کره زمین
    6,685

امواج گرانشی باعث تغییر جهت عقربه های«ساعت روز قیامت»شد .

دریافت اطلاعات در باره جهان های موازی نزدیک می شود.

به گزارش اسپوتنیک امواج گرانشی علم فضایی را دچار تغییر کرد. لورنس کرائوس فیزیک دان و کیهان شناس آمریکایی در باره تأثیر امواج گرانشی بر تغییر

جهت عقربه های «ساعت روز قیامت» تعریف کرد.

فیزیکدان آمریکایی در فستیوال Kaspersky Geek Picnic, که در مسکو و سن پترزبورگ برگزار شد حضور داشت. وی در باره آخرین کشفیات علمی و آینده

علم سخنرانی نمود.

وی گفت:«از زمان کشف امواج گرانشی دو سال گذشته است. اما هنوز زود است در باره نتایج بزرگ صحبت شود.ما فقط اطلاعاتی در باره ادغام سه سوراخ

سیاه دریافت کرده ایم که برای کشفیات بزرگ کیهانی کافی نیست.

به نظر من قبل از اینکه به فکر ایجاد مستعمرات در مریخ باشیم باید مسائل روی زمین را حل و فصل کنیم. در اینجا مسائل بحدکافی زیاد هستند. در آینده

دور شاید انسان مجبور شود زمین را ترک کند. اما حالا نیازی به ترک زمین وجود ندارد.

من با الون آشنا هستم. او موشک و الکتروموبیل های خوبی می سازد اما نقشه های او برای زندگی در مریخ دور از واقعیت است.

اگر من می دانستم در 20 سال آینده در چه عرصه ای پیشرفت های علمی ما با کیهان در ارتباط خواهد بود، همانموقع به این کار می پرداختم. اما از شوخی

گذشته، ما در آستانه اکتشافات تاریخی هستیم».
    ?????? ???? سجیل : June 19th, 2017 ?? ???? 12:35:27

#3 ارسال شده در تاريخ June 19th, 2017 در ساعت 12:31:49

5. سجیل ?????? ??
    سجیل

كارشناس هوانوردي
    July 2008
    کره زمین
    6,685

البته چند کشور مثل چین و هند و اروپا وامریکا و روسیه و زاپن و کره و ایران و ... تحقیقات خوبی در این زمینه انجام داده اند .

#4 ارسال شده در تاريخ July 15th, 2018 در ساعت 09:32:32

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0