برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. A380 ?????? ??
  A380
  هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
  October 2008
  ایران
  259
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 72 Times in 35 Posts

  ??? ??? فرسودگی بزرگترین مشكل صنعت هوایی است

  یك كارشناس پرواز معتقد است: ماده ۳۷و۳۸ كنوانسیون شیكاگو، همواره ناظر بر اجرای استانداردهای ما در بخش حمل و نقل هوایی است. علیرضا بحیرایی، با بیان اینكه كارشناسان متعددی در اداره استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری حضور دارند كه تخصص آن ها در زمینه استانداردسازی و نظارت بر اجرای استاندارد شركت های هواپیمایی است، اظهار كرد: دستورالعمل هایی كه از طریق سازمان هوانوردی جهانی اعمال می شود بر طبق ۲ ماده قانونی ۳۷ و ۳۸ كنوانسیون شیكاگو است.به گفته وی، طبق ماده ۳۷ كنوانسیون شیكاگو، تمام سازمان ها و ادارات تعمیر و نگهداری در زمینه تعمیر، نگهداری و ساخت هواپیما براساس استانداردهای جهانی نظارت دارند. به طوری كه هواپیماهایی كه به كشورهای یكدیگر پرواز می كنند، باید از استانداردهای ساخت، تعمیر و نگهداری بین المللی تبعیت كنند و ناظر اعمال این استانداردها، كارشناسان و معاونت اداره استاندارد پرواز هستند كه اكنون نیز این نظارت انجام می شود. به گزارش ایسنا، وی با تاكید بر اینكه رعایت استانداردها، یعنی ایمنی بیشتر، یادآور شد: بزرگترین مشكل ما در صنعت حمل و نقل هوایی، آن است كه ناوگان هوایی ما رو به فرسودگی می رود و به دلیل تحریم ها، مشكل تهیه قطعات یدكی وجود دارد، با این وجود تمام تلاش سازمان و شركت های هواپیمایی این است كه تمام استانداردها رعایت شوند و بدون شك افرادی كه در این زمینه فعالیت می كنند، توانایی های علمی و فنی مربوطه را دارند. بحیرایی خاطرنشان كرد: تا به حال سوانح هوایی ما در بخش هواپیماهای غیر نظامی ناشی از عوامل انسانی بوده، نه نقص فنی و كمبود و كهنگی قطعات در هواپیما.

  -------------------------------------------
  روزنامه ابرار (www.abrarnews.com)
  #1 ارسال شده در تاريخ December 15th, 2008 در ساعت 12:28:26

 2. سجیل ?????? ??
  سجیل

  كارشناس هوانوردي
  July 2008
  کره زمین
  7,207
  تعداد تشکر : 8,236
  Thanked 7,822 Times in 3,114 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 879

  ??? ??? RE: فرسودگی بزرگترین مشكل صنعت هوایی است

  اگر این قدر که به تامین قطعات یدکی اهمیت میدادیم به خرید و جایگزین کردن هواپیما اهمیت میدادیم الان مشکلاتمان کمتر بود.
  تامین قطعات هم یک حد و حدودی دارد هواپیمای 30 -40 ساله را اگر بهترین قطعات را روش بگذارند باز از هواپیمای نو گرانتر و پر هزینه تر است


  #2 ارسال شده در تاريخ December 16th, 2008 در ساعت 12:57:34

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0