برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Babi Renjer ?????? ??
  Babi Renjer
  هوانورد عادی-استوار دوم
  August 2009
  Canes Venatici
  105
  تعداد تشکر : 54
  Thanked 238 Times in 97 Posts

  new_1 اثر انگشت مریخی!

  حسگرهاي کاوشگر مريخ گرد Mars Reconnaissance از سطح اين سياره تصاوير شگفت‌انگيزي تهيه کرده است که نشان مي‌دهند در سطح سياره سرخ منطقه‌اي وجود دارد که شبيه اثر انگشت انسان است.
  حسگرهاي کاوشگر مريخ گرد Mars Reconnaissance از سطح اين سياره تصاوير شگفت‌انگيزيتهيه کرده است که نشان مي‌دهند در سطح سياره سرخ منطقه‌اي وجود دارد که شبيه اثرانگشت انسان است.حسگر نوري «تصويربرداري آزمايشاتعلمي با وضوح تصوير بالا » (HiRISE) که روي کاوشگر فضايي Mars Reconnaissance نصبشده، اين تصاوير را تهيه کرده است. اين کاوشگر در فاصله 300 کيلومتري از سطح مريخقرار دارد.  اين تصاوير بين ماه‌هاي آوريل و آگوست سال جاري تهيه شده اند و اکنون ناسا آنها رامنتشر کرده است. شگفت انگيزترين تصويري که در ميان اين عکسها وجود دارد، « اثر انگشتمريخ » است! اين اثر انگشت در منطقه « کوپراتس » واقع شده است.منطقه کوپراتس بخشي از سيستم عظيم دره‌هاي ژرف Valles Marineris است که در بيش ازچهار هزار کيلومتر در خط استواي مريخ گسترده شده است.  به گفته دانشمندان ناسا، اين خاک موجي شکل در اثر تغييرات مداوم آب و هوا که در مدتميليونها سال رخ داده ايجاد شده است. مریخ چهارمین سیاره در سامانه خورشیدی است که در مداری طویل‌تر از زمین و با سرعتی کمتر از زمین حرکت می‌کند. هر یک باری که به دور خورشید می چرخد معادل ۶۸۷ روز زمینی طول می‌کشد و شب و روز کمی طولانی‌تر از کره زمین دارد.

  parssky.com
  Sorry for those who think that know, but the donkey is less understood.
  #1 ارسال شده در تاريخ September 16th, 2009 در ساعت 06:24:31

 2. The Following User Says Thank You to Babi Renjer For This Useful Post:

  SKY MAN (September 16th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0