برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. First Officer ?????? ??
  First Officer

  کارشناس هوانوردی
  September 2007
  تهران
  1,188
  تعداد تشکر : 904
  Thanked 5,890 Times in 1,102 Posts

  new_1 اختصاص 700 ميليارد ريال براي اتمام طرحهاي نيمه تمام فرودگاه هاي کشور

  معاون خدمات عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‌هاي کشور گفت: حدود 700 ميليارد ريال -70ميليارد تومان -در سال جاري براي اتمام پروژه‌هاي نيمه تمام در فرودگاه‌هاي کشور اختصاص يافته است.

  "علي گل محمدي" روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي ايرنا، تعداد طرح‌هاي نيمه تمام فرودگاههاي کشور را حدود 40 طرح برشمرد و افزود: تکميل تمام طرح‌هاي نيمه تمام فرودگاهها براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در حال پيشرفت است که بيشتر آنها تا پايان سال جاري و مابقي نيز در سال آينده به پايان خواهند رسيد.
  وي سپس در خصوص طرح‌هاي نيمه تمام فرودگاههاي کشور، اظهار داشت: اين طرح‌ها بيشتر در زمينه‌هاي پايانه ها، فرودگاه‌ها و سطوح پروازي شامل باند فرودگاه، تاکسي‌وي‌ها و پارکينگ هواپيماها هستند.
  گل محمدي در خصوص تدوين طرح جامع فرودگاهي کشور، گفت: هم اکنون طرح جامع فرودگاه‌هاي اهواز و شيراز به پايان رسيده و تحويل شده ضمن اينکه طرح جامع فرودگاه اصفهان نيز به پايان رسيده و آماده تحويل است.
  معاون خدمات عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‌هاي کشور، ادامه داد: تاکنون کار تهيه و تدوين طرح جامع فرودگاهي شش فرودگاه بين‌المللي کشور به پايان رسيده و امسال نيز برنامه مطالعاتي فرودگاه بندرعباس و تبريز را در دستور کار داريم به گونه‌اي که مشاور آن انتخاب شده و فعاليت آن براساس برنامه به پيش مي‌رود.
  وي سپس از منتفي شدن حضور بخش خصوصي در طرح توسعه فرودگاه رامسر خبر داد و گفت: قرار بود براساس سرمايه‌گذاري بخش خصوصي طرح توسعه فرودگاه رامسر به اجرا در‌آيد که به سبب عقب نشيني اين بخش، سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در اين فرودگاه بي‌نتيجه ماند.
  گل محمدي اضافه کرد: با لغو قرار طرح توسعه فرودگاه رامسر با بخش خصوصي، عمليات توسعه اين فرودگاه براساس منابع عمومي و دولتي انجام خواهد شد.
  وي اظهار داشت: هم اکنون پيمانکار طرح توسعه فروگاه رامسر انتخاب شده و به محض اختصاص اعتبارات لازم طي دو هفته آينده، عمليات اجرايي آن شروع خواهد شد.
  گل محمدي در ادامه اعتبار مورد نياز اين طرح را حدود 12 ميليارد تومان برشمرد و گفت: هم اکنون منتظر هستيم تا چه ميزان اعتبار ابلاغ مي‌شود که براساس آن کار را شروع کنيم.
  قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

  خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
  چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
  #1 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2009 در ساعت 15:22:42

 2. The Following User Says Thank You to First Officer For This Useful Post:

  TOM (September 12th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0