برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. First Officer ?????? ??
  First Officer

  کارشناس هوانوردی
  September 2007
  تهران
  1,188
  تعداد تشکر : 904
  Thanked 5,890 Times in 1,102 Posts

  ??? ??? هواپيمايي الاتحاد برقراري پنجاه و ششمين پرواز خود را جشن گرفت

  بسياري از مسافراني كه در جشن برقراري پنجاه و ششمين مسير پروازي هواپيمايي الاتحاد شركت داشتند، حتي اسم اين شركت را هم نمي توانستند به درستي تلفظ كنند. به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس هواپيمايي الاتحاد كه برقراري پرواز ابوظبي-شيكاگو را در فرودگاه اوهر جشن مي گرفت، بيش از 200 نفر را براي اين مراسم دعوت كرده بود.
  در حاشيه ي اين مراسم، "جيمز هوگان"، مدير عامل هواپيايي الاتحاد، براي حاضرين سخنراني كرد و سپس مسافران با خدماتي كه الاتحاد در بخش هاي درجه يك و تجاري خود ارائه مي دهد، آشنا شدند.
  هوگان در اين مراسم گفت: هواپيمايي الاتحاد شش سال پيش تاسيس شد و در اين مدت 56 مسير پروازي ايجاد كرده است كه به عبارت بهتر، اين شركت در هر 40 روز يك مسير به شبكه ي پروازي خود اضافه كرده است.
  وي يادآور شد: برقراري پرواز به فرودگاه اوهر حاوي اين پيام است كه به رغم برخي تصورات، الاتحاد شركت تازه واردي نيست كه به مدد كمك هاي دولتي سرپا باشد، بلكه شركتي است كه به اتكاي پرسنل كارآمد و برنامه ريزي مطلوب، توانسته است در بي سابقه ترين بحران مالي، عملكرد موفقي داشته باشد. مديرعامل هواپيـمايي الاتحاد تصريح كرد: موفقيت پرواز ابوظبي-شيـكاگو ثابت كرد اين شركت هيچ پروازي را بدون برنامه و "باري به هر جهت" برقرار نمي كند.
  هوگان گفت: از ابتداي برقراري اين پرواز 15 ساعته، ضريب اشغال هيچ پروازي كمتر از 75 درصد نبوده است كه اين ميزان بيانگر مطالعات دقيق، و با برنامه بودن الاتحاد است. وي تصريح كرد: پرواز اين مسير با يك پرواز در هفته آغاز شد و هم اكنون به چهار پرواز در هفته رسيده است و در نظر داريم از ماه ژانويه اين پروازها را به صورت روزانه انجام دهيم.
  گفتني است طبق آمار رسمي اتحاديه ي بين المللي فرودگاه ها، فرودگاه اوهر شيكاگو در سال گذشته پذيراي بيش از 69 ميليون و 300 هزار مسافر بود كه اين ميزان دو ميليون نفر بيشتر از ترافيك فرودگاه هيترو و 20 ميليون نفر بيش از ترافيك فرودگاه جان. اف. كندي نيويورك بوده است.
  قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

  خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
  چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
  #1 ارسال شده در تاريخ October 27th, 2009 در ساعت 22:21:26

 2. The Following 2 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

  SKY MAN (October 27th, 2009), orasess (October 27th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0