برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? اسپانيا مشاركت خود را در توليد ايرباس 350 افزايش مي دهد

دولت اسپانيا اعلام كرد: در صورتي كه دولت هاي انگليس و آلمان ميزان مشاركت خود را در توليد ايرباس 350 كاهش دهند، دولت اين كشور حاضر است سرمايه گذاري خود را در توليد اين هواپيما افزايش دهد.

به گزارش رويترز در حال حاضر فقط 10 درصد از عمليات توليد نسل جديد اين هواپيماي فيبر كربني، كه براي رقابت با بوئينگ 787 طراحي شده است، به دولت اسپانيا واگذار شده است. به رغم اين كه شركت هواپيماسازي ايرباس اعلام كرده است در توليد هواپيماي جديد از كليه ي 55 هزار پرسنل خود استفاده خواهد كرد، ولي كارشناسان معتقدند در توليد مدل هاي جديد، هزاران نفر را به صورت مستقيم و غير مستقيم جذب بازار كار مي شوند و دولت اسپانيا نمي خواهد اين موقعيت استثنايي را از دست بدهد.

بر اساس اين گزارش سهم مشاركت آلمان در توليد اين هواپيما در حدود 34 است كه سه تا چهار درصد كمتر از سهم سنتي اين كشور در توليدات ايرباس مي باشد. تحليلگران مي گويند: آلماني ها با كاهش مشاركت خود در توليد ايرباس 350 درصدد افزايش ميزان مشاركت خود در ساخت هواپيماهاي پر فروشي مانند ايرباس 320 مي باشند. همچنين، بر خلاف ساير هواپيماهاي ايرباس، كه به طور مشترك در تولوز و هامبورگ مونتاژ مي شوند، خط توليد هواپيماي تك راهرو جديد ايرباس در هامبورگ قرار دارد.

اين گزارش حاكي است: سهم مشاركت فرانسه و آلمان در توليد ايرباس 350 نيز يكسان نيست و در حالي كه فرانسه سهم سنتي خود را حفظ كرده است، آلمان اندكي نقش خود را كاهش داده است.

اين در حالي است كه از زمان تشكيل كنسرسيوم ايرباس در سال هاي دهه ي 60 سده ي بيستم، همواره سهم فرانسه و آلمان به يك اندازه و به ميزان 5/37 درصد بوده است و اين اولين بار است كه آلمان در توليد يكي از جت هاي ايرباس، سهمي كمتر از فرانسه دارد. ناگفته نماند عمليات مونتاژ ايرباس 350 نيز در فرانسه انجام خواهد شد
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ October 10th, 2009 در ساعت 20:00:54

2. The Following 3 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

orasess (October 11th, 2009), بهرام 0098 (October 11th, 2009), سجیل (October 10th, 2009)

3. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

??? ??? پاسخ : اسپانيا مشاركت خود را در توليد ايرباس 350 افزايش مي دهد

فرض کن! چقدر آدم جذب کار می شن؟!!!
    اونوقت تو ایران با این همه استعداد و نیروی انسانی!

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#2 ارسال شده در تاريخ October 11th, 2009 در ساعت 00:33:38

4. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

خوب اره دیگه اینم فرض کن چقدر عشق خلبانی میره سر کار ماهم از این ابوطیاره ها قدیمی راحت میشیم
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #3 ارسال شده در تاريخ October 11th, 2009 در ساعت 19:28:59

5. The Following User Says Thank You to First Officer For This Useful Post:

orasess (October 12th, 2009)

6. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

??? ??? ????? ???? ???? first officer ????? ??? ??
    خوب اره دیگه اینم فرض کن چقدر عشق خلبانی میره سر کار ماهم از این ابوطیاره ها قدیمی راحت میشیم
    موافقم

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#4 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2009 در ساعت 00:31:34

7. The Following User Says Thank You to orasess For This Useful Post:

First Officer (October 12th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0