برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? 10 فروند هواپيماي ايران 140 به ناوگان ايران ايرتور مي‌پيوندد

  ه گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا»، سعيد حسامي، مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران "هما "، در جمع خبرنگاران خاطر نشان كرد: تمامي عملياتي كه لازم است يك ايرلاين در پروازهاي تأخيري انجام دهد، هم‌اكنون در ترمينال دو فرود‌گاه مهر‌آباد مشخص شده است.
  وي با بيان اينكه اگر كم‌كاري در زمينه كاهش تأخيرات انجام گيرد، لازم است مورد رسيدگي جدي قرار گيرد، افزود: سيستمي كه در حال حاضر جهت پرواز‌هاي تأخيري تهيه شده است به شكل يك قانون براي تمامي پروازها اجرا مي‌شود و مشخص مي‌كند كه در صورت تأخير چه عملياتي لازم است انجام شود.
  وي خاطرنشان كرد: پروازهايي كه به خاطر بدي آب و هوا كنسل مي‌شوند، براساس قوانين بين‌المللي هيچ تعهدي بر دوش ايرلاين‌ها قرار نمي‌دهند ولي شركت هما هيچ تفاوتي از لحاظ تأخير به علت بدي آب و هوا و تأخير به علت مسائل فني، در جهت پاسخگويي به مسافران، قائل نيست.

  *ورود 10 هواپيماي ايران 140 به ناوگان ايران ايرتور

  حسامي راجع به هواپيماي ايران 140 كه توسط شركت ايران ايرتور خريداري شده است، خاطرنشان كرد: قرارداد خريد 10 هواپيماي ايران 140 با شركت سازنده بسته شده است و به محض اينكه هواپيماها مورد تأييد سازمان هواپيمايي كشوري قرار بگيرد و آماده تحويل شوند.
  وي با بيان اين كه 4 فروند از اين هواپيماها آماده تحويل هستند، افزود: به زودي اين هواپيماها به ايرتور تحويل خواهد شد و اين در حالي است ايران ايرتور در حال واگذاري به بخش خصوصي است و از شركت هما جدا خواهد شد.
  حسامي اظهار داشت: هر هواپيمايي از جمله هواپيماي ايران 140 براساس ضوابط و استانداردهاي موجود موفق به كسب مجوز پرواز از سازمان هواپيمايي كشوري شود، مي‌تواند پرواز كند و در صورتي كه مجوز از طرف سازمان هواپيمايي كشور صادر نشود، هواپيماها اجازه ندارند در شركت‌هاي هواپيمايي پرواز كنند.
  مدير عامل هما ادامه داد: در حال حاضر چهار فروند از هواپيماهاي ايران 140 آماده تحويل است و كارخانه سازنده مدعي است تمام مجوزهاي لازم را از سازمان هواپيمايي كشوري كسب كرده است و يا كسب خواهد كرد.
  وي تأكيد كرد: مهم اين است كه هواپيماي ايران 140 هنگام تحويل، تمامي مجوزهاي پرواز سازمان هواپيمايي كشوري را دارا باشد و گرنه پرواز اين نوع هواپيما و يا هر هواپيماي ديگري كه مجوز سازمان هواپيمايي كشوري را نداشته باشد، امكان‌پذير نيست.
  #1 ارسال شده در تاريخ July 15th, 2009 در ساعت 17:56:43

 2. aviator_bac ?????? ??
  aviator_bac
  هوانورد عادی-استوار دوم
  July 2009
  Shiraz
  133
  تعداد تشکر : 14
  Thanked 233 Times in 81 Posts

  ??? ??? RE: 10 فروند هواپيماي ايران 140 به ناوگان ايران ايرتور مي‌پيوندد

  خدای من.. امیدوارم مشکلات این هواپیما رو حل کرده باشن..تا حالا دوبار کامل هواپیما ها به مدت زیادی گراند شدن و خلباناش بی کار شدن امیدوارم دوباره تکرار نشه.
  Airplane Can Fly Without Engine But Pilot Cannot Fly Without KNOWLEDGE
  #2 ارسال شده در تاريخ July 15th, 2009 در ساعت 19:56:54

 3. airbus f21 ?????? ??
  airbus f21
  هوانورد ارشد -سرهنگ دوم
  December 2008
  Iran-OIMY
  800
  تعداد تشکر : 935
  Thanked 3,275 Times in 649 Posts

  ??? ??? RE: 10 فروند هواپيماي ايران 140 به ناوگان ايران ايرتور مي‌پيوندد

  چه تعداد مسافر میتونه جابجا کنه؟
  #3 ارسال شده در تاريخ July 16th, 2009 در ساعت 22:59:44

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0