برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 7 ?? 7
dqw
  1. A380 ?????? ??
    A380
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    October 2008
    ایران
    259
    تعداد تشکر : 0

alert بلیط الکترونیکی

یاتا به کشور های عضو تا پایان سال 2005 مهلت داده بود که بلیط های خود را الکترونیکی بفروشند.اما نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه مثل امارات توفیق چندانی نداشتند.
    در خبری هم که ایسنا در 5 آذر منتشر کرد هما هم شروع به آموزش نیروها کرده اما آیا این کار در ایران جواب می دهد؟
    آیا فرهنگ استفاده از بلیط الکترونیکی جا افتاده؟
    می دانید که آسمان بلیط اینترنتی می فروشد آیا از آن استفاده کرده اید؟
    درست است که هر چیزی نیاز به فرهنگ سازی دارد اما آیا بازار هماهنگی لازم را دارد در شهر مشهد خود دفتر آسمان در رابطه با در خواست بلیط اینترنتی می گوید: بروید آژانس ... آنان بلیط برای شما صادر می کنند.
    این کار شانه خالی کردناست چون آژانس که سهم بلیط اینترنتی اش را نمی گیرد باید هزینه دولت را او جبران کند.
    این کار زمانی به طور کامل اجرا می شود که مردم حساب های اینترنتی داشته باشند نه مثل موضوع قبض تلفن و.... که اگر برای پرداخت آن جریمه میگذارند مردم اعتراض کنند و از این کار منصرف شوند.
    به نظر من این کار دو مشکل بزرگ دارد:
    1.حالت بد برای شخص من آژانس ها را تعطیل کنند.
    اما دولت ایران به کنار حتی ایتالیا و انگلستان نیز در این مهم موفق نبوده اند تنها شرکتی که موفق بوده رایان ایر ایرلند بوده که از سال 2000 تا کنون قوی ترین رزرو الکترونیکی را داشته و جزو 15 سایت برتر و تاثیرگذار دنیاست.
    2.هزینه های بلیط بالا می رود.
    باز هم برای ما بد است چون فکر می کنند داریم پول مردم را می خوریم و از نظر وجهه خراب می شویم.

درست است که با این کار هزینه ها کاهش پیدا می کند و دیگر نیازی به چاپ بلیط نیست چون همین بلیط های هما از بدو آغاز در آلمان چاپ می شده و می شود.
    در آخر از دوستانی که عقیده خودشان را ابراز می کنند پیشاپیش سپاس گزارم.
    ارادتمند شما
    A380
    #1 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2008 در ساعت 18:17:16

2. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

??? ??? RE: بلیط الکترونیکی

ولی یکی از منافع این کار جلوگیری از فروش بلیط در بازار سیاه است....
    من فروش اینترنتی را بیشتر ترجیح میدم...
    #2 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2008 در ساعت 18:26:04

3. Ehsan_shirazinia ?????? ??
    Ehsan_shirazinia

كارشناس هوانوردي
    March 2008
    تهران-شیراز
    341
    تعداد تشکر : 140

فروش اینترنتی بسیار راه حل مناسبی هست من خودم از هما بلیط به صورتد اینترنتی چندین بار گرفتن و خیلی راحت بودم همین الان به راحتی می تونم بلیط مورد نظرم و ساعت دلخواه و برای ما که عاشق پرواز هستیم هواپیمای مورد نظر را انتخاب کنیم .فروش اینترنتی باعپ میشه که بعضی آژانوس ها هم نتونن از بازار سیاه کسب درآمد کنند من دوستم از یک آژانس هوایی معروف در شیراز بلیط شیراز تهران را 75000 تومان خریده البته مسول صدور بلیط اعتقاد داشته که شیرینی کارشو گرفته و هرگز قصد راه انداختن بازار سیاه نداشته به هر حال اگر فروش اینترنتی برای تمامی شرکت ها بوجود بیاد و مردم فرهنگ استفاده از اونو کسب کنند خیلی راحت میشه بلیط مورد نظرتو بدست بیاری و دیگه هیچ کس هم نمی تونه سهمیه خالی پرواز را برای مشتریان خاص خود نگه بداره البته این کار باعث میشه عده ای هم از کار بیکار بشن.
    #3 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2008 در ساعت 18:51:18

