برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? 28 مهر روزکنترلر

درآستانه 28 مهر ماه ، روز جهاني كنترلر ، دبيركل جامعه متخصصين مراقبت پرواز ايران اين روز خجسته را به همكاران سخت كوش مراقبت پرواز تبريك گفت.

بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور ابراهيم مرادي طي پيامي از طرف خود و به نيابت از هيات مديره و مسئولان كارگروههاي جامعه متخصصين مراقبت پرواز ايران براي مردان و زنان زحمتكشي كه مسئوليت خطير و حياتي مراقبت پرواز را بر عمده دارند آرزوي موفقيت كرده است.

روابط عمومي شركت فرودگاهها نيز در آستانه روز جهاني مراقبت پرواز با انتشار بيانيه اي اين روز پرميمنت را به همكاران پرتلاش مراقبت پرواز كشور تبريك گفت
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ October 19th, 2009 در ساعت 21:13:26

2. The Following 3 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

ANADOLU (October 19th, 2009), SKY MAN (October 19th, 2009), orasess (October 20th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0