برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 2 12 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 11
dqw
  1. Mahan ?????? ??
    Mahan

رئیس سایت
    August 2007
    دبی
    2,716
    تعداد تشکر : 10,099

??? ??? آرزوی هر ایرانی

واقعا آرزوی هر ایرانی اینه که عکس زیر یه حقیقت باشه,,
    ما هم مثل همه دوستان,,
    ولی 100 حیف که نیست,,

[align=center][/align]
    #1 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2008 در ساعت 00:42:23

2. The Following User Says Thank You to Mahan For This Useful Post:

IR Blue SKY (December 3rd, 2010)

3. Hamed26_avia ?????? ??
    Hamed26_avia
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    September 2007
    tehran
    421
    تعداد تشکر : 28

??? ??? RE: آرزوی هر ایرانی

چه فتوشاپ باحالي......مگه با فتوشاپ به آرزوهامون برسيم........
    #2 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2008 در ساعت 13:09:07

4. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

امیدوارم ایران ایر که در گذشته بهترین ایرلاین جهان بوده با برداشتن تحریم از سوی امریکا جنایت کار دوباره تبدیل به بهترین ایرلاین جهان شود ...
    در گذشته وقتی عربها حتی نمیدانستند هواپیما چی هست ایران ایر با 747 SP پرواز تهران-نیویورک را بدون توفق انجام میداده....
    #3 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2008 در ساعت 14:58:28

5. Mohammad Tomcat ?????? ??
    Mohammad Tomcat

عضو ارشد شورا هوانوردی
    September 2007
    esfahan
    1,115
    تعداد تشکر : 10,394

البته ما نباید به امید امریکا و کشورهای دیگه باشیم.
    من فکر کنم آرزوی بزرگتر هر ایرانی این باشه که ایران بتونه هواپیمایی مثل A380 یا 747-8 تولید کنه
    #4 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2008 در ساعت 00:59:08

6. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140
    تعداد تشکر : 3,041
    ارسال هاي وبلاگ : 5

اتفاقا نه من آرزوم اين نيست چون اينقدر بليط و گرون مي‌كنن كه هيچ كس نتونه سوار بشه جز يه عده نور چشمي.يهو اصلا ديدي اينقدر به جنبه بودن كه گذاشتنش تو نمايشگاه هوايي و اعلام كردن افراد مي‌تونن بيان از نزديك ببننش ولي نفري 20000 تومان بايد ورودي بدن!
    البته اگه از اين بگذيرم واقعا خيلي خوب ميشه چنين هواپيمايي به ناوگان ايران بياد!يا بوئينگ800-747 يا 900-787
    #5 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2008 در ساعت 14:10:44

7. سجیل ?????? ??
    سجیل

كارشناس هوانوردي
    July 2008
    کره زمین
    6,764
    تعداد تشکر : 8,196
    ارسال هاي وبلاگ : 827

ورود هر هواپیمایی به هر خطوطی اعم از ایران یا هر کشور دیگری باید توجیه اقتصادی و فنی داشته باشد .
    1- نیاز مسافرین کشورمان را رفع کند-به جز سفرهای زیارتی ما بقی خطوط به هواپیماهایی با برد 6000 کیلومتر و 100تا200 نفر برای پوشش کل اسیا و اروپا و با یک بار سوخت گیری به امریکا و افریقا نیاز است.بس هواپیماهایی مثل ایرباس 380 و بویینگ747به درد کشور ما نمیخورد
    ما در کشورمان اولویت های مهمتری داریم بس خرید هواپیماهایی که جنبه تبلیغاتی وتشریفاتی دارد و پرداخت هزینه اموزشی و..وقت تلف کردن و هدر دادن پول و سرمایه است
    به نظر من خرید هواپیمای توپولف 204 با موتورهای جدید بهترین انتخاب برای خطوط هوایی ما است چون هم هزینه های اموزشی و راه اندازی کمتری دارد و در صورت خرید هواپیمای ایلیویشن96 به خاطر اینکه هر دو از یک نوع موتور استفاده می کنند باعث صرف کمترین هزینه و بیشترین سود می شود