4. A380 ?????? ??
    A380
    October 2008
    ایران
    259

در مورد بازار سیاه باید نظارت در کار باشه مگر سر فروش اینترنتی بلیط کنسرت آریان مشکل ایجاد نشد آخر سر هم این کنسرت برگذار نشد و سروصدا به پا کرد.
    پس باید نظارت دقیق باشه.
    اما در مورد قیمت غیرمصوب همین الان به آژانس های املاک سعادت آباد بروید خانه ای را یک مشاور آمیلیون و دیگری آ میلیون و 500 می فروشد.
    در مورد چارتر ها هم تابان پرواز های روزانه خودش و به آژانس ها از یک هفته قبل می فروشد و این آژانس ها که معمولا قوی ها هستند چون نظارت به دلایلی روی این آژانس ها بیشتر است همان قیمت مصوب می فروشند.
    اما در شب اول ماه مبارک آژانس آ... قیمت مشهد تهران را120000 فروخت.
    در مورد سهمیه اینترنتی این را بیاین نگاه کنید که با ناوگان بزرگی که ما داریم چقدر قدرت انتخاب داریم همچنین تا 5 ماه پیش هر کی ایرتور داشت دیگه نمی خواست بدونه که هواپیماش چیه؟؟؟؟؟؟
    چون همه توپولف بود.
    باز در این مورد در سیستم گابریل یاتا تا نوع خوراکی که به شما در هواپیما داده می شود ثبت شده این نکته به اطلاعات مسافر برمی گردد که آیا خواهان این همه اطلاعات هست یا فقط مقصد براش مهمه.
    در مورد قطار همچین کاری داره انجام میشه با استقبال هم روبرو شده اما من به یک موردی برخوردم که این آقا کانفرم بلیط را داد و بلیط را یبرایش صادر کردیم بعد از یک ساعت مسافری درمانده به دفتر مراجعه کرد و گفت این آقا این بلیط را 2 برابر ارزش فروخته و کپی شناسنامه اش را به من داده تا سوار قطار شوم.
    این نکته را گفتم که اینکار با اقبال عمومی مواجه خواهد شد با سختی برای کار آژانس ها فرقی نمی کند چون اتحادیه فشار می آورد و مانند قطار عمل می کنند.
    در آخر پس از این همه حرف آیا تا به حال با آسمان اینترنتی بلیط رزرو کرده اید.
    #4 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2008 در ساعت 20:20:25

5. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

با توجه به سوال دوست عزیزمان جناب A380 عزیز باید خدمتتان عرض کنم که از شرکت اسمان زیاد بدگویی نشه (فقط در حد یک انتقاد)...
    چون بنر تبلیغاتی انها طبق قراردادی تجاری که با یکدیگر بستیم در سایت ما قرار داده شده....
    به همبن دلبل به این سایت زیاد مراجعه میکنند...
    و با دیدن مطلبی که باب میلشان نباشد ممکن است این سایت را تحریم کنند ....
    چون قبلا دو تا سه بار اظهار نا رضایتی کرده بودند از مطالبی که علیه انها در این سایت درج شده...
    البته ما هیچ ترسی از انها نداریم...
    گنده تر از انها کاری نمی توانند بکنند....
    ولی احتیاط شرط عقل است....
    #5 ارسال شده در تاريخ November 30th, 2008 در ساعت 05:35:11

6. pooyan ?????? ??
    pooyan
    هوانورد فعال-سرهنگ
    December 2007
    where you cant find
    906
    تعداد تشکر : 19

من با نظر جناب IR-SKY موافقم.چون وقتی با شخصی یا شرکتی تعامل داریم بهتره که با انها مدارا کنیم.
    #6 ارسال شده در تاريخ November 30th, 2008 در ساعت 14:15:43

7. A380 ?????? ??
    A380
    October 2008
    ایران
    259

من هم از این به بعد مدارا می کنم!
    #7 ارسال شده در تاريخ November 30th, 2008 در ساعت 14:33:49

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0