برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. bahrampasha ?????? ??
    bahrampasha
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    April 2017
    شیراز
    1
    تعداد تشکر : 0

new_1 دوست دارم خلبان بشم، پول ندارم

مشابه این تاپیک رو دیدم ولی هیچکدوم جامع نبودن و نتونستن سوالای منو پاسخ بدن.

من 22 سالمه ، مهندسی برقم رو از دانشگاه دولتی گرفته م. عاشق پروازم.
    وقتی میگم عاشق پروازم یعنی حاضرم همه چیزمو بدم به آرزوم برسم. هر روز که از دانشگاه به خوابگاه برمیگردم خط جامونده از هواپیما ها بغض میندازه تو گلوم. کلیپایی که تو اینستا یا جاهای دیگه میبینم اعصابمو میریزه به هم...
    آرزوم خلبانیه. وسط دانشگاه میخواستم انصراف از تحصیل بدم امتحان ستاری رو شرکت کنم که دیدم واقعا شرایط پزشکی (دندون) رو ندارم. از اون موقع تا الان به فکر خلبانی مسافری افتادم. خدا شاهده همه رفیقام از دستم دیوونه شدن.از همون روز اولی که تحقیق کردم در مورد این رشته متاسفانه این آرزو برام به رویا تبدیل شد. هزینه های فوق العاده سرسام آور این رشته ، خلبانیو به انحصار ثروتمندا (حتی نه افراد با وضعیت مالی متوسط یا خوب) در آورده . پدر من یک کارمند ساده ست که حاصل سی سال جون کندنش حتی نمیتونه هزینه های cplرو به تنهایی پاسخگو باشه. بنده خدا هزینه های دانشگاه دولیتم رو هم به زور میده.
    علی ای حال ...
    دوستام لطف دارن و هی تشویق میکنن که این رشته رو شروع کنم، خدا کریمه، می رسونه. بعضیا گفتن کار میکنی هزینه شو میدی. بعضیا گفتن وام بگیر. گفتن قرارداد ببند براشون کار کن.یکی میگه یه خیر پیدا میشه هزینه تو میده ، یکی میگه به معجزه ایمان بیار و..و...و....
    این تاپیک رو ایجاد کردم که اولا یه کم درد و دل همو بشنویم،
    دوم اگه کسی با شرایط من اصلا هیچ راهی براش وجود داره لطفا بگین.
    دوم اگه جایی همچین قراردادی میبندن(که شدیدا بعید میدونم) لطفا بگین.
    سوما اصلا بالفرض که من گرفتم این سه تا مدرکو، چند درصد امکان داره با شرایط فعلی و خریدای جدید کار پیدا شه
    چهارم بالفرض کار هم پیدا شد، حقوق اولیه ی یه کمک خلبان تازه کار چقدر هست؟
    در نهایت اگه امکانش نیست خواهش میکنم یه چیزی بگین فکر خلبانی از سر من بیرون بره که خیلی داره اذیتم میکنه.
    #1 ارسال شده در تاريخ April 14th, 2017 در ساعت 05:21:15

2. zakikhani ?????? ??
    zakikhani
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    February 2017
    karaj
    5
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ : دوست دارم خلبان بشم، پول ندارم

??? ??? ????? ???? ???? bahrampasha ????? ??? ??
    مشابه این تاپیک رو دیدم ولی هیچکدوم جامع نبودن و نتونستن سوالای منو پاسخ بدن.

من 22 سالمه ، مهندسی برقم رو از دانشگاه دولتی گرفته م. عاشق پروازم.
    وقتی میگم عاشق پروازم یعنی حاضرم همه چیزمو بدم به آرزوم برسم. هر روز که از دانشگاه به خوابگاه برمیگردم خط جامونده از هواپیما ها بغض میندازه تو گلوم. کلیپایی که تو اینستا یا جاهای دیگه میبینم اعصابمو میریزه به هم...
    آرزوم خلبانیه. وسط دانشگاه میخواستم انصراف از تحصیل بدم امتحان ستاری رو شرکت کنم که دیدم واقعا شرایط پزشکی (دندون) رو ندارم. از اون موقع تا الان به فکر خلبانی مسافری افتادم. خدا شاهده همه رفیقام از دستم دیوونه شدن.از همون روز اولی که تحقیق کردم در مورد این رشته متاسفانه این آرزو برام به رویا تبدیل شد. هزینه های فوق العاده سرسام آور این رشته ، خلبانیو به انحصار ثروتمندا (حتی نه افراد با وضعیت مالی متوسط یا خوب) در آورده . پدر من یک کارمند ساده ست که حاصل سی سال جون کندنش حتی نمیتونه هزینه های cplرو به تنهایی پاسخگو باشه. بنده خدا هزینه های دانشگاه دولیتم رو هم به زور میده.
    علی ای حال ...
    دوستام لطف دارن و هی تشویق میکنن که این رشته رو شروع کنم، خدا کریمه، می رسونه. بعضیا گفتن کار میکنی هزینه شو میدی. بعضیا گفتن وام بگیر. گفتن قرارداد ببند براشون کار کن.یکی میگه یه خیر پیدا میشه هزینه تو میده ، یکی میگه به معجزه ایمان بیار و..و...و....
    این تاپیک رو ایجاد کردم که اولا یه کم درد و دل همو بشنویم،
    دوم اگه کسی با شرایط من اصلا هیچ راهی براش وجود داره لطفا بگین.
    دوم اگه جایی همچین قراردادی میبندن(که شدیدا بعید میدونم) لطفا بگین.
    سوما اصلا بالفرض که من گرفتم این سه تا مدرکو، چند درصد امکان داره با شرایط فعلی و خریدای جدید کار پیدا شه
    چهارم بالفرض کار هم پیدا شد، حقوق اولیه ی یه کمک خلبان تازه کار چقدر هست؟
    در نهایت اگه امکانش نیست خواهش میکنم یه چیزی بگین فکر خلبانی از سر من بیرون بره که خیلی داره اذیتم میکنه.

سلام دوست عزیز
    متاستفانه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه .. اینکه فقط علاقه دارید شاید 10 درصد از یک مسیر طولانی و سخت باشد ... اول از همه اینکه شما سن بالایی دارید و تا بخاهید مدرک ir را بگیرید سنتان به 25 میرسد تازه اگر زبانتان فول باشد و توانایی کامل درک متون را داشته باشید زیرا تمامی کتب به زبان انگلیسی اند و با فرض اینکه شما در هیچ امتحانی رد نشوید و تمام پرواز هایتان به موقع انجام شود (یعنی من حد اقل را در نظر میگیرم) بعد از ان باید سال خدمت مقدس سربازی را بگزرانید که سنتان به 27 میرسد در حالی که هیچ ایر لاینی بالای 28 سال را استخدام نمیکند و شما نمیتوانید هزینه ها را به پدرجان بازگردانید پس هیچ امیدی برای خلبان شدن شما نیست (ببخشید یکم رک صحبت کردن اخه خودت گفتی از فکر خلبانی بیام بیرون) و در نهایت اگر واقعا به رشته هوا نوردی علاقه دارید کلی رشته های دیگر مثل اویونیک و مکانیک هواپیما و مهمانداری و برج مراقبت و امثلهم وجود دارد که میتوانید با تغییر رشته در ان ادا مه تحصیل دهید ...
    #2 ارسال شده در تاريخ April 14th, 2017 در ساعت 11:31:25

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0