برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

new_4 *توديع و معارفه مديرعامل هما و حاشيه‌هاي آن*

وزير راه:
    اكثر تاخيرها مديريتي است
    مراسم توديع كساني كه به ميز چسبيده‌اند با اكراه مي‌روم

مراسم توديع سعيد حسامي و معارفه‌ي فرهاد پرورش به عنوان مديرعامل و رييس هيات مديره شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي (هما) امروز با حضور وزير راه و ترابري ـ براي اولين بار طي چند مراسم توديع و معارفه‌ي روزهاي اخير ـ و با حاشيه‌هايي برگزار شد.

به گزارش خبرنگار راه خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حميد بهبهاني ـ وزير راه و ترابري ـ با ابراز شادي و شعف بسيار در اين مراسم، اظهار كرد: خيلي خوشحال هستم كه در جمع خانواده‌ي هما حضور دارم؛ البته يك سال است كه باهم كار كرديم اما متاسفانه با فاصله.

وي اظهار كرد: از من پرسيدند چرا اين همه تغيير و تحول و چرا تاكنون در هيچ يك از مراسم‌ توديع و معارفه‌ي مديران مجموعه‌ي راه و ترابري حاضر نشده‌ايد؟ كه بايد بگويم دلايل و خط مشي‌هايي دارم؛ به اعتقاد من آب يك جا زياد بماند مشكل پيدا مي‌كند و افراد بايد در لحظه‌ي غرور و مقام خوبي كه دارند، كنار بروند نه اينكه وقتي زمين خوردند؛ از دكتر حسامي در اوج غرور خواهش كرديم كه مسووليت خود را به فرد ديگري بسپارند و ايشان خيلي راحت پذيرفت و حضور من هم در اين مراسم به اين دليل است.

بهبهاني با اشاره به اينكه گرفتن پستي از فردي و سپردن آن به فرد ديگر باعث خوشحالي يكي و ناراحتي ديگري مي‌شود، اظهار كرد: به نظر من، اگر پستي را از كسي در مجموعه‌ي هما بگيرند بايد 10 ـ 15 گوسفند ذبح كنند كه راحت شده است.

وي افزود: اين به اين معنا نيست كه دكتر حسامي را به‌راحتي كنار بگذاريم. آشنايي حداقل 25 ساله با ايشان دارم و دانشجويي بسيار موفق بود اما زماني كه وارد هما شد اطلاعات زيادي از هما نداشت چون كار نكرده بود ولي امروز يك نيروي خوب است و در شان و تخصصشان فعاليت خواهند كرد.

وزير راه و ترابري گفت: آقاي پرورش كه نمي‌دانم 18 يا 22 سال است در هما فعاليت مي‌كنند از بين مجموعه‌ي هما انتخاب شدند و با ياري خداوند و همت پرسنل هما موفق خواهند بود؛ البته آنچه كه هم‌اكنون درباره زيادي تاخيرات هما مي‌شنويم و اينكه مطرح مي‌شود، توجهي به اين موضوعات نمي‌شود، همچون تيري در قلب من است.

وي اظهار كرد: انتظارات من هم مقداري زياد است به دليل اينكه شما را مثل خودم حساب مي‌كنم و مي‌خواهم هميشه سرافراز باشيد و زماني كه اعلام مي‌كنيم كارمند هما هستيد كسي نتواند از شما ايراد بگيرد؛ الان بگوييد كارمند هما هستيد، مي‌گويند تاخيرات هما بسيار زياد است، بي‌توجهي‌اش بسيار زياد است؛ البته اكثر تاخيرات مديريتي است.

بهبهاني اظهار كرد: به كادر خلبانان كشورمان افتخار مي‌كنم.

وي در پايان نيز علت تاخير خود ( يك ساعت و 50 دقيقه) براي حضور در اين مراسم را ارائه توضيحات به مجلس درباره برخي از مسائل و حضورش در ساعت 9 صبح در مجلس شوراي اسلامي عنوان كرد.

در پايان نيز حميد بهبهاني حكم مشاور عالي وزير را به دكتر سعيد حسامي داد.

حـــاشـيـه‌هـا

ـ بهبهاني در جريان تقدير از حسامي اظهار كرد: به خاطر هدايايي كه ديدم من هم به هوس افتادم از رييسمان تقاضا كنم كه ما را بركنار كنند.

ـ با توجه به اتفاقات و تصميمات اخير وزارت راه و ترابري و همچنين عدم حضور وزير راه طي چند روز اخير در جمع رسانه‌ها، خبرنگاران با سوالات متعددي منتظر دريافت پاسخ خود از مقام عالي اين وزارتخانه بودند، اما بهبهاني در حالي از سالن خارج شد كه جمع زيادي از افراد همراه وي را در بر گرفته بودند. با اين حال خبرنگاران پرسش‌هاي خود را به گوش وي رساندند.

ـ بهبهاني در پي پرسشي مبني بر اينكه وزير راه در مراسم توديع چند روز پيش محمدعلي نوريان، ‌معاون وزير و رييس سازمان هواشناسي كه 28 سال در اين سازمان فعاليت كرده‌ بود، شركت نكرد، همچنين اظهارات نوريان به خبرنگاران مبني بر اينكه وزير به او حكمي نداده و هنوز رييس سازمان هواشناسي است و اين بركناري را قبول ندارد، با لبخندي اظهار كرد:‌ آقاي نوريان شوخي كرده‌اند!

- وزير همچنين بيان كرد، مديراني كه حكم بركناري خود را راحت قبول مي‌كنند خودم در مراسمشان مي‌روم و جاهايي كه به ميز چسبيده باشند با اكراه مي‌روم.

ـ وي درباره‌ي مديرعامل جديد راه‌آهن و تغييرات مديرعامل سازمان بنادر نيز لبخندي زد و گفت: صبر داشته باشيد كمي تحمل كنيد!

ـ با توجه به اينكه اين مكالمات در حين راه رفتن در راهرو و حيات شركت هواپيمايي هما انجام مي‌شد، يكي از خبرنگاران با اعتراض به وزير راه و ترابري اظهار كرد: آقاي وزير! به حرمت خبرنگاران كمي صبر كنيد و بايستيد و پاسخ دهيد؛ شما كه محافظان زيادي داريد بقيه‌ي دوستان هم محافظ شما شده‌اند و اجازه‌ي حضور به خبرنگاران را نمي‌دهند.

وي خنديد و اظهار كرد: من محافظ ندارم خداوند محافظ همه و محافظ من است.

در نهايت مديركل روابط عمومي وزارت راه به خبرنگاران قول مصاحبه و كنفرانس مطبوعاتي را دارد.
    #1 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2009 در ساعت 21:53:50

2. The Following User Says Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

orasess (October 23rd, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0