#6 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2008 در ساعت 22:16:16

8. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140

عرض ادب دارم خدمت عباس عزيز،سخنان شما كاملا متين هست.اما شما يك نگاه به بهترين ناوگانهاي هوايي دنيا بيندازيد!آيا انها از هواپماهاي توپولف استفاده ميكنند؟
    در اروپا بيشتر پرواز به جز بين قاره‌اي ها البته كوتاه برد هست!اما آيا از توپولف استفاده مي‌كنند؟
    شما دوست نداريد وقتي سفر هوايي ميرويد سوار يك هواپيمايي شويد كه حداقل فاصله بين صندلي هاي آن شمارا اذيت نكند؟
    آيا وجود ايرباس 320،321،319، در ناوگانهاي هواي ايران شما را ناراحت مي‌كند؟وقتي تمام دنيا از اين هواپيماهاي مدرن استفاده مي‌كنند، پس ما چرا نبايد داشته باشيم؟
    يك حرف ديگه اينكه ما نيازي به توليد هواپيما نداريم!سرمايه‌اي كه مي‌خواهد خرج ساخت هواپيما شود تا يك ايران 140 مونتاژ شده توربوپراپ از آن عمل آيد بهتر نيست صرف بخشي ديگر شود كه مي‌توان حرفي براي گفتن در آن داشت؟
    ايرباس با آن همه عظمت خود بعد از 38 سال كار همچنان موتورهاي خودرا از آمريكا يا انگلستان مي‌خرد آنوقت ما آرزوي ساخت هواپيماهاي آنچناني كنيم؟
    همچنان كه تكنولوژي ساخت هواپيما در نقطه مي‌باشدو رو به جلو ميرود ما هنوز به 0 هم نرسيده‌ايم.
    من اميد وار هست كه روزي واقعيتها را به خوبي درك كنيم.
    مطلبي ديدم كه دوست عزيز ما رئيس كل سايت زده بودند كه در آسمان پر ستاره هما هيچ ستاره‌اي ندارد!دليل آن چيست دوستان من؟
    #7 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2008 در ساعت 12:49:44

9. سجیل ?????? ??
    سجیل

كارشناس هوانوردي
    July 2008
    کره زمین
    6,764
    تعداد تشکر : 8,196
    ارسال هاي وبلاگ : 827

در این شرایط ما چاره ای نداریم
    وقتی کشورهای اروپایی و امریکایی شرط میگذارند که در ازای تعلیق فن اوری اتمی قطعات بعضی هواپیما را به ما می دهند به نظر شما کدام بهتر است سوار شدن بر هواپیمای بویینگ و ایرباس و یا شکوفایی در عرصه های انرژی اتمی(کشاورزی و پزشکی وبرق و..)
    بعضی اوقات مجبوریم ما یک چیز را فدا کنیم و همه چیز را بدست اوریم
    در کشور ما همه نوع هواپیما وجود دارد امریکایی و اروپایی و روسی ولی چرا ما مشکل هواپیما داریم برای اینکه ما همیشه وارد کننده بودیم ولی با تولید ایران140و توپولف204 در کشورمان اتشاالله مشکل تا چندی دیگر حل می شود دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد

#8 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2008 در ساعت 14:51:22

10. pooyan ?????? ??
    pooyan
    هوانورد فعال-سرهنگ
    December 2007
    where you cant find
    906
    تعداد تشکر : 19

من با بخشي از حرفهاي جناب abas65 مخالفم...
    ما در سي سال پيش پرواز مستقيم تهران نيويورك داشتيم.حالا بعد اين همه مدت براي پروازهاي بين قاره اي با توقف پرواز كنيم؟ما به هواپيماهاي دربرد هم نياز داريم.
    شما به هدر دادن پول و سرمايه در بخش اموزشي اشاره كرديد.در حال حاضر ايران در فجر اشيان توانايي اورهال بويينگ و ايرباس رو داره.اولين مركز تعميرات اساسي توپولف 154 هم كه چند ماه پيش افتتاح شد.با اين حساب من فكر ميكنم يا ما بايد يه برنامه بلند مدت روي هواپيماهاي توپولف 204 و ديگر هواپيماهاي روسي داشته باشيم(در اموزش و تعميرات و...) يا اگر نداريم به دنبال توپولف 154 باشيم.
    من فكر ميكنم 154 فعلا بهترين گزينه هست.(البته با اين وضعيت تحريم)و گرنه به قول اقا حسام چرا نبايد سوار ايرباس 319 و 320 و ... بشيم.امكانات 154 و 747 و...خيلي فراهم تر از 204 هست.
    #9 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2008 در ساعت 15:02:44

11. Hesam7e7 ?????? ??
    Hesam7e7

کارشناس هوانوردی
    January 2008
    Tehran
    1,140

منه بيچاره چه كنم كه با صندلي هاي 154 مشكل دارم!بابا خيلي تنگ جاش!
    #10 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2008 در ساعت 15:39:49

???? 1 ?? 2 12 ??????????

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0