برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Babi Renjer ?????? ??
  Babi Renjer
  هوانورد عادی-استوار دوم
  August 2009
  Canes Venatici
  105
  تعداد تشکر : 54
  Thanked 238 Times in 97 Posts

  ??? ??? کمینه ی فعالیت خورشیدی و گرم شدن زمین

  کمینه ی فعالیت خورشیدی و گرم شدن زمین

  از سال 2002 تا 2008 کاهش فعالیت های خورشیدی باعث شده است تا تغییراتی دمایی در سطح زمین بوجود آید. این نتیجه ی تحقیق دانشمندان Judith Lean و David Rind است که به تازگی منتشر شده است.
  این دو تمام عوامل گرمایش زمین را مورد مطالعه قرار دادند از جمله: فوران آتشفشان ها، پدیده ی ال نینو، افزایش گاز های گلخانه ای و فعالیت های خورشیدی. ذرات معلق آتشفشانی عامل خنک کننده هستند. ال نینو و گازهای گلخانه ای عوامل گرم کننده هستند. چرخه های خورشیدی می تواند به هر دو صورت عمل کند. گرم ترین سالی که تا به حال تجربه شده است. سال 1998 می باشد که مصادف است با پدیده ی ال نینوی بزرگ سال 1997-98 . ال نینو قادر است تا تغییرات بسیاری را در دمای زمین بوجود بیاورد. ولی خورشید کاری بر عکس را انجام داده، فقط 0.1% کاهش در فعالیت های خورشیدی بین سال های 2002-2008 باعث خنثی کردن گازهای گلخانه ای شده و بنابراین ما دمایی تقریبا پایدار را بین این سال ها داشته ایم. ولی همچنان گاز های گلخانه ای افزایش پیدا می کنند و خورشید نیز بالاخره فعالیت های جدید خود را از سر خواهد گرفت و زمین گرم تر و گرم تر خواهد شد.


  #1 ارسال شده در تاريخ September 7th, 2009 در ساعت 17:50:55

 2. The Following User Says Thank You to Babi Renjer For This Useful Post:

  SKY MAN (September 7th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0