برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
 1. بلای آسمانی ?????? ??
  بلای آسمانی
  هوانورد نیمه فعال-استوار دوم
  January 2008
  ایران _ آذربایجان
  107
  تعداد تشکر : 499
  Thanked 260 Times in 58 Posts

  ??? ??? تلاش اسرائیل برای عقیم کردن سیستم اس ـ 300 ایرانی

  اسرئیل می‌خواهد دست‌کم 25 فروند از هواپیماهای جنگنده اف-35 یا همان استیلث که توانایی مقابله با سیستم ضد هوایی هشیار اس ـ 300 روسی را دارد، از آمریکا خریداری کند.

  به گزارش خبرنگار «تابناک»، خبرگزاری روسی «ریا نووستی» با اعلام این خبر، نوشت: تل آویو اعتقاد دارد که این جنگنده‌ها می‌توانند خطرات سیستم دفاع موشکی اس ـ300 روسی را که به ایران فروخته شده است، با به‌کارگیری یکسری از کامیوترهای شبیه‌ساز خنثی کند.

  هواپیمای جنگنده اف ـ 35 که توسط کمپانی لاکهید مارتین ساخته شده است، یکی از پیشرفته‌ترین هواپیماهای دنیا به شمار می‌رود که خریداری آن از سوی اسرائیل، باعث می‌شود که این رژیم بتواند این ناوگان را جایگزین ناوگان هواپیماهای مدل اف-15 و اف-16 خود کند.

  بنا بر این گزارش، درخواست رسمی وزارت دفاع اسرائیل در این هفته برای پنتاگون فرستاده شده است و برآورد می‌شود که قیمت هر کدام از این هواپیماها، حدود رقم نجومی صد میلیون دلار باشد.

  بر پایه این گزارش، اسرائیلی‌ها به دنبال تأمین سه هدف مهم با خرید این هواپیماها و بومی‌سازی آنها برای خود هستند؛ نخست، به هم پیوستگی سیستم‌های الکترونیکی ساخت اسرائیل با سیستم آمریکایی، دیگر این‌که به هم پیوستگی سیستم ارتباطی و مخابراتی اسرائیل با سیستم آمریکایی هواپیما و سرانجام، توانایی حل موضوعات و مشکلات تکنیکی و ساختاری هواپیما توسط کارشناسان اسرائیلی.

  قرار است، این قرارداد، در سال 2010 به امضا رسیده و نخستین تحویل این هواپیما در سال 2014 به اسرائیل صورت پذیرد.

  همچنین دولت اسرائیل می‌‌خواهد پنجاه هواپیمای دیگر را ـ که قدرت پرواز و فرود عمودی داشته باشند ـ در آینده نزدیک خریداری کند.

  در همین حال، اسرائیل همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا سیستم دفاع موشکی اس ـ 300 که قرارداد آن در سال 2007 بین ایران و روسیه به امضا رسیده است، در اختیار ایران قرار نگیرد.

  گفتنی است، سیستم دفاع موشکی اس ـ 300 دامنه‌ای به گستردگی 195 کیلومتر دارد و توانایی هدف گرفتن موشک‌ها و همچنین هواپیما‌ها از ارتفاع ده متری تا 27 کیلومتری را دارد.

  این یکی از سیستم‌های پیشرفته است که بسیاری از کارشناسان نظامی، آن را با سیستم دفاع موشکی پاتریوت US MIM - 104 مقایسه می‌کنند.


  منبع : http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=54993
  #1 ارسال شده در تاريخ July 11th, 2009 در ساعت 14:36:05

 2. Hamed26_avia ?????? ??
  Hamed26_avia
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  September 2007
  tehran
  421
  تعداد تشکر : 28
  Thanked 225 Times in 89 Posts

  ??? ??? RE: تلاش اسرائیل برای عقیم کردن سیستم اس ـ 300 ایرانی

  با تشکر...... ولی دوست عزیز شما تمام خبر را قرمز رنگ نوشتین.......چشم آدم خسته میشه!!!!!!

  اگر فقط تیتر یا قسمتهای مهم یا بخشی از خبر را با قرمز یا هر رنگی مینوشتید بهتر بود................
  #2 ارسال شده در تاريخ July 12th, 2009 در ساعت 01:21:41

 3. shadow ?????? ??
  shadow
  هوانورد عادی - سرباز یکم
  April 2009
  7
  تعداد تشکر : 0
  تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

  ??? ??? RE: تلاش اسرائیل برای عقیم کردن سیستم اس ـ 300 ایرانی

  كسى از دوستان از تعداد و نحوهِ تحويل اين سیستم ها خبر جديدى دارد ، تمام اخبار حاكى از انكار روسیه از وجود چنين معاملهِ تسلیحاتی هست و آنها بارها وجود آن را انكار كرده اند و همچين وجود چند گردان موشکی از s-۳۰۰ pmu2 در اطرافِ پايتخت به گوش ميرسد كه همش در حد شایعه مانده به قولی هر دم از اين باغ بری ميرسد
  #3 ارسال شده در تاريخ July 14th, 2009 در ساعت 02:27:22

 4. jalilnoori ?????? ??
  jalilnoori
  هوانورد عادی - گروهبان سوم
  July 2009
  30
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 11 Times in 9 Posts

  ??? ??? RE: تلاش اسرائیل برای عقیم کردن سیستم اس ـ 300 ایرانی

  ??? ??? ????? ???? ???? shadow
  كسى از دوستان از تعداد و نحوهِ تحويل اين سیستم ها خبر جديدى دارد ، تمام اخبار حاكى از انكار روسیه از وجود چنين معاملهِ تسلیحاتی هست و آنها بارها وجود آن را انكار كرده اند و همچين وجود چند گردان موشکی از s-۳۰۰ pmu2 در اطرافِ پايتخت به گوش ميرسد كه همش در حد شایعه مانده به قولی هر دم از اين باغ بری ميرسد
  به نظر می یاد مثل سابق روسها می خوان ببینن میشه سر این با امریکا و اسرائیل معامله بکنن اگه شد که هیچی اگه نشد می دن ایران
  #4 ارسال شده در تاريخ July 15th, 2009 در ساعت 23:19:02

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0