برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? برنامه پروازها و علت تاخیر پرواز حجاج

  [size=medium]برنامه پروازها و علت تاخیر پرواز حجاج[/size]

  سازمان هواپیمایی کشوری علت تاخیر برخی پروازهای حجاج را ازدحام در فرودگاه جده و بی نظمی در پروازهای برگشت اعلام کرد.

  به گزارش شبکه خبر، به نقل از خبرنگار صدا و سیما،مسئول روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مسئولان هواپیمایی عربستان ، ترافیک شدید و ازدحام حجاج به ویژه در روزهای اغازین برگشت در فرودگاه جده را علت این ناهماهنگی ها مطرح می کنند.
  رضا جعفر زاده با اشاره به بازگشت سه میلیون حجاج از عربستان گفت : حجم زیاد نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه جده و ناهماهنگی مسئولان فرودگاه در مدیریت این پروازها سبب شده است مشکلات روزهای اول استمرار یابد.
  وی افزود : البته قول داده اند با کاهش پروازها این مشکل برطرف شود.

  جعفرزاده درباره اینکه چرا تاخیر پروازها به حجاج اعلام نمی شود تا در فرودگاه جده معطل نشوند گفت : تاخیرها را سازمان حج برای اعلام به کاروان ها اعلام می کند.

  مدیر روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی هم درباره علت تاخیر برخی پروازهای حجاج از جده گفت : حجاج هر سال در هفته اول به علت بیشتر بودن پروازهای بازگشت حجاج در فرودگاه جده با مشکل مواجه می شوند و این فرودگاه پاسخگوی این حجم از مسافر نیست.

  شاهرخ نوش آبادی با تاکید بر اینکه هواپیما های هما اماده بازگرداندن حجاج هستند و حتی برای پیشگیری از تاخیر در پرواز حجاج در صورت بروز نقص فنی ، هواپیماهای جایگزین در نظر گرفته شده است ، گفت : فرودگاه جده امکانات و فضای لازم را برای ساماندهی این پروازها ندارد.

  وی افزود : تا مسئولان فرودگاه جده به هواپیماها اجازه فرود ندهند با وجود آمادگی کامل نمی توانیم در فرودگاه جده حاضر شویم.
  این مقام مسئول در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بخشی از حجاج با هواپیماهای سعودی وارد کشور می شوند، گفت: پروازهای این شرکت نیز تاخیر داشته است.
  [size=medium]نوش آبادی گفت : برای اطلاع رسانی درباره زمان بازگشت کاروانهای حجاج با هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تلفن 46625151 با پنج خط در نظر گرفته شده است. [/size]

  مسئول روابط عمومی سازمان حج و زیارت هم گفت : پروازهای دو روز اول ایران ایر از جده تاخیر زیادی داشته است.

  عبدالله نصیری افزود : ستاد حج جمهوری اسلامی ایران در مکه مکرمه از کاروان هایی که پروازهای آنها با چند ساعت تاخیر انجام می شود ، خواسته است از انتقال حجاج به فرودگاه جده خودداری کنند.

  سازمان حج و زیارت تاخیر امروز پروازهای ایران ایر را به این شرح اعلام کرد:
  پرواز شماره 2024 جده - تهران به جای ساعت دو و 10 دقیقه ، ساعت11 و پرواز شماره 2026 تهران به جای ساعت سه و 50 دقیقه، ساعت 12و 30 دقیقه انجام شد و پرواز 2030 تهران به جای هفت و 50 دقیقه ، ساعت 20 انجام می شود.

  پرواز 2028 بندرعباس به جای ساعت پنج و 50 دقیقه ، ساعت 10 و 45 دقیقه انجام شد و پرواز 2036 تبریز به جای 13و 50 دقیقه ، ساعت22 امشب و پرواز 2222 تبریز به جای 18 و 10 دقیقه ، ساعت 6و 50 دقیقه فردا انجام می شود.

  پرواز 5306 هواپیمایی سعودی هم که قرار بود16و 30 دقیقه به مشهد انجام شود ، 19و 15 دقیقه انجام خواهد شد.
  #1 ارسال شده در تاريخ December 14th, 2008 در ساعت 21:14:24

 2. SPACE MAN ?????? ??
  SPACE MAN

  کارشناس هوانوردی
  November 2008
  tehran
  634
  تعداد تشکر : 711
  Thanked 2,912 Times in 534 Posts

  ??? ??? RE: برنامه پروازها و علت تاخیر پرواز حجاج

  یه سوال...ایران با کدوم هواپیما حجاج تایلندی رم ترانسفر کرده؟ هواپیما مخفی داریم؟
  #2 ارسال شده در تاريخ December 14th, 2008 در ساعت 22:30:43

 3. A380 ?????? ??
  A380
  هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
  October 2008
  ایران
  259
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 72 Times in 35 Posts

  ??? ??? RE: برنامه پروازها و علت تاخیر پرواز حجاج

  ما در روزیکی مانده به آخر حجاج تایلندی را ترانسفر کردیم و در روز دوشنبه آآخرین سری حجاج از تهران پریدند و واقعا از ظرفیت جابه جایی مون کم نشده.
  در مورد تاخیر ها یک مورد جالبه همه که مثل شما 10بار هواپیما سوار نشدن خیلی ها بار اولشونه مخصوصا در شهرستان ها حالا اینم به کنار بعضی ها سالخوردههستند و واقعا باید مراعات کرد اگر والدین یا خودتون چنین تجربه ای را داشته باشید واقعا می فهمید چه شیر تو شیریه پارسال که اعلام کردن 2.5 میلیون رفتند زیارت سفارت ایران اعلام کرد که تعداد5 تا 5.5 میلیون بوده امسال که اعلام کردن 3 میلیون تخمین 6 میلیونی دور از انتظار نیست.
  واقعا هندلینگ حج چون فقط در یک زمان خاص اتفاق میفته سخته.
  #3 ارسال شده در تاريخ December 15th, 2008 در ساعت 12:14:11

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0