برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. razavinpco ?????? ??
  razavinpco
  هوانورد عادی - سرباز یکم
  September 2018
  تهران
  5
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  ??? ??? راهنمای دسترسی به طراحی سایت

  راهنمای دسترسی به طراحی سایت


  طرف طراحی سایت عملی و آینده ساز ثابت کرده ام، و متوجه شدم که آنها می توانند زمان زیادی را برای طراحان و توسعه دهندگان صرفه جویی کنند.می توانید آنها را به هر چیزی که می توانید در مرورگر باز کنید اعمال کنید. بخش مورد علاقه من زمانی است که من از دستورالعمل ها برای ایجاد یک طراحی سایت در دسترس استفاده می کنم و سپس در تست کاربری شرکت کنم و به آسانی با استفاده از آن طراحی سایت فردی را که دارای معلولیت است، ببینم. امروز، روز جهانی طراحی سایت، به نظر می رسد زمانی مناسب برای خواندن توضیحات از این که چرا ما باید با دسترسی مواجه شویم، به نظر می رسد. این باید باعث ایجاد انگیزه شما در مصرف این مقاله شود. اگر محتوای دستیابی محتویات محتوای طراحی سایت را بخوانید، ممکن است ابتدا آنها را کمی خاموش کنید. سردبیران نیاز به ایجاد یک استاندارد واحد داشتند که کشورها در سراسر جهان می توانند در قوانین به آن اشاره کنند و بنابراین برخی از زبان ها در دستورالعمل طراحی سایت قرار می گرفت. سردبیران همچنین باید دستورالعمل های آینده را برآورده کنند، و بعضی اصطلاحات مانند رسانه زمان مبتنی بر و برنامه ریزی شده ممکن است مبهم باشند. دستورالعمل ها ممکن است طولانی نیز باشد چاپ دستورالعمل ها در طراحی سایت سند صفحه چاپ شده را انجام خواهند داد.

  طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران
  #1 ارسال شده در تاريخ September 23rd, 2018 در ساعت 14:58:45

 2. meloody98 ?????? ??
  meloody98
  هوانورد عادی - سرباز صفر
  October 2018
  تهران
  1
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  ??? ??? پاسخ : راهنمای دسترسی به طراحی سایت

  الان من بخوام یک سایت موزیک رو طراحی کنم باید از کجا شروع کنم من خودم طراح نیستم ولی خوب خیلی دوست دارم سایت آهنگ داشته باشم.
  لطفا یک راهنمایی بهم بدین برای سایت دانلود آهنگ.
  چقدر هرینه میخواد و چقدر زمان میبره بالا بیاد؟
  #2 ارسال شده در تاريخ October 24th, 2018 در ساعت 11:35:46

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0