برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 6 ?? 6
dqw
  1. kimia ?????? ??
    kimia
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2016
    teh
    3
    تعداد تشکر : 2

Question به اطلاعات شما درباره رشته مراقبت پرواز نیاز دارم

سلام دوستان عزیز من امروز عضو شدم چنتا سوال داشتم درباره این رشته من سال 4ام رشته ریاضی هستم و به رشته مراقبت پرواز علاقه دارم آیلتس زبان انگلیسی نمره 7/5 دارم و کاملا مسلطم قصد دارم فرانسه هم بعد کنکور شروع کنم تا جایی که من پرسیدم فقط 2دانشگاه ستاری و علوم فنون هوایی تویه این رشته دانشجو میپذیرن خواستم بدونم فقط همین 2 دانشگاه هست؟ جفتشون نظامی هست؟ قصد مهاجرت به کانادا رو دارم در اینصورت اونجا مشکلی پیش نمیاد اگه دانشگاه نظامی لیسانس گرفته باشم؟ اصلا این رشته در دانشگاههای اون ها هست؟ بازار کار یا حقوقش ش چطوره؟ یعنی تو فرودگاه های تهران (امام و مهراباد) میشه مشغول به کار شد؟ چون دختر هستم شرایط جوریه که تو مناطق محروم اینا نیمخوام برم واقعا لطف میکنین دوستانی که اطلاع دارین جواب بدین
    #1 ارسال شده در تاريخ December 31st, 2016 در ساعت 13:28:04

2. The Following User Says Thank You to kimia For This Useful Post:

سجیل (December 31st, 2016)

3. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? پاسخ : به اطلاعات شما درباره رشته مراقبت پرواز نیاز دارم

??? ??? ????? ???? ???? kimia ????? ??? ??
    سلام دوستان عزیز من امروز عضو شدم چنتا سوال داشتم درباره این رشته من سال 4ام رشته ریاضی هستم و به رشته مراقبت پرواز علاقه دارم آیلتس زبان انگلیسی نمره 7/5 دارم و کاملا مسلطم قصد دارم فرانسه هم بعد کنکور شروع کنم تا جایی که من پرسیدم فقط 2دانشگاه ستاری و علوم فنون هوایی تویه این رشته دانشجو میپذیرن خواستم بدونم فقط همین 2 دانشگاه هست؟ جفتشون نظامی هست؟ قصد مهاجرت به کانادا رو دارم در اینصورت اونجا مشکلی پیش نمیاد اگه دانشگاه نظامی لیسانس گرفته باشم؟ اصلا این رشته در دانشگاههای اون ها هست؟ بازار کار یا حقوقش ش چطوره؟ یعنی تو فرودگاه های تهران (امام و مهراباد) میشه مشغول به کار شد؟ چون دختر هستم شرایط جوریه که تو مناطق محروم اینا نیمخوام برم واقعا لطف میکنین دوستانی که اطلاع دارین جواب بدین
    درود و وقت بخیر خدمت شما و عرض خوش آمد به انجمن ایروسنتر

همانطور که مستحضر هستید تنها همین 2 مرکز آموزشی در ایران مجوز برگزاری دوره های مراقبت پرواز را برعهده دارند. دانشگاه شهید ستاری (نظامی) متعلق به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد که صرفا از بین متقاضیان "آقا" دانشجو می پذیرد و پس از آن نیز فرد مذکور به استخدام نهاجا در آمده و بحث های تعهد خدمت و سیستم نظامی و... بر آن حکمفرماست. بنابراین با کنار گذاشتن جنسیت سرکار عالی برای شخصی که می خواهد به کشور دیگری مهاجرت نماید این گزینه توصیه نمی شود.
    اما در خصوص مرکز فنون (غیرنظامی) می توانید با تماس با این مرکز از شرایط و زمان بندی آزمون های ورودی دوره های مراقبت پرواز آن آشنا شوید. شایان ذکر است در حوزه هوانوردی مانند بسیاری از مشاغل دیگر نسبت کارکنان خانم به آقایان بسیار کم می باشد اما صفر نیست. به عنوان مثال در همین حرفه مراقبت پرواز نیز کنترلر های خانم نیز در ایران شاغل هستند.
    درخصوص بازارکار در ایران نیز می بایست با فارغ التحصیلان این رشته گفتگو نمائید. به شخصه اطلاع دقیقی ندارم اما تا بدانجا که با عزیزان و اساتید شاغل در این حرفه از نزدیک هم صحبت بوده ام. شغلی است که استرس و فشار کاری بسیاری در آن حکمفرما است مسئولیت پذیری بالایی می طلبد و همچون بسیار دیگر از مشاغل حوزه حمل و نقل هوائی, اولین اشتباه آخرین اشتباه خواهد بود و خسارات جبران ناپذیری در بر خواهد داشت.
    کسانی که به تازگی به استخدام در این حوزه (در بخش غیرنظامی) در می آیند با توجه به نیاز پرسنلی در فرودگاه های مختلف کشور یا مرکز کنترل فضای کشور (واقع در محله تهرانسر تهران) اعزام می گردند و عموما" افرادی که در فرودگاه های استان تهران اعم از مهرآباد یا امام خمینی(ره) کار می نمایند به دلیل ترافیک شدید پروازی و حساسیت بالای کار از افراد با سابقه این رشته می باشند که پس از سالها فعالیت در سایر نقاط کشور مامور به این مکان خواهند شد.
    در انتها از اساتید معظم این حوزه تقاضا دارم چنانچه در نوشتار بنده نقصان یا مطلب خلاف واقعی مشاهده کردند حتما" ذکر بفرمایند تا از معلومات و اطلاعات قطعا" دقیق تر ایشان استفاده نمائیم.

