[COLOR=#595959 !important]قبل از این که به بررسی ثبت شرکت در گرجستان بپردازیم لازم است یاداوری کنیم همان طور که در مطلب اقامت گرجستان ذکر شد گرجستان در حال حاضر عضو ناظر اتحادیه اروپا می‌باشد و به همین دلیل نظر بسیاری از افراد را برای پیدا کردن روشی برای اخذ اقامت گرجستان از جمله ثبت شرکت در گرجستان به خود جلب کرده است. گرجستان به دلیل پشتیبانی از سمت دولت های اروپایی در واقع کشوری اروپایی محسوب می شود که داشتن امکاناتی نوین ، پایین بودن هزینه های زندگی و امنیت بالا از مزایای اقامت گرجستان است. البته باید گفت که پاسپورت گرجستان نیز از امتیاز و ارزش بالایی برخودار است چرا در حال حاضر رتبه چهل سوم را در بین سایر کشور ها دارد و همین ویژگی باعث متمایز شدن گرجستان با سایر کشور های اروپایی و کشورهای هم سطح این کشور می شود.[/COLOR][COLOR=#595959 !important]با در نظر گرفتن ویژگی ها و مزایایی که تا حال از گرجستان ذکر شد گرجستان کشوری توریستی محسوب می شود و روزانه بر طرفداران آن افزوده می شود . افراد زیادی با اهدافی همچون تحصیل , کار و زندگی تصمیم می گیرند به گرجستان مهاجرت کنند. شاید برای شما هم سوال باشد مزایای مهاجرت به گرجستان چیست؟ روش های مهاجرت به گرجستان چیست ؟ شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت در گرجستان چگونه است؟
وان جورجیان سعی دارد تا در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و به طور کامل به بررسی راه های مهاجرت به گرجستان، ثبت شرکت در گرجستان و شرایط آن بپزدازد.
[/COLOR][COLOR=#595959 !important]دریافت اقامت با ثبت شرکت در گرجستان[/COLOR][COLOR=#595959 !important]دریافت اقامت گرجستان روش ها و راه های بسیاری دارد که در این بخش میخواهیم به دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان صحبت کنیم . گرجستان هر روزه شاهد افراد بسیاری است که به دنبال اخذ اقامت و یا ثبت شرکت در گرجستان هستند. برای اخذ اقامت گرجستان با ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار و کار آفرینی در گرجستان اولین قدم اقدام برای ثبت شرکت در گرجستان است . فرقی نمی کند که هدف شما کسب و کار بزرگ باشد یا یک مارکت کوچک باید ابتدا شرکت خود را ثبت کنید.
برای مهاجرت به گرجستان روش های مختلفی وجود دارد از جمله دریافت شهروندی گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان و در آخر دریافت ویزای کار در گرجستان می باشد. روش های دیگری مانند تحصیل در گرجستان ، شرایط مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری و اقامت گرجستان طریق
خرید ملک در گرجستان نیز وجود دارد که افراد بنا به شرایط خود به یکی از روش ها برای اخذ اقامت اقدام می کنند.
[/COLOR]مزایای ثبت شرکت در گرجستان

[COLOR=#595959 !important]ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد مانند افتتاح حساب بانکی بین المللی و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان . با ثبت شرکت در گرجستان و راه اندازی کسب و کار برای خود بدون این که کارمند باشید و به حقوقی کم اکتفا کنید ، به راحتی به طور مستقل کار کنید. دریافت اقامت از مزیت های مهم ثبت شرکت در گرجستان است البته راه های بسیاری برای اقامت و مهاجرت به گرجستان نیز وجود دارد که در دیگر مطالب به آن اشاره شده است.[/COLOR][COLOR=#595959 !important]یکی از راه های دریافت اقامت و مهاجرت به کشوری دیگر ، ثبت شرکت در کشور موردنظر است. برای مثال برای مهاجرت به یک کشور اروپایی باید برای سرمایه گذاری در آن کشور اقدام کنید. با ثبت شرکت می توانید با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر برای خود و اعضای خانواده اقامت آن کشور را دریافت کنید. در گرجستان نیز باید برای دریافت اقامت برای ثبت شرکت اقدام کنید . ثبت شرکت در گرجستان به راحتی قابل انجام است و صدور مجوزهای لازم برای ثبت شرکت خیلی سریع انجام خواهد شد اما به دلیل راه اندازی شرکت های صوری که هدفشان کسب و کار نیست باید برای اداره قامت گرجستان این موضوع که کسب و کار شما واقعی است به اثبات برسد. برای این که در روند ثبت شرکت در گرجستان با مشکلی مواجه نشوید قطعا نیاز به مشاوره و راهنمایی کاملی در این زمینه خواهید داشت . شرکت وان جورجیا اماده است تا با ارائه خدمات تخصصی در این زمینه تا انتهای مسیر همراه شما باشد.[/COLOR][COLOR=#595959 !important]دولت گرجستان با ساختن شرایط مناسب سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و تدوین فعالیتهای سرمایه گذاری و همچنین حفظ ساختارهای اقتصادی تمامی موجبات لازم را برای ثبت شرکت های خصوصی توسط سرمایه گذاران فراهم کرده است . سرمایه گذاری توسط افراد خارجی و دیگر کشورها در گرجستان به دلیل سیستم اقتصادی این کشور آزاد است در واقع اتباع کشورهای خارجی بر اموال منقول و غیر منقول حق مالکیت دارند و با ارائه اسناد معتبر ، انتقال ارز حاصل از فعالیت اقتصادی امکان پذیر است.[/COLOR]
[COLOR=#595959 !important]یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان ثبت شرکت در گرجستان می باشد. ثبت شرکت در گرجستان یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و موضوع فعالیت شرکت ثبت شده را نامی که برای آن انتخاب می کنید ، مشخص می کند . امتیاز دریافت اقامت گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان به هیچ شخص یا شرکتی تعلق داده نشده است و همین مزیت کمک می کند تا هر شخصی که قصد ثبت شرکت در گرجستان را دارد بتواند با راهنمایی و کمک یک مترجم اقدامات لازم را به درستی انجام دهد. اما نباید مدیریت مناسب و دقیق را در سرمایه گذاری و برنامه ریزی اقتصادی نادیده بگیرید. در این رابطه برای پیشبرد موفقیت آمیز مراحل کاری خود حضور یک مشاور و راهنمای حرفه ای همچون وان جورجیا نقش مهمی را ایفا می کند تا در چارچوب قوانین حقوقی ثبت شرکت در گرجستان را با موفقیت پشت سر بگذارید .
ثبت شرکت در گرجستان با روش های مختلفی انجام می شود . رایج ترین روش ثبت شرکت در گرجستان، ثبت شرکت با مسؤلیت محدود است که پوشش دهنده طیف گسترده ای از تجارت و مشاغل می باشد. برای انجام فعالیت و ثبت شرکت در گرجستان شخص می تواند موضوع کسب و کار خود را غیر از مشاغل تولید و توزیع دارو طبق مجوز صادر شده برای وی ، انتخاب نماید و بدون هیچ مشکلی آن را ثبت و مشغول به فعالیت شود.
ثبت شرکت در گرجستان کار سختی نیست اما با در نظر گرفتن جزئیات قانونی و حقوقی امور تجاری و اقتصادی ، برای آسان تر شدن انجام امور و دقت بیشتر ثبت شرکت در گرجستان سپردن این امور به افراد باتجربه و راهنمایی کارشناسان حرفه ای در انجام روند ثبت شرکت در گرجستان لازم است.
[/COLOR]