برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. سجیل ?????? ??
  سجیل

  كارشناس هوانوردي
  July 2008
  کره زمین
  7,161
  تعداد تشکر : 8,236
  Thanked 7,822 Times in 3,114 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 869

  ??? ??? آیا ژاپن راز عمر 115 را نگه می‌دارد؟

  آنچه ژاپنی‌ها را در طول عمر مستثنی می‌کند، ژنتیک، ساختار و نظام مراقبت‌های بهداشتی-سلامت، میزان آلودگی محیط‌زیست و رژیم غذایی خاص آن ها است.

  بشر همواره به دنبال زندگی جاودانه بوده است. نشانه‌های اشتیاق انسان‌ها برای زندگی جاودانه را می‌توان در داستان‌های اسطوره‌ای و تمایل آن‌ها برای مبدل شدن به خون‌آشام و یا غوطه‌ور شدن در چشمه‌های ابدیت جستجو کرد.

  در دوران مدرن، استدلالی که از سن وجود دارد جدا از شرایط جسمی افراد است و آسیب‌پذیری در برابر بیماری‌ها معیار سال‌های عمر است.  مطالعات اخیر محققان کالج آلبرت اینشتین بیشترین سقف طول عمر یک انسان موردبررسی قرار داده است. در این تحقیق که در شماره اکتبر مجله "نیچر" به چاپ رسیده، پژوهشگران داده‌های بهداشتی و سلامت افراد در 40 کشور جهان و از دهه 1900 میلادی را مورد کنکاش قرار داده‌اند. کشورهای ژاپن، فرانسه، انگلیس و آمریکا بیشترین سالمندان بالای 110 سال را در خود جای داده‌اند.

  محققان در محاسبات خود حداکثر سن را 115 تا 125 سال در نظر گرفته‌اند. محققان در این تحقیق عواملی را که مانع رسیدن به عمر طولانی می‌شوند را بررسی کرده‌اند. آن‌ها معتقدند عمر طولانی مستلزم شیوه زندگی سالم است.

  ژاپن یکی از جمعیت‌های کلیدی در این تحقیق بود. این کشور بالاترین نرخ متوسط امید به زندگی را در جهان دارد. میانگین سنی زنان ژاپنی 87 سال و مردان 80 سال است. ژاپن همچنین بالاترین نرخ جمعیت بالای 100 سال در جهان را دارد. چین و فیلیپین در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

  در بخشی از این مطلب آمده است: آنچه ژاپنی‌ها را در طول عمر مستثنی می‌کند، ژنتیک، ساختار و نظام مراقبت‌های بهداشتی-سلامت، میزان آلودگی محیط‌زیست، رژیم غذایی سرشار از ماهی، غلات، سبزیجات و سویا هستند.

  دی ان ای DNA 5178 و ND2-237Met genotype در ساختار ژنتیک بسیاری از ژاپنی‌ها وجود دارد. این ژن‌ها عامل زندگی طولانی و ایمن ماندن ژاپنی‌ها در برابر بیماری هستند. پیروی از زندگی سنتی، زادوولد، آموزش‌های بهداشتی از دیگر علل عمر طولانی در میان ژاپنی‌ها است.

  این عوامل باعث شده بسیاری از ژاپنی‌ها کمتر به پزشک مراجعه کنند. نرخ متوسط مراجعه به پزشک در میان ژاپنی‌ها 13 مرتبه در سال است. مصرف انواع خاص خوراکی خاص مانند نوعی عروس دریای در جهش ژنتیکی ژاپنی‌ها برای عمر طولانی بی‌تأثیر نبوده است.
  ?????? ???? سجیل : March 25th, 2017 ?? ???? 15:24:08


  #1 ارسال شده در تاريخ March 25th, 2017 در ساعت 15:22:51

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0