برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? جذب، آموزش، و نگهداري نيروهاي متخصص از اهميت زيادي برخوردار است

وب سايت رسمي ايكائو گزارش داد:‌ كنفرانس تخصصي اين سازمان با موضع"نگاهي به فراسوي بحران اقتصادي و آماده سازي جامعه ي هوانوردي براي جذب، آموزش، و نگهداري نسل آتي متخصصان صنعت هوانوردي"از يكم تا چهارم مارس 2010 در محل ساختمان مركزي ايكائو در مونترال كانادا برگزار خواهد شد.

در اين كنفرانس، ايكائو، ياتا و ساير بخش هاي صنعت هوانوردي در خصوص سياست گذاري براي جذب نيرو، و اطمينان از وجود نيروهاي خبره كافي در صنعت مذاكره خواهند كرد.

اين گزارش حاكي است: در حال حاضر، صنعت هوانوردي در يك موقعيت دشوار اقتصادي قرار دارد كه راهبردها و رويكردهاي اين صنعت را تحت الشعاع قرار داده است؛ به همين دليل، بررسي قوانين كنوني، پيشنهاد راهكارهاي جديد براي جذب نيرو، آموزش، و تلاش براي نگهداري نيروها از اهميت خاصي برخوردار است.

در اين گزارش آمده است: اين كنفرانس دو هدف اساسي را دنبال مي كند كه اولين آنها بهبود كيفي آموزش ها، و ديگري تلاش براي تغيير نگرش جامعه به مشاغل و تخصص هاي صنعت هوانوردي است.
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ November 2nd, 2009 در ساعت 18:34:08

2. The Following 2 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

irufo (November 2nd, 2009), orasess (November 4th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0