برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. First Officer ?????? ??
  First Officer

  کارشناس هوانوردی
  September 2007
  تهران
  1,188
  تعداد تشکر : 904
  Thanked 5,890 Times in 1,102 Posts

  ??? ??? ياتا ترافيك بار و مسافر ماه اوت را منتشر كرد

  مديركل ياتا در سخناني اهداف صنعت هواپيمايي را تبيين، و وضعيت ترافيك بار و مسافر شركت هاي عضو اين نهاد بين المللي را در ماه اوت سال جاري تشريح كرد. به گزارش رويترز "جييواني بسيگناني" با بيان اين كه تلاش براي كاهش 50 درصدي انتشار آلاينده هاي زيست محيطي را مهم ترين هدف ياتاست، افزود: شركت هاي هواپيمايي عضو ياتا تا سال 2020، ميزان انتشار آلاينده هاي زيست محيطي را به كمتر از 50 درصد ميزان كنوني كاهش خواهند داد.

  وي در ادامه تشويق شركت هاي هواپيمايي به تسويه ي بدهي هاي خود را از ديگر اقدامات ياتا دانست و گفت: بروز بحران اقتصادي و كاهش تقاضا براي حمل و نقل هوايي، شركت هاي هواپيمايي را با بدهي هاي سنگيني مواجه ساخته است كه بايد براي پرداخت به موقع آنها برنامه ريزي شود.

  بسيگناني در ادامه به وضعيت ترافيك ماه اوت شركت هاي هواپيمايي اشاره كرد و گفت: در اين ماه ترافيك مسافري نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 1/1 درصد كاهش داشت، اما در مقايسه با كاهش 9/2 درصدي ترافيك در ماه ژوئيه، آمار مناسبي محسوب مي شود.

  وي افزود: در اين ماه، ترافيك بار غير تجاري (فريت) نيز 6/9 درصد كاهش داشت، ولي نسبت به ترافيك ماه ژوئيه وضعيت ترافيك اندكي بهبود يافته است. مديركل ياتا يادآور شد: در ماه گذشته، فقط ترافيك شركت هاي هواپيمايي خاورميانه رشد نسبي داشته است كه اين رشد در بخش فريت و مسافري به ترتيب سه و 8/10 درصد گزارش شده است.

  وي در پايان با تكرار سخنان هفته ي گذشته تصريح كرد: نرخ بليت در هفته هاي اخير تثبيت شده است، اما اين نرخ ها در حدي نيستند كه صنعت را به سودآوري برسانند.
  قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

  خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
  چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
  #1 ارسال شده در تاريخ October 10th, 2009 در ساعت 20:04:28

 2. The Following 2 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

  ANADOLU (October 10th, 2009), SKY MAN (October 11th, 2009)

??????? ?????

 1. ????: 18
  ????? ?????: January 4th, 2012, 09:59:15

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0