برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. First Officer ?????? ??
  First Officer

  کارشناس هوانوردی
  September 2007
  تهران
  1,188
  تعداد تشکر : 904
  Thanked 5,890 Times in 1,102 Posts

  new_1 تحريمهاي هوايي باعث بومي‌سازي دانش تعمير بوئينگ 747 شد

  خبرگزاري فارس: سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: اعمال تحريم‌هاي هوايي توسط آمريكا باعث شد متخصصان ايراني به دانش تعمير هواپيماهاي بوئينگ 747 دست پيدا كنند.

  رضا جعفرزاده سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبر فارس «توانا» با بيان اين مطلب، تصريح كرد: حمل و نقل هوايي در جهان با محوريت سازمان هواپيمايي بين‌المللي ايكائو icao و براساس دستورالعمل‌ها و قوانين مدون اين سازمان صورت مي‌گيرد.
  وي با بيان اينكه بعضي از كشورهاي غربي نيز تحت تأثير فشارهاي مقامات امريكايي قرار گرفتند، اضافه كرد: مقامات آمريكايي در طول سه دهه گذشته به توهم ضربه زدن به نام جمهوري اسلامي ايران و با هدف فلج كردن حمل و نقل هوايي ايران، محدوديت‌هاي زيادي را در فروش هواپيما و قطعات آن به كشور ايران اعمال كرده‌اند.
  جعفرزاده با بيان اينكه اين حركت آمريكايي‌ها صرفأ اقدام عليه جمهوري اسلامي نيست،‌ تصريح كرد: از آنجايي كه مسافران پروازها به لحاظ حجم جابجايي‌ها و تنوع پروازها صرفأ ايراني نبوده و از تمام مليت‌ها هستند، لذا اعمال محدوديت‌‌ها اقدام در جهت عدم رعايت اصول بي‌خطري پروازها، نقض دستورالعمل‌هاي تأكيد شده ايكائو و جفا به مسافران پروازها بوده است.
  وي همچنين با اشاره به اين كه عمده هواپيماها و ظرفيت‌هاي موجود ناوگان هوايي ايران از نوع غربي است، خاطرنشان كرد: ناوگان هوايي ايران در بخش خصوصي و دولتي، در واكنش به چنين تصميمي طي يكي دو دهه گذشته موفق شدند در بخش تعمير و نگهداري تمامي چك‌هاي هواپيماهاي پهن پيكر و حتي اورهال (تعميرات اساسي) هواپيماهاي بوئينگ 747 ‌در داخل، به طرز مطلوبي عمل كنند و به دستاورد‌هاي فني نيز در اين رابطه دست‌ يابند.

  *تحريم يكي از دلايل اصلي بروز سوانح هوايي

  سخنگوي سازمان هواپيمايي در پاسخ به چگونگي بروز سوانح در كشور، خاطرنشان كرد: اگرچه از نگاه متخصصان صنعت هوايي، بروز سوانح براي هر كشور و يا شركت هواپيمايي و انواع هواپيماها اجتناب‌ناپذير است، اما تأثير محدوديت‌هاي فروش هواپيما و قطعات آن را نمي‌توان در بروز سوانح بي‌تأثير دانست.

  * تحريمها سيستم بازرگاني شركت‌هاي آمريكايي را مختل كرده است

  جعفرزاده با بيان اينكه رويكرد سازمان هواپيمايي كشوري در توسعه ناوگان، حركت در جهت انتظارات مردم و ايجاد ناوگان هوايي با سن پايين و آسايش بيشتر است، اظهار داشت: با وجود شعارهاي انسان‌دوستانه آمريكايي‌ها، اعمال تحريم‌هاي آنها در بخش‌ هوايي، تضاد‌ آشكار عملكرد را به افكار عمومي جهان اثبات كرده است.
  وي تأكيد كرد: در سيستم بازرگاني نيز در برخي مقاطع اعمال تحريم موجب از دست دادن بسياري از مشتريان (شركت‌هاي هواپيمايي ايراني) كارخانه بوئينگ شده‌ است.
  ‌سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري خاطرنشان كرد: نوع نگاه مقامات آمريكايي به انسان‌ها به دنبال حضور در مناطق خاورميانه از جمله عراق و افغانستان و كشتار تعداد زيادي مردم بي‌دفاع و همچنين محدويت‌ها براي زير پا گذاشتن بي‌خطري پروازها، با شعار‌هاي انسان‌دوستانه و حمايت از حقوق بشر مقامات اين كشور كاملأ در تناقض است.
  قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

  خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
  چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
  #1 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 15:18:41

 2. The Following 2 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

  SKY MAN (September 12th, 2009), TOM (September 12th, 2009)

 3. ANADOLU ?????? ??
  ANADOLU
  هوانورد ارشد - مدير سابق
  August 2009
  ANKARA- TURKEY
  561
  تعداد تشکر : 2,987
  Thanked 2,113 Times in 519 Posts

  ??? ??? پاسخ : تحريمهاي هوايي باعث بومي‌سازي دانش تعمير بوئينگ 747 شد

  میگم اگه یه کم هم تحریم ها طول بکشه خدا رو چه دیدی ممکنه 747 رو تو خود ایران طراحی کنیم و بسازیم.
  #2 ارسال شده در تاريخ September 13th, 2009 در ساعت 13:27:23

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0