برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? شركت فرودگاه هاي مالزي به دنبال مديريت فرودگاه هاي خاورميانه و آفريقاست

مديرعامل شركت فرودگاه هاي مالزي در جلسه ي توجيهي نوزدهمين مجمع عمومي ساليانه ي اتحاديه ي بين المللي فرودگاه ها گفت: اين شركت براي در اختيار گرفتن مديريت فرودگاه هاي خاورميانه و آفريقا با برخي طرف ها وارد مذاكره شده است.
    به گزارش مركز هوانوردي آسيا-اقيانوسيه "بشير احمد" با بيان اين مطلب افزود: البته مذاكرات از شش ماه گذشته آغاز شده است و احتمالا تا سه ماهه ي نخست سال 2010 به نتيجه برسد.
    وي با بيان اين كه شركت فرودگاه هاي مالزي اداره ي 39 فرودگاه را بر عهده دارد، افزود: اين شركت هميشه مترصد فرصت هاي جديد است و عمدتا نيز مايل است در كشورهاي مجاور مالزي، مانند هند، چين، و خاورميانه فعاليت نمايد.
    احمد در ادامه به برگزاري مجمع عمومي ساليانه ي اتحاديه ي بين المللي فرودگاه ها در مالزي اشاره كرد و گفت: اين گردهمايي از دوم تا چهارم نوامبر در كوالالامپور برگزار مي شود و در آن بيش از 600 نفر از مديران فرودگاه ها و صنايع وابسته شركت خواهند داشت.
    وي برگزاري اين نشست را فرصت مناسبي براي شناسايي فرودگاه هايي دانست كه خصوصي سازي يا تغيير ساختار را در دستور كار خود دارند.
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ November 2nd, 2009 در ساعت 19:40:24

2. The Following User Says Thank You to First Officer For This Useful Post:

orasess (November 4th, 2009)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0