برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. First Officer ?????? ??
  First Officer

  کارشناس هوانوردی
  September 2007
  تهران
  1,188
  تعداد تشکر : 904
  Thanked 5,890 Times in 1,102 Posts

  ??? ??? لوفت هانزا هواپيماهاي خود را تعدیل میدهد

  شركت هواپيمايي لوفت هانزا اعلام كرد: به دليل راهبرد اين شركت براي از رده خارج نمودن هواپيماهاي كوچك خود، پروازهاي لوفت هانزا در فصل زمستان تا 4/7 درصد ميزان كنوني كاهش خواهد يافت.
  به گزارش رويترز لوفت هانزا اعلام كرده است كاهش پروازها كه از 25 اكتبر اجرايي مي شود، ابتدا از مسيرهاي داخلي و اروپايي آغاز خواهد شد، چرا كه بيشتر هواپيماهايي كه در اين مسيرها پرواز مي كنند، از نوع هواپيماهاي بدنه باريك هستند و تا زمان جايگزين نمودن هواپيماهاي جديد در اين مسيرها، پروازهاي داخلي و اروپايي كاهش محسوسي خواهند داشت.
  بر اساس اين گزارش، اين شركت كه از لحاظ فروش بزرگ ترين شركت اروپا به شمار مي رود، هم اكنون به 194 فرودگاه جهان در 79 كشور پرواز مي كند. اين در حالي است كه لوفت هانزا در چند ماه اخير، به دلايل اقتصادي، پروازهاي خود را به برخي از اين فرودگاه ها مانند فرودگاه ايروان (ارمنستان) و بريستول (انگلستان) كاهش داده است.
  اين شركت اعلام كرده است با توجه به اين كه كاهش پروازها موجب كاهش درآمد شركت خواهد شد، لوفت هانزا در نظر دارد براي جبران اين كاهش درآمد، پروازهاي خود را در برخي مسيرها، از جمله ايالات متحده، افزايش دهد. مدير عامل لوفت هانزا در خصوص دلايل اين كار مي گويد: ما در صدد اصلاح شبكه ي پروازي خود هستيم و پس از اتمام كار، فقط مسير هاي سودآور را حفظ خواهيم كرد.
  پيش تر لوفت هانزا اعلام كرده بود مجموع ترافيك مسافري اين شركت (با لحاظ نمودن ترافيك اتريش ايرلاينز و هواپيمايي ميدلند كه اكثر سهام آنها در اختيار لوفت هانزاست) 25 درصد افزايش داشته است.
  قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

  خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
  چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
  #1 ارسال شده در تاريخ October 20th, 2009 در ساعت 21:32:29

 2. The Following 3 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

  Mohammad Tomcat (October 21st, 2009), orasess (October 21st, 2009), SALMAN (October 21st, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0