برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 8 ?? 8
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? ترافيك مسافري خطوط هوايي رايان اير در ماه سپتامبر با رشد دو رقمي همراه شد

ترافيك مسافري شركت هواپيمايي رايان اير در ماه سپتامبر سال جاري 17 درصد افزايش داشته است. به گزارش رويترز در ماه سپتامبر بيش از شش ميليون و 120 هزار نفر با هواپيماهاي اين شركت جابه جا شدند كه اين ميزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 12/5 درصد افزايش داشته است.

ضريب حمل مسافر اين شركت نيز با يك درصد افزايش نسبت به سپتامبر سال گذشته، به 85 درصد رسيد. اما به رغم موفقيت هاي ارزشمند اين شركت، ارزش سهام رايان اير در روزهاي اخير تغييري نداشت و بر روي 41/3 يورو ثابت ماند.

اين در حالي است كه ترافيك مسافري شركت هاي بزرگ بريتانيا مانند بريتيش ايرويز با كاهش محسوسي همراه بوده است. در ماه سپتامبر بريتيش ايرويز موفق شد فقط دو ميليون و 920 هزار نفر با هواپيماهاي بريتيش ايرويز مسافرت كردند كه اين ميزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، 7/1 درصد كاهش داشته است. همچنين، در اين مدت ضريب حمل بار هواپيماهاي بريتيش ايرويز نيز 3/81 بود كه نسبت به سپتامبر سال گذشته 4/1 درصد افزايش داشته است.

بر اساس اين گزارش در ماه سپتامبر تقاضا براي سفر در بخش هاي درجه يك و تجاري بريتيش ايرويز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 9/7 درصد كاهش داشت، در حالي كه اين كاهش براي بخش عادي فقط 0.7 درصد بوده است.
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ October 11th, 2009 در ساعت 19:38:39

2. The Following 4 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

irufo (October 12th, 2009), SKY MAN (October 11th, 2009), orasess (October 12th, 2009), بهرام 0098 (October 11th, 2009)

3. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

??? ??? پاسخ : ترافيك مسافري خطوط هوايي رايان اير در ماه سپتامبر با رشد دو رقمي همراه شد

چه عجیب!
    در حالیکه انتظار می رفت قسمت عادی کاهش پیدا کنه قسمت درجه یک کم شده؟؟
    این خبر صحت و سقمش تا چه حد هستش؟

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#2 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2009 در ساعت 02:12:42

4. The Following User Says Thank You to orasess For This Useful Post:

SKY MAN (October 12th, 2009)

5. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

Exclamation پاسخ : ترافيك مسافري خطوط هوايي رايان اير در ماه سپتامبر با رشد دو رقمي همراه شد

??? ??? ????? ???? ???? orasess ????? ??? ??
    چه عجیب!
    در حالیکه انتظار می رفت قسمت عادی کاهش پیدا کنه قسمت درجه یک کم شده؟؟
    این خبر صحت و سقمش تا چه حد هستش؟
    نه اتفاقا....
    تقاضا برای سفرهای پرهزینه با توجه رکود اقتصادی کاهش پیدا کرده و امری طبیعی است فرست کلاس و بیزینس کلاس مشتری کمی داشته باشند....
    #3 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2009 در ساعت 02:39:13

6. The Following User Says Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

orasess (October 12th, 2009)

7. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

??? ??? پاسخ : ترافيك مسافري خطوط هوايي رايان اير در ماه سپتامبر با رشد دو رقمي همراه شد

با سلام يه چيز مي گم خندتون بگيره
    من يكي از فاميلام چند ماه پيش با رايان اير از يه جاي اروپا رفت يه جاي ديگه بعد حلا گوش كنيد قضيه رو

تعريف ميكرد كه:
    ما بدون عجله به سمت هواپما مي رفتيم كه سوارش بشيم ولي مي ديديم كه مردم دارن بدو بدو مي رن پيش خودمون گفتيم اينا مثل اينكه از ما نديد بديد ترنا خلاصه مي گفت وقتي سوار شديم تازه فهميديم قضيه از چه قراره
    بليطا شماره نداشتن برا همين مسافرا براي جاي خوب و اينكه بغل هم بيافتن در حال تلاش بودن حرص مي زدن
    حالا اين اولشه
    مي گفت هواپما راه افتاد بعد از اينكه fl18 رد كرد ديديم كه مهماندارا مثل اينايي كه وسط عوارضي سوار اتوبوس ميشن چيپس و پفك وساندويچ و...مي فروشن شروع كردن به تبليغ كردن و فروختن .
    مي گفت قيمتاش گرون بود ولي يه سريا خريدن، اين از اين ، حالا قسمت وحشتناكش مونده
    مي گفت يه 20 دقيقه كه مونده بود برسيم فرودگاه يه دفعه خلبان از تو ميكرو فونش گفت كه حراج همه چي 3 يورو....

