برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 6 ?? 6
dqw
  1. W mahan 5 ?????? ??
    W mahan 5
    هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
    January 2009
    تهران
    647
    تعداد تشکر : 4,369

??? ??? ايرباس 15 هواپيماي مسافربري به سوريه مي فروشد

به گزارش تیک آف از فارس ، حبيب فكه ، رئيس ايرباس در خاورميانه در حاشيه كنفرانس پروژه هاي هواپيمايي ميد در دبي گفت: سازندگان اروپايي هواپيما با يك معامله اصولي با دمشق موافقت كردند.
    اكنون طرح پيشنهادي به بخش دولتي امريكا ارجاع داده شده است كه به دليل استفاده اجزاي آمريكايي در هواپيما ، در صورت آزاد شدن سوريه از تحريم آمريكا ،بايستي معامله آن را بپذيرد. شانس مبادله تصويب شد و با تصميمات واشنگتن امسال زودتر اجازه ترخيص بوئينگ آمريكا و تعمير دو هواپيماي 747 وابسته به حمل ونقل هوايي دولتي سوريه، صادر شد. حبيب فكه گفت : ما نشانه هاي دلگرم كننده اي مبني بر مستعد بودن آمريكا براي كمك به منظور كار كردن با سوريه مشاهده كرده ايم كه اين به معني اجازه فروش هواپيما مي باشد.
    ما نيازمند روشن سازي راه با بخش دولتي آمريكا هستيم و اين چيزي است كه بايد به طور صحيح ، رسمي و با شفافيت كامل انجام بگيرد.در سپتامبر 2008 ، مقامات در دمشق ارزش قرارداد ايرباس را نزديك به 5 ميليارد دلار تعيين كردند كه خريد بيش از 50 هواپيما را پوشش مي داد.اين در حالي است كه حبيب فكه گفت : بعيد است در ابتدا بودجه كشور تا اين حد كشش داشته باشد. وي افزود : آنان بايستي از تعداد زيادي هواپيما استفاده كنند ولي اين كه در ابتدا از عهده تامين چند هواپيما بر مي آيند ، مشخص نيست. اعتقاد من اين است كه آن ها با 10-15 هواپيما آغاز مي كنند و به طور تصاعدي توليد خواهند كرد.
    #1 ارسال شده در تاريخ March 8th, 2009 در ساعت 17:18:23

2. pooyan ?????? ??
    pooyan
    هوانورد فعال-سرهنگ
    December 2007
    where you cant find
    906
    تعداد تشکر : 19

??? ??? RE: ايرباس 15 هواپيماي مسافربري به سوريه مي فروشد

خب سوريه هم ديگه تحريبم نداره و هواپيما ميخره...خوش بحالش.ببينيم كي نوبت ما ميشه!!
    سوالي كه داشتم اينه كه غير از ايران چه كشورهاي هايي در تحريم هستند؟؟
    #2 ارسال شده در تاريخ March 8th, 2009 در ساعت 22:20:52

3. W mahan 5 ?????? ??
    W mahan 5
    هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
    January 2009
    تهران
    647
    تعداد تشکر : 4,369

فکر کنم کره شمالی
    #3 ارسال شده در تاريخ March 8th, 2009 در ساعت 22:26:15

4. young pilot ?????? ??
    young pilot
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    February 2009
    21
    تعداد تشکر : 0

همانطور كه نوبت سوريه شد ان شاء الله نوبت ما هم ميشه
    #4 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2009 در ساعت 19:44:57

5. iman08 ?????? ??
    iman08

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    September 2008
    Alman
    79
    تعداد تشکر : 0

??? ??? ????? ???? ???? pooyan
    خب سوريه هم ديگه تحريبم نداره و هواپيما ميخره...خوش بحالش.ببينيم كي نوبت ما ميشه!!
    سوالي كه داشتم اينه كه غير از ايران چه كشورهاي هايي در تحريم هستند؟؟
    کره شمالی و کوبا و زیمبابوه به غیر از ما تحریم هستند. روابط کره شمالی و کوبا با امریکا به سوی بهبودی است. ایران هم این طور که پیدا است روابطش با امریکا دارد بهتر میشود (هم ایران و هم امریکا اعلام کردن که امادی گفت و گو هستند ...) پس احتمال اینکه ما بتوانیم دوباره هواپیما بخریم زیاد است. من که امیدوار هستم. البته انتخاباط ایران هم اثر خواهد داشت. اگر تحریم ها را دیگر نداشته باشیم ما حد اقال نیاز به 120 فروند هواپیما داریم که در شرایط رکود اقتصادی برای تولید کنندگان ایرباس و بوینگ ایده ال است.:13:
    پس به فکر انتخاب هواپیما برای ایران باشید.
    #5 ارسال شده در تاريخ March 10th, 2009 در ساعت 18:40:07

6. nd_blacky ?????? ??
    nd_blacky
    هوانورد ارشد - سروان
    November 2007
    Germany
    287
    تعداد تشکر : 3,706

سلام دوستان
    من یکی که چشمم از این نوع اخبار آب نمی خوره. پس قرارداد خرید ایرباسهای 330 برای هما که در سال 1999به امضائ آقایان خاتمی و شیراک رسید چی شد. بعد از مدتی یک بهانه پیدا کردند و تحویل ندادند. من فکر نمیکنم که به این زودیها کسی و یا شرکتی هواپیما به ما بفروشد.
    انشاءال.. که من اشتباه فکر میکنم.
    #6 ارسال شده در تاريخ March 12th, 2009 در ساعت 19:42:06

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0