برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. A380 ?????? ??
  A380
  هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
  October 2008
  ایران
  259
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 72 Times in 35 Posts

  ??? ??? پذیرش مسافران داخلی وبارگیری پروازهای هما مكانیزه شد

  پذیرش مسافران داخلی وكنترل بارگیری پروازهای هما مكانیزه شد

  مدیركل آموزش خدمات زمینی و ایمنی هما گفت: باتوجه به قوانین مربوطه شركت‌های هواپیمایی موظف شده‌اند در مسیرهای بین‌المللی بلیت‌های الكترونیكی صادر كنند و بلیت‌های كاغذی جمع‌آوری شوند، لذا آموزش تمامی شركت‌های هواپیمایی در این زمینه برعهده هما گذاشته شد و در حال حاضر آموزش پرسنل هما در داخل و خارج كشور انجام شده است و تقریبا در تمامی دفاتر هما بلیت الكترونیك صادر می‌شود.
  محمد تویسركانی اظهار كرد: مركز آموزش ایران‌ایر در نوع خود یكی از بزرگترین و بی‌نظیرترین مراكز آموزش هواپیمایی در كشور است. حتی در سطح منطقه كمتر مركزی به پای آن می‌رسد و برخی از دوره‌های آموزشی آن منحصر به‌فرد است.
  وی با بیان اینكه ارائه خدمات به مشتریان هما با بالاترین كیفیت و رعایت كامل موازین ایمنی پرواز مهمترین هدف این مركز آموزش است، تصریح كرد: عدم وابستگی به شركت‌های بیگانه و اتكا به توان داخلی و ارائه آخرین دستاوردها در زمینه آموزش در بخش هواپیمایی از جمله ویژگی‌های این مركز است.
  تویسركانی افزود: باتوجه به توانمندی‌های مركز، دوره‌های آموزشی برای شركت‌های هواپیمایی خارجی نیز برگزار می‌شود كه می‌توان به دوره‌های آموزشی برای شركت‌های هواپیمایی چین، هند و افغانستان اشاره كرد. در حال حاضر نیز پیشنهاداتی از سوی یك شركت تركیه‌ای و اماراتی داریم كه تا دوره آموزش برای آنها برگزار كنیم.
  وی با بیان اینكه ۶۰ نوع دوره‌ی تخصصی در آموزش خدمات زمینی و ایمنی در این مركز ارائه می‌شود، ‌گفت: این دوره‌ها ‌به صورت تئوری و عملی هستند. علاوه بر آموزش پرسنل هما، شامل سایر شركت‌های هواپیمایی نیز می‌شوند.
  مدیركل آموزش خدمات زمینی و ایمنی هما افزود: در مجموع طی سال گذشته هفت هزار ۴۵۲ نفر در زمینه خدمات زمینی و ایمنی آموزشی دیده‌اند. از این تعداد چهار هزار ۳۲۵ یا ۴۸ درصد پرسنل هما و سه هزار و ۱۲۷ نفر یا ۴۲ درصد را پرسنل سایر شركت‌ هواپیمایی و كاركنان دفاتر خدمات مسافرتی و دواطلبان آزاد را تشكیل می‌دهند.
  وی با اشاره به اینكه مكانیزه كردن سیستم پذیرش مسافران داخلی در فرودگاه و صدور بلیت الكترونیك از جمله پروژه‌های بخش آموزشی خدمات زمینی و ایمنی است، خاطرنشان كرد: درحال حاضر با اقداماتی كه انجام داده‌ایم پذیرش مسافران داخلی و كنترل بارگیری پروازهای هما در فرودگاه به صورت مكانیزه انجام می‌شود كه این یك موفقیت برای این شركت است چراكه پذیرش سایر شركت‌ها به صورت دستی انجام می‌گیرد. لذا این امر سبب افزایش ایمنی پروازها سرعت بخشیدن در انجام امور شركت، قابل دسترسی بودن اطلاعات مسافران و نگهداری آنها شده است.
  وی افزود: باتوجه به قوانین مربوطه شركت‌های هواپیمایی موظف شده‌اند در مسیرهای بین‌المللی بلیت‌های الكترونیكی صادر و بلیت‌های كاغذی را جمع‌آوری كنند. از این رو آموزش تمامی شركت‌های هواپیمایی در این زمینه برعهده هما گذاشته شد و در حال حاضر آموزش پرسنل هما در داخل و خارج كشور انجام شده است و تقریبا در تمامی دفاتر هما بلیت الكترونیك صادر می‌شود. اما در حال برنامه‌ریزی هستیم پرسنل بالغ بر ۸۰۰ دفتر خدمات مسافرت هوایی كه به تمامی شركت‌های هواپیمایی خدمات می‌دهند را تحت آموزش در زمینه صدور بلیت الكترونیك قرار دهیم. تاكنون در دفاتری در تهران و شهرستان‌، آموزش داده‌اند كه امیدواریم تا پایان سال تمامی این دفاتر آموزش‌های مورد نیاز را بگذارند.

  منبع ایسنا
  #1 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2008 در ساعت 17:02:05

 2. Ehsan_shirazinia ?????? ??
  Ehsan_shirazinia

  كارشناس هوانوردي
  March 2008
  تهران-شیراز
  341
  تعداد تشکر : 140
  Thanked 1,039 Times in 198 Posts

  ??? ??? RE: پذیرش مسافران داخلی وبارگیری پروازهای هما مكانیزه شد

  به امید اینکه کلیه بلیط ها اینترنتی بشه و مشکلات کاهش پیدا کنند .می خواستم بدونم جز شرکت هما شرکتی هست که برای پروازهای داخلی بلیط اینترنتی صادر کنه؟؟؟؟؟؟؟
  #2 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2008 در ساعت 18:08:39

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0