برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? پروازهاي داخلي در شش ماه نخست سال ، بيش از 18 درصد افزايش يافت

معاون عمليات هوانوردي شركت فرودگاههاي كشور از افزايش 2/18درصدي پروازهاي داخلي در شش ماه نخست امسال در مقايسه با شش ماه سال گذشته خبر داد.

بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشورمهندس محمود رسولي نژاد در اين باره افزود:تعداد پروازهاي داخلي در شش ماه نخست پارسال 60768 بود ، در حالي كه اين پروازها امسال به 71805 پرواز رسيد.

معاون عمليات هوانوردي شركت فرودگاهها گفت:طي اين مدت نشست و برخاست پروازهاي بين المللي نيز با 1/2 درصد افزايش روبرو شد و از 31404 پرواز در شش ماه اول سال 87 به 32049 پرواز در شش ماه نخست سال 88 رسيد.

وي با اشاره به بحران اقتصادي در منطقه و جهان گفت: طي شش ماه ياد شده، پروازهاي عبوري از فراز ايران همچون بسياري كشورها با كاهش روبرو شد كه اين كاهش بيش از 7 درصد بوده است.
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2009 در ساعت 20:21:08

2. The Following 2 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

SKY MAN (October 5th, 2009), nd_blacky (October 6th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0