خبرگزاري فارس: پرواز عسلويه ـ رشت كه قرار بود از بعد از ظهر امروز در برنامه پروازي فرودگاه عسلويه قرار بگيرد، پيش از برخواستن نخستين پرواز، كنسل شد.

[align=center][/align]

مدير ترمينال فرودگاه بين‌المللي عسلويه امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در عسلويه اظهار داشت: نخستين پرواز اين مسير به درخواست شركت چارتر كننده اين پرواز لغو شد و تعدادي از مسافران عادي نيز كه قصد پرواز به رشت را داشتند، موفق به پرواز به سمت رشت نشدند.
غلامرضا صداقت افزود: طبق برنامه زمانبندي شده، اين پرواز‌ از چهارشنبه آينده ازسر گرفته مي‌شود و صبح هفتم اسفند، در ساعت 10 و 30 هواپيما از رشت به عسلويه و در ساعت 14 و 30 نيز از فرودگاه بين‌المللي عسلويه به سمت رشت پرواز مي‌كند.
وي ادامه داد: تمام خدمات اين پرواز بر عهده شركت ماهان‌اير و مدت زمان پرواز نيز دو ساعت است.
مدير ترمينال فرودگاه عسلويه اضافه كرد: اميدوار هستيم مشكلي كه امروز براي اين پرواز به وجود آمد در هفته آينده انجام نشود تا مطابق وعده‌اي كه به مردم عسلويه داده شده، اين پرواز هر هفته يكبار انجام شود.
صداقت تصريح كرد: با توجه به اينكه به لحاظ اقتصادي، اين شهر از بازار تجاري مناسبي برخوردار است، لزوم ايجاد مسافرت هوايي به ساير نقاط كشور نيز احساس مي‌شود و اميدوار هستيم، فرودگاه عسلويه كه دومين فرودگاه كشور از لحاظ امكانات است، بتواند پرواز به تمام استان‌ها را در دستور كار قرار بدهد.