برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? ترافيك فرودگاه دبي در هشت ماه نخست سال افزايش داشته است

در ماه سپتامبر بيش از سه ميليون و 100 هزار نفر از فرودگاه دبي جابه جا شدند كه اين ميزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، 5/19 درصد افزايش داشته است.
    به گزارش مركز هوانوردي آسيا-اقيانوسيه در هشت ماه نخست سال جاري، بيش از 30 ميليون نفر از فرودگاه بين المللي دبي جابه جا شده اند كه اين ميزان در مقايسه با مدت مشابه در سال گذشته، دو ميليون و 100 هزار نفر افزايش داشته است.
    "پل گريفيتس"، مدير عامل فرودگاه هاي دبي در اين خصوص مي گويد: در ميان 10 فرودگاه برتر جهان، اين فرودگاه تنها فرودگاه جهان است كه در پايان هر فصل، رشد ترافيك مسافري آن مثبت بوده است.
    وي افزود: در حالي كه ترافيك بسياري از فرودگاه هاي بزرگ جهان با رشد منفي همراه است، ترافيك مسافري فرودگاه دبي در مسيرهاي آسيايي 35 درصد، در مسيرهاي اروپاي غربي 21 درصد و در بازارهاي بزرگ 20 درصد افزايش داشته است.
    گريفيتس گفت: تا ژانويه ي 2010 بيش از 100 شركت هواپيمايي مستقر در فرودگاه دبي به 200 مقصد مختلف، پرواز خواهند داشت
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ October 26th, 2009 در ساعت 19:34:52

2. The Following 2 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

SKY MAN (October 27th, 2009), orasess (October 26th, 2009)

??????? ?????

1. ????: 18
    ????? ?????: January 4th, 2012, 09:59:15

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0