پیروز باشید.
    #2 ارسال شده در تاريخ December 31st, 2016 در ساعت 16:08:28

4. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

B727 (January 2nd, 2017), kimia (January 1st, 2017), سجیل (December 31st, 2016)

5. kamy_f ?????? ??
    kamy_f
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    April 2010
    YVR
    208
    تعداد تشکر : 9
    ارسال هاي وبلاگ : 4

رشته ای به نام مراقبت پرواز در دانشگاهای کانادا وجود ندارد، شرکت Nav Canada که مسئول کنترل پرواز هست ، افراد مورد نیاز خود رو از میان متقاضی ها انتخاب می کند و آنها را به مدت مورد نیاز آموزش می دهد و بعد از موفق شدن به عنوان کنترلر پرواز مشغول به کار می شوند.
    #3 ارسال شده در تاريخ January 1st, 2017 در ساعت 06:46:16

6. The Following 3 Users Say Thank You to kamy_f For This Useful Post:

B727 (January 2nd, 2017), kimia (January 1st, 2017), سجیل (January 1st, 2017)

7. kimia ?????? ??
    kimia
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2016
    teh
    3

بسیار ممنون از پاسخ گویی کاملتون Ali Pilot
    فقط یه سوال که باقی موند، برای اینکه بخوام در مرکز فنون این رشته رو بخونم تویه دفترچه ای که برای انتخاب رشته سراسری میدن نیست؟ یعنی از طریق کنکور سراسری ریاضی دانشجو نمیپذیره؟باید جدا آزمون داد؟
    ?????? ???? kimia : January 1st, 2017 ?? ???? 09:20:38
    #4 ارسال شده در تاريخ January 1st, 2017 در ساعت 09:06:33

8. The Following 3 Users Say Thank You to kimia For This Useful Post:

Ali Pilot (January 1st, 2017), B727 (January 2nd, 2017), سجیل (January 1st, 2017)

9. kimia ?????? ??
    kimia
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    December 2016
    teh
    3

ممنون از پاسخ گوییتون kamy_f عزیز
    ?????? ???? kimia : January 1st, 2017 ?? ???? 09:21:05
    #5 ارسال شده در تاريخ January 1st, 2017 در ساعت 09:07:31

10. The Following 3 Users Say Thank You to kimia For This Useful Post:

B727 (January 2nd, 2017), kamy_f (January 1st, 2017), سجیل (January 1st, 2017)

11. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

بسیار ممنون از پاسخ گویی کاملتون Ali Pilot
    فقط یه سوال که باقی موند، برای اینکه بخوام در مرکز فنون این رشته رو بخونم تویه دفترچه ای که برای انتخاب رشته سراسری میدن نیست؟ یعنی از طریق کنکور سراسری ریاضی دانشجو نمیپذیره؟باید جدا آزمون داد؟
    خواهش می کنم.اطلاع دقیق ندارم. با مرکزفنون تماس بگیرید و جویا بشید.

پیروز باشید.
    #6 ارسال شده در تاريخ January 1st, 2017 در ساعت 21:46:28

12. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

B727 (January 2nd, 2017), سجیل (January 1st, 2017)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0