ديگه من نمي دونم چي بگم....

تازه مي گفت يه طرح جديد دارن كه اونم هست: مسافر سرپايي
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #4 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2009 در ساعت 10:44:09

8. The Following 2 Users Say Thank You to Morpheus For This Useful Post:

orasess (October 12th, 2009), بهرام 0098 (October 16th, 2009)

9. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188

بله شرکتا برای کم کردن هزینه هاشون حتی متصدی کارت و بارو مهماندارو یکی در نظر میگیرن و این کارتای سیف پن که جلوی صندلی هست برای اینکه خراب نشه برروی میز غذا چاپ یکنن

#5 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2009 در ساعت 15:23:05

10. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

??? ??? ????? ???? ???? cpt reza ????? ??? ??
    با سلام يه چيز مي گم خندتون بگيره
    من يكي از فاميلام چند ماه پيش با رايان اير از يه جاي اروپا رفت يه جاي ديگه بعد حلا گوش كنيد قضيه رو

تعريف ميكرد كه:
    ما بدون عجله به سمت هواپما مي رفتيم كه سوارش بشيم ولي مي ديديم كه مردم دارن بدو بدو مي رن پيش خودمون گفتيم اينا مثل اينكه از ما نديد بديد ترنا خلاصه مي گفت وقتي سوار شديم تازه فهميديم قضيه از چه قراره
    بليطا شماره نداشتن برا همين مسافرا براي جاي خوب و اينكه بغل هم بيافتن در حال تلاش بودن حرص مي زدن
    حالا اين اولشه
    مي گفت هواپما راه افتاد بعد از اينكه fl18 رد كرد ديديم كه مهماندارا مثل اينايي كه وسط عوارضي سوار اتوبوس ميشن چيپس و پفك وساندويچ و...مي فروشن شروع كردن به تبليغ كردن و فروختن .
    مي گفت قيمتاش گرون بود ولي يه سريا خريدن، اين از اين ، حالا قسمت وحشتناكش مونده
    مي گفت يه 20 دقيقه كه مونده بود برسيم فرودگاه يه دفعه خلبان از تو ميكرو فونش گفت كه حراج همه چي 3 يورو....

ديگه من نمي دونم چي بگم....

تازه مي گفت يه طرح جديد دارن كه اونم هست: مسافر سرپايي
    تازه دارن به استاندارد ساها نزدیک می شن
    بابام که چند سال پیش با یکی از هواپیماهای ساها به جنوب رفته بود تعریف می کرد یه چی تو همین مایه ها بوده

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#6 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2009 در ساعت 15:26:18

11. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

??? ??? ????? ???? ???? orasess ????? ??? ??
    تازه دارن به استاندارد ساها نزدیک می شن
    بابام که چند سال پیش با یکی از هواپیماهای ساها به جنوب رفته بود تعریف می کرد یه چی تو همین مایه ها بوده
    چه ميدونم ديگه بابا تو ساها خلبان نمياد داد بزنه بگه حراج.....آتيش زدن به مالم
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #7 ارسال شده در تاريخ October 16th, 2009 در ساعت 14:40:08

12. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188

??? ??? ????? ???? ???? cpt reza ????? ??? ??
    چه ميدونم ديگه بابا تو ساها خلبان نمياد داد بزنه بگه حراج.....آتيش زدن به مالم

]چرا صبر کن اونم میشه

#8 ارسال شده در تاريخ October 16th, 2009 در ساعت 14:44:34

??????? ?????

1. ????: 0
    ????? ?????: July 25th, 2011, 10:04:49
  2. ????: 0
    ????? ?????: June 5th, 2011, 09:31:32
  3. ????: 6
    ????? ?????: March 10th, 2011, 18:56:25

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0